Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

botanika87

Ile kosztuje posiadanie psa miesięcznie około ?

Polecane posty

Gość gość
Dopóki jest zdrowy to niewiele gorzej jak zachoruje bo weterynarze nie chcą usypiać na życzenie i trzeba wydawać kupę hajsu na kuracje podtrzymujące przy życiu a wtedy to i kilka tysi miesięcznie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno kilka tysi, a jak kilka to kilka set, a jak set to miliony, i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czym go będziesz karmić i o niego dbać,mój jest dosyć mały,je tylko gotowane mięso z kurczaka,codziennie jedno udko,suchego nawet nie chce powachac,szczepienie raz w roku to20 zł, obcinanie pazurów 8zł, badania profilaktyczne raz na pół roku 50zł,szampon 20-30zl,woda,czasami trochę mleka,raz w tygodniu żółtko jajka. To chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm zależy czy trzeba go strzyc czy to raczej taki brzproblemowiec typ wielorasowy. Jeśli tak to około 100 zł miesięcznie wiadomo jest miesiąc gdy zamawia się jedzenie i taki gdy są szczepienia. Ale dzieląc to przez miesiące to nadrobić bez chorób nie bedzie to więcej niż 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba tez doliczyć wizyty u weterynarza....nikt nam nie zagwarantuję, że pies nie bezie potrzebował częstych wizyt u weta. Ja chodzę do www.weterynaria.slask.pl i dość często chodzę i mam już nawet promocję... tak to jest jak zwierze jest z wadliwej hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×