Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuchennkkaa

ile kosztuje tani :-) remont kuchni?

Polecane posty

Gość kuchennkkaa

Moi drodzy, chciałam poradzić się Was w sprawie remontu kuchni, który planuję.Mam trochę ograniczone fundusze, nie chcialabym przepłacać. Ikea chyba nie wchodzi w grę, bo ich standard i wymiary tu sie nie sprawdzą. Kuchnia jest bardzo wąska i nieustawna. ma długość 5 m, szerokość 2 metry 20 cm. Po jednej stronie wąskiej ściany znajdują sie drzwi, po drugiej okno. Chcialabym: wymienić płytki na scianach na jakieś ładne jasne, (podłoga zostanie stara; jest w miarę niezniszczona). Chcę zrobić zabudowę na wymiar, do samego sufitu (by maksymalnie wykorzystac przestrzeń i mieć miejsce do chowania wszystkich niezbędnych naczyń), a z drugiej strony, przy przeciwnej ścianie lub w kącie pod oknem- zamontować wąski blat, który będzie pelnil funkcję stołu, miejsca do spożywania posiłków. Lodówki nie muszę kupować, bo stara jeszcze całkiem dobra i nieźle wygląda, muszę natomiast oprócz szafek zakupić nową kuchenkę gazową, zmywarkę (jeśli ją gdzieś upchnę). Moje pytanie jest nastepujące: ile mniej więcej może mnie to wynieść? Nie chciałabym - jak juz wspominalam - niepotrzebnie przepłacac, mieszkanie jest w bloku, niezbyt dużo gotuję, więc żadne tam szaleństwa mnie nie interesują. Chciałabym, by było nowoczesnie, czysto i przestronnie. I w miarę tanio... Czy ktoś z Was robił może podobny remont i pamieta, co i ile go kosztowało...? Byłabym bardzo wdzięczna za tego typu informacje i porady praktyczne... Przepraszam za chaos, trochę się spieszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka załamania
trudno powiedzieć ile wyniesie koszt ...... bo to zależy gdzie mieszkasz bo wszędzie są inne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
mieszkam w dużym mieście wojewódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka załamania
http://stokan.pl/cennik-kuchni-na-wymiar.php luknji tutaj ale najlepiej wpisz w gogle swoje miasto i wyszukaj mebli na wymiar bo tak to naprawdę trudno będzie określić koszta ceny są bardzo zróżnicowane w całym kraju nawet w mieście w którym mieszkasz możesz znajść kilka firm i każda z nich będzie miała inne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
dziękuję, zajrzę. mebli na wymiar już szukałam, na stronach nie ma cenników, trzeba umawiać sie na mierzenie. Bardziej chodzilo mi może o przypadki osób,które maja podobnie maly metraz i też robily remont, a zależało im, by bylo tanio, ale solidnie (jesli to możliwe w ogóle). Ile ich to wyniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
piękne te projekty, ale to pewnie jakies bardzo duże kwoty. Nie wiem, czy mnie stać. Ech... piękne, naprawdę. Mieszkanko mam ładnie zrobione, tylko ta kuchnia nieszczęsna pozostała, a tak bym chciala wreszcie zjeść obiad w ładnym własnym wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam remont kuchni 3 lata temu i troche mnie wyniosło ale mozna też zrobic taniej i też bedzie ładnie( w sumie to zalezy co i dla kogo jest drogo a co tanio);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
wznawiam mój wątek. Może ktoś jeszcze doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
diabliczko, ile wyniósł koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
Kuchnia w zestawie z Black Red White, Castroamy albo Leroy Merlin czy Praktiker- licz NAWET 1500 tys, do tego farby, licz 100 zł, nie wiem czy zmieniasz podłogę, jeśli tak to kafle 150 zł, robocizna z 200, moze gładzie na sciane jak nie masz, ale to koszt fachowca ok 200 zł plus materiały to jakieś 100 zł.... kafle na scianę w pasie roboczym, jeśli zmieniasz też jakieś 100 zł w dużym zaokrągleniu, fuga, ale to już w ramach tych cen :) 2350 zł :) No i nowa lampa ^^ 200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
dziękuję, to by było super, ale myślę, że sie nie zmieszczę w tej kwocie. Meble muszę zamówić na wymiar, podłoga zostaje. w pierwszym poscie dokładnie opisalam co zmieniam, co zostaje i jakie wymiary. O Black red white mam złe zdanie, mysle, że w kuchni by sie szybko rozleciały takie meble. To meble dobre do tego, by postawic i nie ruszać, szafek nie otwierać, a wiadomo jak to jest w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie lato
kolega ostatnio robil taki remont kuchni, wymiary prawie takie jak twoje, wymienial wszytsko procz podlogi, same meble na zamowienie kosztowaly go 9300zl wymienil kuchenke, lodowka w zabudowie, zmywarka, plytki na scianie i tez taki blat na calej dlugosci tej drugiej sciany. calosc mowil kosztowala go prawie 20 tys z robocizną. (kraków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont skonczyliśmy
miesiąc temu. Kuchnia 7,5 metra, zabudowane 2 ściany, jedna pod sufit, druga dolne pod oknem, zamiast kafli na ścianie szyba (w tej cenie), sprzęt w zabudowie. 9600 meble z montażem(sprzęt drugie tyle). Gdańsk. W BRW cena samych mebli prawie 15tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
dzięki za info. Właśnie, cos mi się wydawało za tanio... A co to znaczy, że "na ścianie zamiast kafli - szyba?", luksfery? nie bardzo rozumiem. Ciekawie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
Więc uśredniając trzy otrzymane rady: 2,500 20000 15000 około 12 tysięcy mi wychodzi, że muszę średnio zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
Ciekawi mnie tylko rozbieżność między pierwsza a kolejnymi. pewnie wynika to z tego, że pierwsza osoba kupiła w promocji istniejącą gotową ofertę jakiejs popularnej firmy, a kolejne robiły w dobrych firmach na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontowałem 2 lata temu
kuchnię rodzicom i jakieś 16K wyszło, ale wymieniane było absolutnie wszystko, kuchnia 2,5mx4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
czyli 16 tysięcy, jak rozumiem. Kurde, liczyłam, że zmieszczę się poniżej 10 tys, ale widac jestem odrealniona cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12e2e12e12
Ponizej 10 tys moze by i się dało, al e to kwestia na ile dasz sie zrobic tzw. "fachowcom". Jedna osoba wezmie za robociznę dwa razy tyle co inna. Ceny tych kuchni tzn szafek tez są i 8 tys. i czasem- jak moja teściowa trafiła firmę co się likwidowała- to jej zrobili razem z przycięciem i przywiezieniem za 1500 zł ladne , drewniane szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bo meble pod wymiar maj
ą taki mankament ,że po jakimś czasie wilgoć z gotowania daje bardzo fajne efekty grzyba.A takich mebli nie odsuniesz więc powodzenia życzę,,,znajdź stolarza niech ci pomoże wybrać w miare sensowne cenowo meble,dorób blat pod oknem , firmy meblowe z reguły oferują dokupienie blatu , pod kolor danego zestawu, płyta szklana daje fajne możliwosci mozesz pod to wstawić fototapete albo wziąć szklo kolorowe, a reszta jak ci pisali kafle na sciane kuchenke za 1500 kupisz dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontowałem 2 lata temu
da się za 10K, tam wszystko wyleciało, gołe ściany zostały, całe AGD też było wymienione, lodówka, zmywarka, które nigdy nie mieli itd itp. Bez AGD w 10K się wyrobisz. Nie musisz kupować gresu za 80PLN za m2, czy płytek 10x10 bo położenie jest droższe niż takich 15x15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
Własnie tak zamierzam zrobić, szafki chce zamówić w małej firmie. Sa solidni, bo robili już meble dla mojej mamy. Musze do nich jechac i pooglądać to, co mają w salonie. Potem zamówić mierzenie u mnie w domu. Wczesniej jeszcze najgorsza: skuwanie starych płytek ze ściany i położenie nowych. sossss, idź się pobawić gdzie indziej. Tu nudny temat: kuchnia i gary. Na innych dużo sekssssu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serio musze zrobic kuchnie i przez to czytam was tutaj :) moze to dziwne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
a co to ta szyba na ścianie??? Normalne szkło? Luksfery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchennkkaa
a, to przepraszam. Myślałam, że przyszedłeś topik rozwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bo meble pod wymiar maj
http://www.goldenline.pl/forum/1324318/szklana-szyba-w-kuchni masz tu linka wygooglaj ogólnie, z tego co wiem to albo szkło albo pleksa, chociaż szkło lepsze podobno ale daje lustrzany efekt optyki troszke powiekszyłoby ci wizualnie kuchnie, a co do tych melbli na stałe to serio ci mówie , znajmomi mieli w domku grzyb, drudzy w bloku tez grzyb, ja mam poskręcane meble, zlączone ze sobą sciankami ale zawsze moge wyciagnąć zajrzeć czy coś sie nie dziej za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontowałem 2 lata temu
meble na wymiar będą bardzo drogie, to u moich rodziców to meble z LM, są szafki/półki 25, 40, 60, 80 cm da się to skomponować tak, że długość całkowita będzie pasowała do całej kuchni, plus narożniki i inne bajery, wybierasz sobie fronty i jesteś w domu. Jak będę u rodziców to zobaczę jak te meble sie trzymają. A tak na marginesie nie wiedziałem, że remont kuchni to takie puzle, wybór masakryczny. Szlag mnie trafiał jak chodziłem z rodzicami po marketach i nie wiedzieli co wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×