Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile najwięcej piw wypiliście jednej nocy?

Polecane posty

Gość gość

Mój kolega z liceum, na imprezie pomaturalnej wypił 10 porterów. 10 PORTERÓW. Ja po dwóch mam już helikopterek, a poza tym pełny żołądek. To jest mega treściwe piwo, zapycha niczym solidny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 5 to były chyba lechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5? Haha Nie ma sie czym chwalic. 5 to sie wypija standardowo na spotkaniu z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praw 114
wypilem 6 piw jasnych , zdaje sie ze to była warka 5,5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, mój rekord to 8 i nie byłam nawet aż tak bardzo nawalona, ale pęcherz ledwo nadążałam opróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ja tam wole wódke od piwa , bo wchodzi bardzo szybko.. Mój rekord to 250 ml wódki niby szklanka to niedużo , ale wypiłem to w czasie około .. 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
zdarzyło mi sie raz w życiu wypić 0,5 litra wódki ,- jednak piłem cały dzien hehe od rana do wieczora .. juz nie mam zamiaru tego powtarzać znacznie lepsza faze mam po ćwiartce .. robiłem tak często zwlaszcza na moje urodziny .. 20 minut oprózniam szklanke nigdy po tym nie bełtałem , zadnego kaca a zabawa przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piwo jest słabe, jakie jest porównanie jak ktos wypije 4 piwa, a drugi w tym czasie pół litra wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe, ale wchodzi o wiele trudniej dlatego większy wyczyn. Nie chodzi o to jaką kto ma głowę, tylko jaki kto ma spust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
piwo wcale nie jest słabe , ale cięzko wchodzi .. SZkoda żolądka caly czas lać sie po tym chce.. Jak byłem mlodszy to nie miałem obaw przed wypiciem 4 piw Pamietam jakies 2 lata temu kupilem 2 piwa majac nadzieje ze je oprónie .. Wypilem jedno , a drugie wyrzuciełem do smieci . NIe dałem rady. Skonczyłem na zawsze z piwami Tylko wódke i wino czasem wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pytacie o pojemność pęcherza to chyba będę w czołówce :D 3 - 4 litrów potrafię w kilka godzin pochłonąć a potem leje z 15 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 No... coś o tym wiem. Na speedzie wchodzi strasznie. I kaca nie ma następnego dnia. Krecha to najlepsza przegrycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×