Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szyba samochodowa

Ile kosztuje wprawienie szyby samochodowej tylnej

Polecane posty

Gość szyba samochodowa

orientuje się ktoś? Samochód to vw passat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie chca -moj fac et jest mechanikiem-dzis mu wstawiaja szybe do mercedesa za 350 a chcieli za 450...trzeba negocjowac-mysle ze do passata moze byc cena porownywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba samochodowa
Teść kosił trawę za blisko samochodu i kamień spod kosiarki zbił szybę :o masakra, jakie to drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt to do 500zł,
mój ojciec wolał kupić cała klapę tylną bo taniej wyszło niż sama szyba, tylko tyle miał trudniej aby znaleźć ten sam kolor. ale i z tym się uporał bo znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet malowal calego merca i sam nie wie jak to sie stalo ale poszla na pol-tu zarobil za malowanie a tu musi oddac za szybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba samochodowa
:o ale żeby to szybko zrobił bo bez szyby przecież jeździć nie będziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniałem w http://jkszyby.pl/ - wcale nie jest tak drogo. Zależy oczywiście od tego, co chcemy mieć w swoim samochodzie, ale kwestia gustu raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio naprawiałam przednią w NordGlass - serwis pierwsza klasa. Polecam zorientować się u nich, bo u mnie wyszło taniej, niż w innych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zorientować się na gdańskim rynku można tam profesjonalnie wymienić szyby samochodowe. Jeśli ktoś szuka montażu szyb samochodowych w Gdańsku to polecam : www.autoszyby-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że kolo 200-300zł. Oczywiście wszystko zależy od samochodu no i przede wszystkim od firmy w której taką szybę zakupisz. Ja kiedyś skorzystałam z usług firmy: http://www.autoszybykarad.pl/szyby . Zaoszczędziłam sporo pieniędzy. Byłam tam jeszcze przy okazji odprysku na innej szybie i naprawili to za mniej niż 100zł. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość httt goś
zbiła misie szyba w samohodzie i myśle że kupi się o koło 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaswojegomęza
wstawienie szyb to różne ceny, zależy od auta. samo wstawienie to nie jest tak kosztowne, sama szyba trochę kosztuje. w zeszłym roku mieliśmy mały wypadek na działce, mąż ścinał gałęzie, mówiłam mu zeby przestawił samochód, bo będzie kłopot jak coś uderzy, a on że nie nie, więc co robi itd. Oczywiscie wyszło po mojemu, jedna z gałęzi niefortunnie uderzyła w tylną szybę i posz szybie... poszła w drobny mak, dobrze że karoseria się nie pogieła, bo wtedy by było :/ oczywiście mąż w krzyk, jak to on. no ale co poradzisz, stało się i już. my wstawialiśmy szybę w Warszawie w CarGlass, cenowo było trochę taniej niż gdzieś indziej. heh teraz mąż parkuje samochód „z głową” :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po ostatnim incydencie a ni mysle wiecej oszczedzac i szukac na forach jak najtanszych rozwiazan, nastepnym razem kiedy peknie mi szyba czy cos od razu stawiam samochod do Nordglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucnyk
A jakie mają w tym Nordglass ceny ? Niedawno pękla mi tylnia szyba w audiA6 i aż się boję ile mnie to będzie kosztować. Poza tym na ile się tam wstawia auto ? Robią coś takiego od ręki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej podjechać do sprawdzonego serwisu wymiany szyb u mnie w okolicy jest Nordglass wejdź na ich stronę internetową i popatrz znajdź ich filie lub oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtach
Kiedyś korzystałem z ich usług i byłem zadowolony. Tylko ja nie wymienialem, a zabezpieczalem swoją szybę. Jak już naprawicie swoje to pomyśleć radzę o tym rozwiązaniu, bo u mnie genialnie się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenordglass
Dzień dobry, Jeżeli chodzi o ceny napraw bądź wymiany szyby w NordGlass, to są one przeważnie ustalane indywiudalne, zależy to od wielkości szyby i marki, modelu auta. W celu kierowania zapytań o cenę, zachęcam do skontaktowania się z naszą infolinią: 801 181 181. Natomiast naprawa szyby w Nordlgass trwa tylko 20-25 minut, a wymiana średnio około 1 h. Przykładowo salony NordGlass w Warszawie i okolicach: http://www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert | NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już skorzystałam z infolinii wszystko wiem i dzisiaj jadę naprawiać szybkę, cieszę się że tak szybko to załatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelek
Do jakich samochodów nord glass ma szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejmik
Pelek w NordGlass mają na stanie szyby do większości aut. Ich szyby są bardzo dobre. Wymieniałem kiedyś przednią w moim Audi A3 i mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowny Pelek, NordGlass jest producentem szyb. Posiadamy szyby do wszystkich modeli samochodów. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz to i Nordglass wymienia tylne szyby w autach ? pytam was bo mam małe pękniecie tylnej szyby w moim golfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Ogonowski
A macie szyby do trochę 'starszych' aut. Mam zabytkowego Fiata 125 i potrzebuję wymienić szybę boczną. Tak to jest jak się zostawi dzieciaki choć na chwilę... Ehhh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Jesteśmy producentem szyb samochodowych. Jesteśmy w stanie wymienić każdą szybę w aucie każdej marki. Proszę zadzwonić na naszą infolinię i uzgodnić termin wizyty. Upewni się Pan wówczas również w dostępności szyby do Pana samochodu. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Ogonowski
Dziękuję za informację, pocieszył mnie Pan, bo myślałem, że ciężko będzie zdobyć taką szybę. A mogę prosić o numer na waszą infolinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NordGlass nie ma bocznych, tylnych szyb do mojego auta. W zasadzie mają tylko boczne przednie, NIE POLECAM.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyguska
A jakie masz auto, że piszesz że nie mają? Bo z tego co wiem to mają nawet auta do autobusów, więc nie wierzę, ze akurat do Twojego nie mają. Może w punkcie nie mieli i musieli sprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumiarz1
Z tego co wiem, to w NordGlass mają szyby to prawie wszystkich aut. Podejrzewam, że nawet nie pytałeś i teraz tak piszesz. Jakie to 'polskie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowny Gościu, NordGlass jest w stanie wyprodukować każdą szybę (czołową, boczną, tylną) do każdego samochodu. Jesteśmy producentem szyb. Wyprodukowanie przez nas szyby to tylko kwestia ceny. Poza bardzo drogimi nietypowymi autami sportowymi centy te są ponadto bardzo przystępne. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za podpowiedzi forumowicze właśnie zadowolona wróciłam z Nord GLass :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×