Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile miesięcznie oszczędzacie pieniędzy...

Polecane posty

Gość gość

na tzw. czarną godzinę;)? Interesuje mnie ile zarabiacie i ile jesteście w stanie z tej sumy zaoszczędzić. Ja zarabiam 1800zł i odkładam z tej zawrotnej:)sumy 200zł co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez jest rownouprawnienie
tez zarabiam okolo 1800, z tej kwoty czasem nie oszczedze nic, a czasem 700-800 zl. roznie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się odkladac 1500, ale nie zawsze mi się udaje, tak 1000 odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz jako?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My razem z mężem odkładamy ok.3,500 FCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,500 FCH miesiecznie oczywiscie.Nie zamierzamy wracac do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako sprzedawczyni w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
projektantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako sprzedawczyni w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? wynajmujesz mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki śledź
taa ciekawe z czego tu oszcedzac duupa niec nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez jest rownouprawnienie
a ja jestem pracownikiem biurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiam różnie od 2300-3500zł odkładam też róznie od 500-1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym miesiacu zarobilam troche ponad 1700zl, moj maz ma stala wyplate 2100 (u mnie zalezy od premii, mieszcze sie w granicach 1500-1800) jakos do tej pory moglam odlozyc 400zl ale w polowie miesiaca bywalo juz ciezko, pod koniec trzebabylo mocno zacisnac pasa...w tamtym nic nie odlozylismy, w tym chcielismy 300zl (w przyszlym musimy dokonac pewnego zakupu, raczej nie da sie calej sumy od razu wylozyc) i juz (jest polowa miesiaca, okolo 1ego maz dostaje wyplate) zaczyna byc naprawde ciezko :O nie liczac tych 300 do konca miesiaca (dwa tygodnie) zostaje nam jakies 450zl a zarcie choc nie kupujemy niczego wymyslnego, jest coraz drozsze :O wiec nie wiem czy w ogole cokolwiek odlozymy. i NIE MAMY dzieci co najlepsze :O mamy prawie 4000 na miesiac, na dwojke, zadnych kredytow, rachunki to niecaly 1000zl, nie jezdzimy nigdzie, nie kupujemy ciuchow, nie chodzimy do restauracji czy do kina,a w relau kupujac zwirek dla kota, potrafimy zostawic 150zl na zakupy, ktore starcza co najwyzej na dwa dni :O ten kraj to prawdizwe dno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam swoje mieszkanie, ta praca która mam pozwala mi na wygodne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez jest rownouprawnienie
najwyrazniej zle gospodarujecie kasa. ja natomiast wybrzydzam przy zakupie jedzenia, a jakos jestem w stanie odlozyc mimo ze mam mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkładam ok 4 tys. złotych miesięcznie ze swoich zarobków, mój mężczyzna też tyle. I pewnie będzie to rosło. Zarabiam dużo ale jest to okupione permanentnym brakiem czasu i wypoczynku. Firma się rozwija, trafiłam na niszę i dlatego muszę pracować coraz więcej. Dzisiaj niedziela. Aż mi się źle robi jak pomyślę o jutrzejszym dniu i o tym, że czeka mnie 5 dni po 10-14 h pracy dziennie... Plus jeszcze sobota jeśli nie wyrobię się ze zleceniami. Nawet nie mam kiedy wydawać tej kasy, ewentualnie w ndz w centrum handlowym bo na tygodniu nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie oszczędzam i nie odkładam, bo nie mam z czego. Przy pensji 1500 miesięcznie starcza mi tylko na przeżycie od 1ego do 1ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jaka branza to tez wejde w ten interes i cie odciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Branża IT. W tym tygodniu zatrudniamy drugiego pracownika. Będę musiała dodatkowo znaleźć czas żeby go przeszkolić. Ostatnio cały czas chodzę wkurzona - przynajmniej tutaj mogę się wyżalić :P Zbliża się mój ślub a ja muszę prosić mamę aby pojechała i mi wybrała i zamówiła torty bo ..,,. nie mam czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy prawie 4000 na miesiac, na dwojke, zadnych kredytow, rachunki to niecaly 1000zl, nie jezdzimy nigdzie, nie kupujemy ciuchow, nie chodzimy do restauracji czy do kina,a w relau kupujac zwirek dla kota, potrafimy zostawic 150zl na zakupy, ktore starcza co najwyzej na dwa dni x x to na co tyle wydajecie? Ja mam na dwie osoby ok. 2 tys zł, rachunki na mc to 500-550 zł juz ogrzewaniem, a ogrzewam duza powierzchnie, kupuje jedzenie i podstawowa chemie w dyskoncie i wydaje maz 20 zł na dzien, bo taki sobie zrobiłam limit... prawie nei wydaje na telefon, ubrania w lumpeksie, za to wydaje nieco na konie- ok. 150 zł na mc, czasem jakies potrzebne drobiazgi, i reszte odkładam na remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się wkurzać durna babo, pomyśl o ludziach, którzy zapierdzielają tyle samo co ty, albo 2 razy tyle za minimalne wynagrodzenie w naszym pięknym kraju. Jak ci tak ciężko to pracuj mniej za mniejszą kasę, albo się przebranżuj. Niektorzy to naprawdę mają tupet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem w stanie oszczędzić więcej niż 200zł miesięcznie, żenada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie pracować mniej ponieważ firma musi wyrobić sobie renomę. Odrzucanie zleceń nie wchodzi w grę. Trzeba być profesjonalnym. Ja przynajmniej nie zazdroszczę ludziom zarabiającym więcej ponieważ wiem ile pracy trzeba w to włożyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robicie w tym IT? Grafika 3d, programowanie? ja sie ostatnio usiłuje nauczyc Unity 3d, jeszcze w miare ciekawe, bo programowanie to bym chyba wolała siedziec na rancie za 500 zl niz to robic, straszna nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, tez mam firme, na razie tylko do niej dokładam z wczesniej zaoszczedzonyh pieniedzy. Licze na to, ze bede miec co raz wiecej klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w końcu chwalisz się, czy żalisz? Śmieszy mnie narzekanie na nadmiar pracy, gdy ma się z tej pracy duże pieniądze. Narzekać to mogą ci, którzy harują całymi miesiącami za psie pieniądze, takich rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiam tak
ok 6000 tys, odkładam, ok 6000 - 800 wynajem - 500 jedzenie, żyje skromnie mimo dobrych zarobków bo zbieram na mieszkanie. mężczyzna 27 lat, branża spożywcza, handlowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ze stronkami www ;) Nie będę dokładnie pisała. Nie chwalę się ani nie żalę. Jestem zadowolona, że dobrze mi idzie ale też wiem, że musi być to okupione sporą ilością pracy. Snem po 6 h dziennie. I na co dzień na pewno nikomu nie pochwalę się ile zarabiam. Mieszkam w małej miejscowości, ludzie tutaj są bardzo zazdrośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×