Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Budujaca dom:)

Ile moze kosztowac budowa domu?

Polecane posty

Gość Budujaca dom:)

Projekt obejmuje 300m2. Ile moze kosztować wybudowanie takiego domu? Dom jest z piwnica, parter i pietro, nad piwnica garaz. Ile to moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Staralam sie zorientowac, to mowili mi ze 500tys. Wystarczy, ale boję się, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieter marcin
z wykonczeniem 500 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
samo postawienie ok. 50 tys. zł (firma prywatna) zaś systemem gospodarczym (na czarno) ok. 30 tys. zł. a koszt materiałów zależy od planu domu, poza tym są materiały tańsze i droższe, tylko pokrycie dachu to koszt minimum 20 tys. zł (razem z robocizną) tak więć stan surowy + skromne urzadzenie to ok. 250 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba mi zwolnienia
500tys to wg MINIMUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Bez wykonczenia... Wykonczenie bedzie tez drogie, tak mysle. Starczy 500tys czy tak na styk by bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
500 tys na pewno wystarczy, zależy jaki standard sobie cenisz, metr płytek kosztuje np. 15 zł a są i po 350 zł za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
stan surowy to MAKIMUM 200 tys. zł. i masz materiały full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Zono budowniczego 250 tys? To mniej niz tysiac na metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Przeciez dochodzi do tego tez instalacja cala... Wykonczenie bedzie mne sporo kosztowac, bo chce miec juz jakis standard na lata, zeby za kilka lat nie robic znow remontu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Rodzice trzy lata temu wybudowali 200m i bez piwnicy. Skromna ekipa, ojciec tez pomagal i wyszlo im 350 bez wykonczenia. Wykonczenie drugie tyle... Wiem, ze wykonczenie kosztuje, ale serio mowicie ze tak ceny poszly w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo a gdzie
około 700 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
instalacja czy ogrzewanie to już koszty tzw urządzania domu, tak jak pisałam wcześniej są materiały i m ateriały piec CO kosztuje 5 tys. zł a drugi 25 tys. zależy kogo na co stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo a gdzie
przyjmij 2000 za metr i dolicz na piwnicę .. tyle wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
przecież w planie masz czego ile potrzeba, mozesz to sobie wyliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
No a np sredniej klasy materialy? Chodzi mi o to, ze nie najtansze, ani nie najdrozsze, ale tak troche lepiej niz posrodku? To jest jednak inwestycja w zycie. Zdolnosc kredytowa mamy duza, oszczednosci poki co 240tys, a reszte na kredyt tylko nie wiem ile wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyxcc
żona budowniczego stan surowy to MAKIMUM 200 tys. zł. i masz materiały full wypas co za bzdury :O myśle , że powinnaś sie liczyc z kosztami ok 350 -400 tyś za stan pod klucz, to spory metraż, dodatkowo podpiwniczenie podnosi koszty budowy ja przy domu 165 m + 31 m garazu ( bez piwnicy) musze liczyc sie z kosztem ponad 230 tys za stan surowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
my wybudowaliśmy domek ok 120m2 parter i ok 80m2 piętro, garaż, taras, ogólnie domek mały, koszt ok500tyś, z tym, że samo wykończenie, tzn meble (jeszcze nie kompletne), kafelki i podłogi mamy z tych tanszych, meble z ikeii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieter marcin
Budujaca dom:)-to narawde duzo ich to wynioslo,jak dla mnie 200m z wkonczeniem w srednim standardzie to mzona spokojnie sie zmiescic w 400 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
xxxyyxcc żona budowniczego stan surowy to MAKIMUM 200 tys. zł. i masz materiały full wypas co za bzdury myśle , że powinnaś sie liczyc z kosztami ok 350 -400 tyś za stan pod klucz, to spory metraż, dodatkowo podpiwniczenie podnosi koszty budowy ja przy domu 165 m + 31 m garazu ( bez piwnicy) musze liczyc sie z kosztem ponad 230 tys za stan surowy. co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona budowniczego
bierzesz swój plan, idziesz do kierownika budowy i pytasz o koszty, dom domowi nierówny. Inne są koszty w Warszawie, inne w Kopydłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Ale 2tys za metr plus wykonczenie czy juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budujaca dom:)
Nie wiem juz komu ufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyxcc
ale tu nie ma nic do rzeczy zaufanie , tylko relane ceny usług i materialów. powinnaś miec coś takiego jak kosztorys , jeśli go nie masz może sama go stworzyc biorąc pod uwagę uśrednione ceny materiałów i firm budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×