Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola os

ile kosztuje kolorowy tusz do drukarki?

Polecane posty

Gość jola os

Bo przede mna zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od marki i modelu drukarki, na pewno nie jest to mały wydatek. Ja do swojej za czarny płacę 110 zł, kolorowy jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie zalatwilam za 100zł
zestaw czarny+kolorowy. nie sa oryginalne, ale dzialaja bez zarzutu juz drugi rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie zalatwilam za 100zł
mozna negocjowac przez internet. nie na allegro tylko w firmie ktora zajmuje sie dystrybucja tuszy. powiedzialam, ze wiecej nie dam i koniec :D mialo byc 130zł za oba tusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola os
a ile kosztuje ze sklepu? I czy w pojemniku sa juz wszystkie kolory czy przy zakupie wybiera sie kolory jakie chcesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola os
wie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Lexmarka kupowalam czarny za 120, wiec nie chce myslec, ile bede musiala zabulic za kolorowy. na razie drukuje wszystko na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
http://www.jw-tonery.com.pl/?it=2 są firmy które sprzedają tusz, oryginalne i napełniane, tu masz przykład, ale wpisz sobie w google hasło "tonery" i wyskoczy ci mnóstwo innych firm, ja akurat w tej co podałam linka to kupowałm i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
polecam też zestawy do napełniania, ja na jedną głowicę kolorową Hp do 1115 napełniałam min 3 razy i nie widziałam pogorszenia jakości, a drukuję dużo zdjęć... jak ktoś dużo drukuje to to się bardzo opłaca. teraz fundnęłam sobie Xeroxa stłoatramentowago i napełnianie mam z głowy.... na i 25 str w pełnym kolorze na minutkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 100 za czarny i 110 za kolorowy do swojej bo niestety nie ma do niej zamiennikow ani nie mozna ich uzulepnic :O tusze made in Stadion dziesieciolecia - do 50 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zając poziomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xerox the best
jezeli masz xeroxa to koszt w moim przypadku za tusz czarny do drukarki Phaser 6125-189 zł ale daje to wydajność 2000 wydruków = 9 gr za kartkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam Canona (PIXMA IP4200) :classic_cool: Kartridże sam napełniam świetnym tuszem, kolory za 2,20 zł (3 szt.) i czarny 5,50 zł + czarny photo 2,20 zł. Komplet wychodzi za 14,30 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olas
to bardzo nie dobrze, że Twoje pieniądze chodzą w miejsca, w które nie powinny... Nie muszę Ci chyba mówić, że gdybyś miał markowy sprzęt - np. Xeroxa, używał oryginalnych tonerów, papieru itd, to byś zaoszczędził sporo nerwów i pieniędzy ? :)) To nie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję tusze do hp-ka (zamienniki) bardzo dobrej jakości na sklep.drtusz.pl w przeciwieństwie do tych z serwisów aukcyjnych z tymi nigdy nie było problemu, drukarka nie traktowała ich jak "intruzów" i działały do ostatniej kropelki :) na co serwis daje gwarancje :) i w sumie cenowo też jest ok :) ale w tym przypadku to wszystko zależy od marki i typu drukarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUUUŻOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O temat się juz rozciąga na 1.5 roku. Widocznie to jest ważne. Generalnie nie można powiedzieć ile, bo raz że są różne firmy, dwa że sklepy narzucaja różną marżę, trzy że zamienniki sa dużo tańsze. Polecam zaglądnąć na drtusz.pl i tam coś wybrać. Ewentualnie zapytać tam obsługę, żeby doradziła, bo to ludzie znający się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie kupujcie na allegro u sprzedającego z nickiem: Taniedrukowanie, sprzedaje tam tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mojej nie ma zamienników:( i najtaniej za dwa płacę 130zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×