Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LIST ILE?

ILE kosztuje LIST PRIORYTETOWY A ile POLECONY?

Polecane posty

Gość LIST ILE?

Pomóżcie, muszę wysłać list i mieć pewność, że trafi do adresata, który wybrać i ile to kosztuje razem ze znaczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 maja
zalezy jaka waga??????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIST ILE?
koperta a w niej paragon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka;;;]]]
list do 50 gr polecony z potwierdzeniem odbioru- koszt 5,65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listy kosztuja
priorytet 2 zł polecony 4,50 to najtańsza opcja im cięższa przesyłka tym drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
Zapewne wiele kartek to nie będzie wieć , priorytet polecony 4,15 zł, polecony zwykły 3,75 zł jeżeli chcesz mieć gwarancje, że adresat odebrał wyślij polecony z "potwierdzeniem odbioru" alistonosz przynosi list adresat podpisuje "żółtą" kartkę i to do Ciebie wraca koszt to około 5,15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIST ILE?
link nie działa...przesyłka listowa priorytetowa 1,95 czy to możliwe? To całkowity koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
listy kosztuja skąd Ty ten cennik masz ? Wysyłam codziennie kilkanaście listów w różnych opcjach ale takich cen nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
listy kosztuja skąd Ty ten cennik masz ? Wysyłam codziennie kilkanaście listów w różnych opcjach ale takich cen nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
kotka;;;]]] list do 50 gr polecony z potwierdzeniem odbioru- koszt 5,65 To najlepsza opcja wysyłki, jak wyżej ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokfszf
www.poczta-polska.pl > cennik Nosz kurwa ogłupieje z wami. zależy od wagi. do 50gram bodajże 1,9pln za polecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokfszf
potwierdzenie odbioru jest drogie fiku. Dlatego płacisz 4pln a nie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
wyślij polecony priorytet, na pewno dojdzie :) myślę że nie trzeba dopłacać do potwierdzenia odbioru, ale jak chcesz to możesz. A i nieważne czy ekonomiczny czy priorytetowy, byle polecony! Wtedy dostajesz nr nadania i poczta jest odpowiedzialna za to, przesyłki nie polecone maja głęboko i nieraz lądują w koszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvdt45t5t
polecony moze byc ekonomiczny 3,75zł albo priorytet 4,20zł chyba ze powyzej 0,50 to drozej a zwykły priorytet ok 2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
inzynier serwisowy//zablokfszf a gdzie ja napisałam że płaci się 2 ? Wyżej napisałam ceny potwierdzenie odbioru koszt 5,65 zł polecony 3,75 polecony priorytet 4,15 codziennie wysyłam i płacę jak powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikkumikku
w kółko o tym samym ,Autorze masz podane ceny to po co wałkujesz tą strone Poczty Polskiej ? Przecież napisaliśmy Ci już koszt listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedopieszczona kobieta cierpi
4.15 za polecony priorytetowy - priorytet bo MUSI dojsc w ciagu 3 dni (powyzej tylu mozna skladac skarge/reklamacje) polecony bo jest to przesylka rejestrowana, to znaczy, ze w kazdej chwili poczta moze sprawdzic gdzie przesylka jest, czy byla na danym urzedzie, czy zostala przekazana doreczycielowi, czy zostala w systemie odznaczona jako awizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokfszf
kurwa fiku jaka ty tempa. LIST ZWYKŁY PRIORYTETOWY 2pln ( dokładnie 1,9pln) A ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU priorytetowy 4pln. Tylko na uj wysyłać list za potwierdzeniem odbioru? 1 mi nigdy list nie zginoł a ślę naprawdę masę. A jak coś cennego to już paczka lepiej 9 pln za priorytet. Możesz śledzić paczkę . Lub paczkomat na bank nic nie zginie. Lub kurier ile chcesz 20 * 30 * 30 = 16,9pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIST ILE?
Dziękuję Wam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×