Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile procent mężczyzn wam się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście pytanie głównie do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illllllala
zalezy gdzie jestem, w Polsce 5-6 procent, we Wloszech 12-13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają takiego ci Włosi w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może 2? Też uważam, że Polacy nie dbają o siebie. Kobiet jakieś 80%. Aha jestem bi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaczek
w Polsce 0,5 %. wypadaja najgorzej na tle wielu nacji. nawet Rosjanie sa przystojniejsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce może 5% za to jak byłam w Norwegii to jakieś 70% młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało moze góra 2-3%?... same łyse buraki w dresach albo chłoptasie w rurkach, podziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaczek
bo Skandynawowie to prawdziwi faceci. wysocy, smukli, mescy. Wlosi to c***y i kurduple. A jezeli chodzi o twarze to bezkonkurencyjni sa Hiszpanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wysocy i męscy :) a w Polsce mam wrażenie,że większość ma max 165 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadza, że są niscy, mogą mieć nawet 170 cm bo ja mam 168. Ale przeszkadza mi, że w moim targecie wiekowym 25-35 wyglądają ohydnie. Młodsi bardziej zadbani, lepiej ubrani, muskularni, choć często niestety pedałkowaci metroseksualni. A tak koło 30 to zużyte tatuśki ze sflaczałą oponą piwną, niedostrzyżonymi włosami, obleśni, w paskudnych ciuchach, zaniedbami, nie ogoleni. Nie są brzydcy z urody tylko masakrycznie zapuszczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaczek
dokladnie. jesli kobieta ma 1,5 m to jej takie karly nie przeszkadzaja, ale kobiety wyzsze/na wysokich obcasach nie maja w czym wybierac. dla mnie to jest zenujace jak stoje w autobusie obok faceta ktory siega mi glowa do ramienia :O takze na polu wzrostu, budowy ciala i twarzy Polacy przegrywaja z kretesem. nie wiem jakie pole im w takim razie jeszcze zostalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytykujecie kobiety na tym forum a jakoś widuję więcej zaniedbanych facetów niż kobiet :O koleżanka ma racje,że po 30stce to już co drugi ma piwny brzuch, nieogolony i ciuchy jak z zeszłej epoki.. tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce może 1 %, ale jak byłam w Danii to tak 3/4 mijanych facetów mi sie bardzo podobao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z 0,01%? Mam dosyć duże wymagania, facet musi być przede wszystkim męski dla mnie (czyli wszyscy metroseksualni odpadają) i muszę widzieć w nim osobowość, a to już w ogóle rzadkość. Pewnie ci mężczyźni, którzy podobają się mnie, dla większości są brzydcy, ale ja się tym nie przejmuję ;) Jeżeli nie słyszę mężczyzny, tego, w jaki sposób się wypowiada i co ma do powiedzenia, nie umiem stwierdzić, czy mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie słyszę mężczyzny, tego, w jaki sposób się wypowiada i co ma do powiedzenia, nie umiem stwierdzić, czy mi się podoba. prawda, jeżeli nie ma nic do powiedzenia albo ma niemęski głos to nawet jak jest przystojny to przestaje byc atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaczek
zadbanych kobiet jest cala masa. zadbany facet (nie gej czy metro) wzbudza szok wizualny. ja uwielbiam facetow, ktorzy sa pachnacy i ubrani jak spod igly, ale niestety wypatrzenie takiego jest prawie niemozliwe. faceci sie nie myja (potrafia smierdziec moczem), maja zapuszczone cielska, ubrania i fryzury jak z poprzedniej ery, no i totalnie przecietne geby. nic dziwnego, ze pozniej laski pieja z zachwytu na widok takiego maslaka (swoja droga pewnie geja) czy radzimira debskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sam wygląd to >1%, a włącznie z charakterem jeszcze mniej. Wiem, ze mam wysokie wymagania, na dodatek jestem lekko aspołeczną introwertyczką i przez to jestem sama, ale trudno wolę być singielką niż zadawać się z byle kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez brzucha
Zawsze mnie dziwią wypowiedzi kafeterianek, że spotykają masę facetów niskich (165-175 cm), bo ja mimo, że mam 185 cm wzrostu to na ulicy spotykam mnóstwo osób, które są równe ze mną, trochę niższe lub wyższe. Rzadko widzę faceta poniżej 175 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi niski nie przeszkadza, byle był proporcjonalnie zbudowany, miąłjakieś mięśnie- tez nie w nadmiarze bo to nie wygląda fajnie, był czysty, pachnący i potrafił się ubrać z gustem. Ale takich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same pępki świata na tej kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
10% w Polsce i Stanach Zjednoczonych, 30% w Hiszpanii i 20% w Portugalii (pod względem wyglądu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
Jeśli chodzi o mężczyzn w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrócę pytanie i sam sobie odpowiem: podoba mi się większość kobiet w wieku 20-40 lat. Problem w tym, że czar pryska jak się odezwą, zwłaszcza te najmłodsze. Tak więc szanse ma mniejszość. Uroda nic tu nie pomoże... Ale ponieważ faceci nie są pod tym względem lepsi (a nawet dużo gorsi) mamy ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaczek
gościu bez brzucha nie konfabuluj ;P ja w obcasach mam tyle co ty bez i na facetow przewaznie patrze z gory. niski nawet jak bedzie swietnie zbudowany bedzie karykatura. i nikt tu nie jest pepkiem swiata - to jest chlodna ocena rzeczywistosci. wystaczy sie przejsc po polskich ulicach zeby zobaczyc jaka jest przepasc miedzy kobietami i facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerry
Rosomak może czas kjuz opuścić swoja jaskinie względnie zapadła wioche na Podkarpaciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez brzucha
No powaga :P. Ale to pewnie zależy od miejsca zamieszkania, bo gdy byłem w Krakowie lub Warszawie to też byłem wysoki i na większość patrzyłem z góry. A w mieście gdzie studiuję, czyli w Lublinie, czuję się przeciętnie ze swoim wzrostem :D. W ogóle zauważyłem, że na wschodzie jest bardzo dużo wysokich osób, wiele jest kobiet 175cm+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli niskiego faceta uważasz za patologię, to podobnie jest z dziewczynami powyżej 180cm. karykatura i żyrafa. znam taką parę. jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w mieście gdzie studiuję, czyli w Lublinie, czuję się przeciętnie ze swoim wzrostem musi coś we wodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rosomaczku... więcej krytyki w stosunku do kobiet. brzuchy piwne owszem panowie mają ale przyjrzyj się tym młodym dziewczynom w lecie kiedy zza krótkich bluzeczek na spodnie wylewają się fałdy brzuszka... i nie są to dziewczyny po porodzie tylko właśnie 20-latki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerry
Rosomak a wielkie babsko nawet jak będzie utrzymywać wagę w normie i będzie "zadbana" to i tak zawsze będzie tylko karykatura prawdziwej kobiety . możesz sobie nie lubić i gardzic kurduplami ale musisz wiedzieć ze każdy kij ma 2 końce i faceci tez nie przepadają za wyrosnietymi babochlopami .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×