Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILE MACIE DLUGÒW BADZ OSZCZEDNOSCI.. WASZ WIEK

Polecane posty

Gość gość

Zaczne od siebie.. 200tysiecy dlugu 33lata za 8miesiecy dziecko, pracujaca 2,200na reke mòj partner ròwne 2 tysiace. Mamy 40tysięcy oszcednosci ale to z czasow Niemiec, i to tak na czarna godzine.. w sumie odlozylismy 100tysiecy zlotych w 7lat razem w Niemczech ale poszlo na auto sprzęt do mieszkania itp... pracowalismy tam we dwojke plus oplacalismy mieszkanie itd .. auto mamy za 30tysiecy i czasem tak mysle po Ch..uja za przeproszeniem wracalismy do Polski... 200tysiecy oczywisciw ktedyt na mieszkanie i ledwo nam starcza na zycie ,odkladamy moze z 300zl z wszystkich pieniedzy.. a nie zyjemy luksusowo.. w niemczech jako robole odkladalismy cala wyplate.. fakt ze duzo jezdzilismy na wakacje itd i wgl nie oszczedzalismy,, czasem pracowal tylko maz.. i wiele wile innych perypeti dlatego tylko 120tysiecy przywiezlismy.. ale mysle coraz bardziej o wynajeciu mieszkania bo lokalizacja dobra zeby chociaz kredyt sie splacal i pojechaniu znowu nach Deutschland ..... wgl Polski pracodawca traktuje pracownika gorzej niz okupanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
ja mam 28 lat, długów nie mam żadnych, oszczędności spore. Ale i tak szczęścia mi to nie daje, bo jestem samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscgosc1 e tam nie masz dlugow ,oszczednosci masz a szczescie przyjdzie samo, zobaczysz byle zdrowie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju na szczęście nie mamy żadnych długów ale odlozonych pieniedzy tez zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
gość dziś na titanicu też wszyscy zdrowi byli tylko im szczęścia zabrakło :D Szczęście jest najważniejsze w życiu i miłość, bo jeśli to jest to nawet chorobę można znieść a w samotności to nawet będąc zdrowym się umiera każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×