Odpowiedz na ten temat

ILE MACIE DLUGÒW BADZ OSZCZEDNOSCI.. WASZ WIEK

• gość 2017.04.21 [18:21]
    Zaczne od siebie.. 200tysiecy dlugu 33lata za 8miesiecy dziecko, pracujaca 2,200na reke mòj partner ròwne 2 tysiace. Mamy 40tysięcy oszcednosci ale to z czasow Niemiec, i to tak na czarna godzine.. w sumie odlozylismy 100tysiecy zlotych w 7lat razem w Niemczech ale poszlo na auto sprzęt do mieszkania itp... pracowalismy tam we dwojke plus oplacalismy mieszkanie itd .. auto mamy za 30tysiecy i czasem tak mysle po Ch..uja za przeproszeniem wracalismy do Polski... 200tysiecy oczywisciw ktedyt na mieszkanie i ledwo nam starcza na zycie ,odkladamy moze z 300zl z wszystkich pieniedzy.. a nie zyjemy luksusowo.. w niemczech jako robole odkladalismy cala wyplate.. fakt ze duzo jezdzilismy na wakacje itd i wgl nie oszczedzalismy,, czasem pracowal tylko maz.. i wiele wile innych perypeti dlatego tylko 120tysiecy przywiezlismy.. ale mysle coraz bardziej o wynajeciu mieszkania bo lokalizacja dobra zeby chociaz kredyt sie splacal i pojechaniu znowu nach Deutschland ..... wgl Polski pracodawca traktuje pracownika gorzej niz okupanci
  • inaccessible89 2017.04.21 [18:26]
    Masz rację, że w Polsce trudniej się dorobić, niż w innych krajach. Ja mam spore oszczędności, ale w innym kraju miałbym większe.
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • gośćgość1 2017.04.21 [18:39]
    ja mam 28 lat, długów nie mam żadnych, oszczędności spore. Ale i tak szczęścia mi to nie daje, bo jestem samotna smutas.gif
  • gość 2017.04.21 [18:58]
    Goscgosc1 e tam nie masz dlugow ,oszczednosci masz a szczescie przyjdzie samo, zobaczysz byle zdrowie bylo
  • gość 2017.04.21 [19:12]
    Jeju na szczęście nie mamy żadnych długów ale odlozonych pieniedzy tez zero
  • gośćśćć 2017.04.21 [19:37]
    gość dziś [18:58]
    na titanicu też wszyscy zdrowi byli tylko im szczęścia zabrakło smiech.gif Szczęście jest najważniejsze w życiu i miłość, bo jeśli to jest to nawet chorobę można znieść a w samotności to nawet będąc zdrowym się umiera każdego dnia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...