Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ile kosztuje projekt LOGO

ile kosztuje projekt LOGO dla firmy

Polecane posty

Gość ile kosztuje projekt LOGO

czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 50 zl - kiepski (pozniej moze sie okazac przy wydruku ze zostal zle przemyslany i przygotowaby i jest albo drogi w uzytkowaniu, ze tak powiem, chodzi m.in. o ilosc kolorow etc, albo ze sie dzieja rozne dziwne rzeczy i trzeba go od nowa zrobic i znow zaplacic) - na Allegro od 400 zl tani od 1 000 zl dopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje....
bardzo dziękuję za odpowiedź :) widzę, że ceny bardzo rozbieżne, teraz już wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 50 zł to dostaniesz clipart
z worda :D od 600zł w górę aby miało to ręce i nogi ;) do tego księga znaku to dodatkowe kozty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pamiętaj żeby
zawsze przysyłali ci pliki wektorowe logo , była tu kiedyś panna co dostała logo w gifie i to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projektowanie logo
Polecam usługi ILF Design Studio www.logo.ilf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1514
1000-1500zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
jak obisz logo + pełną identyfikacje wizualna to nawet powyżej 4000 może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
No nie :) ja za 100, 200 zrobie takie, zeby mialo "rece i nogi", nie Clipart z Worda. Ale tylko Corel, .pdf, bitmapy, wersja .jpg i png rgb i CMYK i opis kolorow. Gora 3 wersje do wyboru, brak mozliwosci poprawek Ale za to moge zrobic do tego za free papier listowy i wizytowke z wybranym logo, tez bez poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie :) czasami rysuję na konkursy na logo i nagrody są od 500 do 20 000, pewnie za mniej też sie da ale wtedy nie robią konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Ja tym dorabiam, ale moja firma w zyciu by tak malo nie wziela za moje logo :) hehe :) a za 50zl tez moge zrobic, ale 1 propozycje platne z gory i klient bierze bez gadania :) nie jest tak przemyslane jak te drozsze ale wykonanie mucha nie siada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
sie nie narobic ale zarobic, za byle gowno biora 400 zl? haha nigdy bym tych pazernym skurwielom tyle nie dala za glupi znaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
sdasdsddddffd sie nie narobic ale zarobic, za byle gowno biora 400 zl? haha nigdy bym tych pazernym sk**wielom tyle nie dala za glupi znaczek nic nie robic? ty chyba nie masz pojecia na czym polega praca grafika, to wcale nie jest lekki kawalek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Jesli wg Ciebie gowno to jest zapoznac sie ze specyfika firmy i jej konkurencja i zrobic logo pasujace do ogolnego trendu ale wyrozniajace sie z innych i budzace skojarzenia z wlasnie ta branza, ze specyfika firmy i do tego nie korzystac z gotowych wzorow to jest "byle gowno"... ale zapewne wlasne logo masz z Worda w jpg-u :) takie to moge za 10zl robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
nie badz smieszna, znam osobe po podstawowce ktora ejst grafikiem.... haha faktycznie bardzo ciezka to praca ;) skoro nawet juz dzieci w szkole sie oglaszają, ze są grafikami i cos tam zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Ja znam wiele osob ktore twierdza, ze robia bizuterie. I robia krzywe kolczyki z najtanszych materialow. Sa tez jubilerzy i artysci ktorzy wykonuja unikaty w srebrze i zlocie, z nietypowych, niesamowicie czystych kamieni. I wyobraz sobie, ze jedni i drudzy twierdza, ze sa artystami. Pewnie Ty tez z tych, co nie widza roznicy. No ale to nie moja wina. Mam do czynienia z mnostwem klientow takich jak Ty. Najpierw za 50zl kupia logo badziew, a pozniej dziwia sie ze nikt im tego nie wytnie na ploterze, ze kolory w druku sa jakies dziwne, ze nie da sie go powiekszyc, bo traci na jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Jak juz wspomnialam, nie ma problemu. Badziew moge Ci zrobic za 10zl. Jesli naprawde chcesz gowniane logo. 10zl piechota nie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
koszt idzie w jakosc. popieram ta wyzej co napisala ze sa graficy i graficy, artysci i artysci. porzadne logo to jest kupa pracy. chyba ze masz 20 lat doswiadczenia. mialam takiego jego wykladowce na uczelni, tworzyl genialne loga naprawde w kilka minut, ale siedzi w branzy dobre 20 lat, ma zajebisty dryg do tego. jak nie jestes tak genialny, to ta praca wymaga sporego nakladu. a tak genialni artysci w branzy sie wcale nie zdarzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
nie zdarzaja czesto*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
dzieki ale nie mam firmy wiec logo mi niepotrzebne. ale nawet jakbym miala to bym sobie sama zrobila bo prawde mowiac wielkiej filozofii to ja w tym nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
No i dobrze, nie ma problemu. Przeciez nikt nie kaze nikomu kupowac logo. Kazdy moze je zrobic. A ze czasem sie z tych logo niektorzy podsmiechuja, inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
ty w tym nie widzisz filozofii a pozniej strasza nas wizualne potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
i za 1000 zl ktos moze zrobic potwora haha, nie bardzo wiem co ma cena do jakosci. cena raczej swiadczy o chciwosci i tyle. najlepsze rzeczy są za darmo, np. milosc i przyjaźń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
i za 10000 ci zrobia potwora, bo klient nasz pan i jak klient sobie zyczy, to grafik musi sie jakos do tego ustosunkowac. ale nie dostaniesz genialnego logotypu za 50 zl, bo to wymaga sporo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
nie zgodze sie z tym, ktos moze zrobic za 50 zl super logo o wiele lepsze niz ten co wziąl 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Przyjaciolom to nie tylko logo za free zrobie :) ale nie nadetemu chciwemu madrali co pozjadal wszystkie rozumy i uwaza, ze 100zl za POPRAWNE LOGO to stawka wygorowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
za 50 zl moze miec tylko super pomysl, ale dopracowanie logo, zrobienie do tego identyfikacji roboty, nawet dla wprawnego grafika to pare dobrych godzin pracy. samo poprawianie jakichs szczegolikow, ustawianie glupich swiatel, to robota czasochlonna i zmudna. nikt ci nie poswieci np tygodnia za 50 zl bo to nawet nie zwroci kosztow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×