Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile płacicie za prąd ?

Polecane posty

Gość gość

ile osób w domu ,jak duży jest dom i z jakich urządzeń korzystacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacy Lukaszewicz
nafta swiece i kominkiem grzeje, to ma taki niepowtarzalny urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to 800 zł na ile ? dom czy mieszkanie ? ile osob? jakie urzązenia w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połówka bliźniak 80 metrów, miesięcznie ok 20 złotych. Uzywamy lodówki, pralki, komputera, telewizora no i mamy elektrycznie sterowany piec c.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 160m2 4osoby 6 pokoi kuchnia plus jadalnia, 190:)dzisiaj dostałam rach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 zl mies za 80 metrów nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 telewizory, 2 laptopy, 2 smartfony, tablet, kuchnia indukcyjna (gotuje na prądzie, nie na gazie), mikrofala, piekarnik, czasami suszarka do włosów, no i oświetlenie całej chałupy i przed domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
gość dziś Wiem ile płacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 osob ,dom,7 pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba na lewo masz podlaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 osoby. W zeszłym półroczu naliczyli nam po 50 zł /m-c(dopiero się wprowadzili i tak prognozowo sobie wyliczyli), ale wyszło, ze za dużo i w tym półroczu nie płacę nic do czerwca, bo za dużo wpłacaliśmy. A na kwitku wyliczyli, ze ok 20 zł/m-c naciągneliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę 220zł co 3 miesiące Mieszkanie 45m2 2 pokoje, 2 osoby, gotuje na prądzie (indukcja), 2 telewizory, 2 telefony, 2 komputery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
place kosmetykami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "To chyba na lewo masz podlaczone jezyk.gif" Jeśli tak to energetyka tak podłączyła , jak dla mnie może być :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze to strasznie mało bo mi przyszło teraz za grudzień i styczeń 3200zł dom piętrowy 150m2 dobrze ocieplony ogrzewany elektrycznie w domu jest 6 osób oprucz grzejników na prąd mamy jeszcze lodówke żelazko komputery pralke zmywarke kuchnie piekarnik telewizor zarówki ledowe robot kuchenny ekspres do kawy bojler do wody itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:02 Załamać się można Ją jak pisałam 190 Piekarnik nie stygnie zmywarka lodówka o pralce nie powiem Trzy tv akwarium dwa komp żelazko parowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieszkanie 45m2 i wychodzi mi 80 zł miesięcznie. Jest to wspólnota i co miesiąc płace 400zl i to wszystko. Pozniej są rozliczenia. Prąd przekraczam minimalnie i wychodzi wlanie 80zl. Światła mam włączone wieczorem prawie wszędzie. Używam piekarnika codziennie bo rozmrażamy bułki. Nie mam mikrofali. Odkurzam tez co 3dni bo mam 2 koty. Aż się sama dziwie jak to wychodzi. Tylko wszystko mam klasy a plus lub a plus plus i ledowe oświetlenie. Gotuje codziennie na płycie indukcyjnej. Piorę tez 4 razy w tygodniu. Prąd mam od energa a wodę chyba dialken czy coś. Moja siostra oszczędza a ma za prąd 200. Tylko ona ma enea i stare sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż ja byłam na sylwestrze w domku letniskowym 50m2 i za 3 dni za prąd zapłaciliśmy prawie 200 zł (domki ogrzewane elektrycznie) ale korzystałam z kuchni elektrycznej i bojlera czyli wszysło 65 zł na dobe to 10 dni 650 zł 60 dni 3800 zł a ty masz 3200 to i tak nie jest źle ogrzewanie tego typu jest wygodne fakt ale za wszystko sie płaci nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaa
u mnie przy 6 osobach, domek jednorodzinny z poddaszem wychodzi jakieś 700zł, ale teraz i tak mi się zmniejszył rachunek, bo zmieniłam duże żyrandole na lampy w domu, które jak się okazało dają więcej światła. Tutaj zobacz sobie, bardzo duży wybór jest http://iluminacja24.pl/podlogowe-klasyczne,189.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×