Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbeznicka3

ile razy dziennie facet do was dzwoni?

Polecane posty

Gość gośćbeznicka3

Nie mieszkamy razem, dzieli nas ponad 100 km i widujemy się w weekendy. On pracuje na dwie zmiany i w domu jest albo o 15 albo o północy. Dzwoni do mnie raz dziennie, wtedy jak wróci z pracy, rozmawiamy ze sobą z 15 minut i to wszystko. Te rozmowy sa takie o niczym, czasami mam wrażenie że dzwoni żeby odbębnić. Czasami ja próbuję do niego dzwonić ale wtedy prawie w ogóle nie odbiera, potem mówi że nie słyszał albo spał więc ja do niego dzwonię rzadko. Nie piszemy już sobie smsów, raz na kilka dni ale nie więcej. Brakuje mi go bardzo na co dzień, chciałabym się z nim nagadać chociaż przez telefon a nie odbębniać rozmowę bo tak trzeba. Mój były facet mieszkał w tym samym mieście co ja a potrafiliśmy rozmawiać przez telefon po 3h dziennie, często dzwoniliśmy do siebie i rozmawialiśmy o wszystkim. Mam ochotę go zapytać czy wystarcza mu jeden telefon dziennie ale nie chce wyjśc na jakąś natrętną babę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za zwiazek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeznicka3
niby wszystko jest ok, jest czuły, mówi że kocha ale jakieś takie to wszystko dziwne. Nie moge zrozumieć dlaczego jeden telefon dziennie mu wystarczy. A jak próbuje zadzwonić i się nie dodzwoni do mnie jeden raz, to potem już nie dzwoni przez cały dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeznicka3
czuje się dowartościowana wczoraj dzwonił 324 razy. kocha mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj facetowi troche spokoju , nie przesadzasz? to że sie codziennie odzywa to i tak jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeznicka3
widujemy się raz w tygodniu i mi go brakuje, dlatego chcialabym chociaż częściej przez telefon porozmawiać a on nie czuje takiej potrzeby :o dla mnie to dziwne. Nie pokazuje mu tego ale źle mi z tym, a prosić go częstsze telefony też nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest po prostu zapracowany albo probuje sie ciebie pozbyc? ew. ma kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeznicka3
nie ma kochanki, jak już pisałam wraca z pracy o 15 albo o północy, nie pracuje po pracy tylko siedzi w domu i właściwie tylko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i nie lubię jak facet do mnie wydzwania, a p********ie po 3 godziny przez telefon codziennie uważam za chore. Z moim obecnym piszemy smsy, czasem kilka dziennie, czasem są 2-3 dni przerwy. Czasem telefon. Poprzedni zraził mnie do siebie tym ze chciał dzwonić codziennie i tak prowadził te gadki szmatki co mnie strasznie irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeznicka3
a co jaki czas się widujecie?? Mój nawet smsów teraz nie pisze a przez pierwszy rok związku w ogóle nie dzownił, tylko pisał smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoni i to dużo nie liczę tego strasznie mnie to irytuje bo rozumiem jak mamy o czym pogadać ale takie pieprzenie o niczym działa mi na nerwy. No i sms'y tego jest mnóstwo nie liczę. Ja do niego wcale nie dzwonie bo on i tak zdąży minimum 10 razy zadzwonić i zapytać "co tam kochanie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×