Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćremontowa

Ile kosztuje urządzenie i remont mieszkania?

Polecane posty

Gość gośćremontowa

Szykuję się do kupna mieszkania, od dewelopera (a więc stan tzw. deweloperski). Mam na remont i urządzenie 40 tys. Nie zamierzam szaleć, to znaczy, raczej że średniej półki, promocje itp. Ale też nie najtaniej, żeby za dwa lata mi się nie psuło już... Do zrobienia: podłogi (panele), kuchnia, łazienka, w sypialni szafa+łóżko, w salonie kanapa plus jakieś meble, szafa w przedpokoju. Starczy mi te 40tys? Czy za mało? Kurka, kompletnie się nie znam :-( Ile mniej więcej za robociznę? Za położenie paneli i płytek w łazience i kuchni? A elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile m2 ma mieszkanie 40 tys na remont i urządzenie słabo to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćremontowa
Nikt? Nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 40 tys to zostaniesz może w połowie. Ja dwa lata temu kupilam mieszkanie 39 mkw do remontu i na remont i meble poszło przeszło 70 tys. Sama kuchnia to : płytki podłoga ściana - 3 tys, szafki na wymiar 7 tyś ( jedne z tańszych, bo były tez po 15 tyś) okap- 1.600 , lodówka - 1.700 zł, piekarniku i płyta 3. 500 tyś , mikrofala 250 zł. Wiec koszt samej kuchni która ma 8 mkw to 17 tys zł i szafki oraz AGD raczej średniej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale jest też tańsze AGD, np znalazłam piekarnik plus płytę za 2 tys. Kafle za 3 tys to razem z robocizna? Bo tak szczerze, straszny dużo jeśli by same kafle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie jest tańsze AGD , lodówka z promocji, piekarnik i płyta z ekspozycji . 3 tys za same kafle ze średniej grupy cenowej bo za robotę placilam razem bo jedni fachowcy robili cale mieszkanie, wiec nie placilam oddzielnie za kuchnie, łazienkę itp. tylko łącznie, za wszystko wzięli 15 tys ale musieli tez doprowadzić mieszkanie do stanu deweloperskiego, czyli zrywać stare podłogi, klasc gladzie i zbijac stare kafle bo ja kupilam stare mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze kupowalam drzwi wejściowe , pokojowe i lazienkowe , ty pewnie juz masz dobre, jeśli mieszkanie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady z tymi kwotami ja urzadzilam mieszkanie deweloperskie w warszawie 45m za ok 40 tys. koszt ulozenia plytek i paneli łatwo policzyc. jezeli np. kuujesz plytki za 80zl/metr to ulozenie rowniez bedzie kosztowac 80/metr za zabudowe kuchni 7m2 w lakierze dalam 11000 + ok. 4000 agd. szafa na wymiar w przedpokoju i w sypialni łacznie 4000. i to byly chyba najwieksze koszty. moim zdaniem dasz rade z taka kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to zależy co chcemy mieć w tym mieszkaniu czy idziemy tanim kosztem i za rok będzie coś do poprawki czy nasze mieszkanie urządzamy tak aby wyglądało super a użyte do tego materiały posłużyły nam na kilka dobrych lat, ogólnie większą uwagę poświęciłabym dla łazienki, w której w dzisiejszych czasach powinny znaleźć się rozwiązania, które pozwolą wyeliminować wszelkie bariery w nowoczesnej łazience polecam tutaj zastosować http://aquatio.pl/259-lazienki warto inwestować w dobre i nowoczesne materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sama lazienka wyszła ok 20 tys. Do wymiany było praktycznie wszystko, bo mieszkanie z drugiej ręki. Ale kupowałem rzeczy ze sklepu swiatlazienek.com.pl. Łazienka w stylu retro, producent Burlington, żona jest zachwycona. Ja też polubiłem dłuższe kąpiele po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka222
Pytanie jest bardzo ogólne, trudno odpowiedzieć dokładnie. Może być i 40 tys. i 100 tys., zależnie od Twojej wizji i jakości materiałów, których będziesz używał. Osobiście polecam nie oszczędzać za wszelką cenę, bo raczej nic dobrego z tego nie wyniknie. Lepiej od razu inwestować w porządne materiały, polecam np. płyty Knaufa: http://knauf.pl/produkty/plyta-knauf-cleaneo-akustik-sk . Gwarantuję, że posłużą Ci dłużej niż te najtańsze z marketu. I jeszcze jedna rada - nie musisz robić wszystkiego na raz. Jeśli rozłożysz sobie remont w czasie, Twój budżet na pewno lepiej to zniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont mieszkania to pikuś ..najpier trzeba kupic mieszkanie żeby je ładnie wyremontować . Ja kupiłam moje pierwsze mieszkanko w Warszawie na osiedlu ostródzka. Coś fantastycznego jestem szczęśliwa i czuje , że znalazłam swoją ostoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Właściwie wszystko zależy od tego, jak duży remont chcesz wykonać. Ja w najbliższym czasie planuję odświeżyć łazienkę i mam już upatrzone sprzęty z http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/wyposazenie-lazienek Wiem, że po takim remoncie będę miał spokój z łazienką przynajmniej na kilka lat. Polecam Wam takie samo podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_nowak
Tak naprawdę to zależy jaka według Ciebie jest ta średnia półka. My zdecydowaliśmy się na meble robione na wymiar. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z jakości. Jeśli ktoś szuka firmy we Wrocławiu to zdecydowanie polecam tą firmę http://wanzbig.pl/. My mieliśmy podobny budżet na średniej wielkości mieszkanie, postanowiliśmy rozłożyć zakup mebli i sprzętów w czasie, dzięki temu powoli umeblowaliśmy mieszkanie rzeczami które z pewnością posłużą nam wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie to mieszkanie jest duże. Może kosztować 30 tyś albo 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli często gotujesz jajka, to polecam specjalne koszyczki, które sprawią, że jajka nie będą rozbite ani obtłuczone. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Gwarantuje, że Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnLuie
Chciałam wprowadzic pewne zmiany w swym mieszkaniu i myślałam nad płytkami w przedpokoju. Zastanawiałam się nad tymi z paradyża. Dokładnie chodziło mi o takie rozwiązanie: https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--przedpokoj Czy miałyście może doświadczenie z tymi produktami? Zastanawiam się czy z tego skorzystać czy może szukać w innym miejscu. Przekonuje mnie głownie łatwość sprzątania przy takim rozwiązaniu ;) Wcześniej miałam imitację paneli i jakoś średnio się to sprawdzało. A jakie jest wasze zdanie? ma któraś z was takie płytki? Zmywają się łatwo? Fugi nie brudzą się za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrzenie w postaci różnego rodzaju koszy wyjdzie Ci bardzo opłacalne, jeśli skorzystasz z oferty www.wireli.eu . Warto, gdyż sam ostatnio mocno zaoszczędziłem na tym przy remoncie kuchni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×