Odpowiedz na ten temat

Ile możę kosztowac oc dla auto silnik 2.0 r 2001 ???

• ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:24]
    CELE NA 2016 ROK : -zrobić prawko [niedlugo zaczynam boje sie] - kupic auto - pracowac - zarobic w necie min 10 tys zl [realnie mam nadzieje na wiecej] - wrocic na silke do formy sprzed kilku lat [moze jakies sterydy wezme] - jechac do dzivvki mam zamiar przynajmniej raz w tym roku poruuchac - uczyc sie j angielskiego bo planuje emigracje ale to pewnie nie w tym roku
  • man on the moon 2016.01.09 [22:25]
    A to "R" to co? smiech.gif
    Jak dla ciebie 1,5 klocka najmniej smiech.gif
  • gość 2016.01.09 [22:27]
    https://rankomat.pl/ tutaj sobie policz
  • ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:28]
    liczylem ale to zle pokazuje wyszlo mi od 1600 zl do 2600
    CELE NA 2016 ROK : -zrobić prawko [niedlugo zaczynam boje sie] - kupic auto - pracowac - zarobic w necie min 10 tys zl [realnie mam nadzieje na wiecej] - wrocic na silke do formy sprzed kilku lat [moze jakies sterydy wezme] - jechac do dzivvki mam zamiar przynajmniej raz w tym roku poruuchac - uczyc sie j angielskiego bo planuje emigracje ale to pewnie nie w tym roku
  • gość 2016.01.09 [22:28]
  • ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:29]
    rocznik auta
    dodam ze wlasciciel facet lat 25 prawka brak lub dopiero zdane
  • man on the moon 2016.01.09 [22:33]
    Jaki to samochód? Są grupy zwiększonego ryzyka i obecnie może dojść do tego, że nikt ci go nie ubezpieczy za mniej niż równowartość.smiech.gif
  • ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:34]
    Hyundai Coupe
  • man on the moon 2016.01.09 [22:35]
    Hyundai Coupe
    2,5 k
  • gość 2016.01.09 [22:38]
    Ale jak nie masz żadnych zniżek to taka cena OC jest normalna.
  • ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:39]
    dużo smutas.gif
  • gość 2016.01.09 [22:41]
    Musisz znaleźć w rodzinie kogoś kto ma już zniżki i zrobić tę osobę jako współwłaściciela auta.
  • ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW 2016.01.09 [22:42]
    niestety nie mam takiej osoby w rodzinie
  • man on the moon 2016.01.09 [22:43]
    Dużo? Mi za 200sx d******i takie ubezpieczenie w 2009 roku, że się załamałem.smiech.gif Dobrze, że ojca mam.smiech.gif
    A obecnie, 600 zł.oczko.gif
    edytowano 2016.01.09 [22:44]
  • gość 2016.01.18 [14:56]
    No najlepiej mieć współwłaściciela, też właśnie o tym myślę.Można też porównać sobie ceny oc na jakimś kalkulatorze np. cuk i sprawdzić gdzie jest najtaniej.
  • gość 2016.01.18 [15:02]
    sruk a nie cuk j'e'b'a'n''i reklamiarze
    wszędzie w tych gównianych kalkulatorach trzeba numer telefonu podawać zeby potem k'u'r'w'y wydzwaniały i wciskały debilne oferty, p*****le takie coś...
    jedyny kalkulator bez podawania telefonu ma pzu
  • dynamical 2016.02.03 [12:35]
    Jak jesteś młodym kierowcą i w dodatku bez zniżek to oc może tyle kosztować. Sa jednak sposoby, by to ominąć. możesz np. dopisać do dowodu innego kierowcę, który ma już jakieś zniżki. Dobrze jest też zastanowić sie nad dodatkowymi opcjami, bo nie zawsez oc najtaniej się opłaca. zreszta tu jest o tym fajne info: http://silesiaubezpieczenia.pl/oc-najtaniej-n ie-zawsze-oplaca-sie-kupowac-najtaniej/ Poszukaj też w jakiejś multiagenji. ja polecam silesia ubezpieczenia z Zabrza, bo mają dobre oferty, ale wiem ze takich miejsc jesr w Polsce więcej.
  • KarolKosc 2016.02.03 [19:47]
    Zapraszam do kontaktu, chętnie przygotuję przykładowe kalkulacje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...