Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaMM

Ile sie czeka na zwrot podatku z Anglii?

Polecane posty

Gość AniaMM

Witajcie!!! 2 miesiace temu wyslalam wypelniony formularz, oraz potrzebne dokumenty o zwrot podatku z Anglii... Nikt sie do tej pory nie odezwal... Mam kobie, oraz poswiadczenie poleconego listu... Tylkozastanawiam sie ile sie czeka... moze dluzej? Czy powinnam podjąc jakies kroki? Dziekuje za odp Ania M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
CZY KTOS WIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjiefjefijefiei
Nie mam pojecia, ale powiesz mi jak mam sie w ogole do tego zabrac ? usilowalam sie rozliczac jeszcze UK ale wczesniej wrocilam do Polski, dzwonilam do nich, zeby przyslali mi pieniadze do Polski, powiedzieli OK, podalam adres, i nic. A minelo juz trzy lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Hm.... Mi kolezanka przywiozla z Anglii konkretny formularz, mozna go podobno tez wydrukowac z internetu. Wiec wypelnilam go, dołaczylam P-60, albo oststnie Payslipy.. Wyslalam i w sumie czekam juz 2 miesiace... i NIC... ROZMAWIALAM Z KOLEZANKA, KTOREJ PO MIESIACU PRZYSLALI CZEK.... Wiec zupelnie niewiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool_witt
Generlanie do 3 miesięcy. Nie pamiętam ile przeciętnie czekali znajomi. Ja dopiero niedawno po 2 latach złożyłem no i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_g
Na zwrot podatku z UK, czekałam dokładnie 2 miesiące i tydzień. Wszystko było załatwione przez www.posejdon.dendax.com . Jestem zadowolona z usług tej firmy, rejestruje się u nich on-line i tylko wysyła się dokumenty pocztą i czeka się na zwrot podatku. Polecam innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulan
my wysłaliśmy z mężem o zwrot podatku w anglii za trzy grube lata i czekamy jakoś półtora miesiąca i nic :( ile jeszcze mamy czekac?czy moze isc do revenue? proszę o odpowiedz:) dzięki paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio sie czeka 2-3 m-ce
i najlepiej przez firme bo jest szybciej, ja zawsze sama to robiłam i sie wqrzałam bo ciągle czegoś brakowało , w tym roku znowu to samo, w przyszłym juz zwróce się do firmy bo u mnie przez firme to kosztuje niestety 180ł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemiołek
I właśnie dlatego, żeby zaoszczędzić sobie nerwów i niepewności lepiej skorzystać z firmy, która się tym zajmuje. Znają się na tym, wiedzą co mają zrobić, dowiedzą się na jakim etapie jest sprawa a my spokojnie będziemy czekać. A tak wyślemy coś i nie wiemy co dalej... wiadomo usługa kosztuje, ale za wszystko się płaci ;) btw. ja nie mam takich problemów, korzystam z tax-polu z Wrocławia, dostałem z Anglii zwrot po 4 miesiącach ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg, tylko ja to zalatwiam w angli, zadzwonilam ze chce zwrot, oni zadali kilka pytan i po 2 tyg byl juz czek u mnie, dziewczyny nie zlatwijcie przez zadne biura, zwrot podtku w angli jest bardzo latwo uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodnik migranta i pomocne gadżety dla wyjeżdzających za granicę. DARMOWE KARTY SIM DLA OSOB WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ Pierwsze kroki w pracy za granicą nie należą do najłatwiejszych. Dobrze o tym wiemy, dlatego postaramy się udzielać Wam porad i wskazówek dotyczących pracy i życia w obcym kraju. Dostarczymy Wam przydatnych informacji oraz realia życia i pracy za granicą. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku. Wszystkich, którzy wybierają się do pracy na obczyźnie zapraszamy także po odbiór prezentu – zestawu starterów telefonicznych, które pomogą Wam komunikować się z bliskimi. Pozdrawiam, -------------------- Marcin, Doradca online Euro-tax pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozlicze zajedyne 50 zl!! gg:439892 zwrotpodatkowzue@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po porażkach z samodzielnym rozliczaniem podatku, przed powrotem do kraju, korzystałam z usług firmy Jubira. Generalnie mogę polecić http://www.jubira-podatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega1
Nie dłużej niż 3 miesiące, taki jest zapis w ustawie, ale różnie to bywa. Ja zawsze rozliczam się za pomocą http://zwrotpodatkuonline.pl, i wszystko idzie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek z anglii możesz wyliczyć tutaj http://zwrotpodatku.eu/. Dobrze że są serwisy jak ten, bo można się zgubić w tych rubrykach :) Jak się rozliczasz za pośrednictwem tego serwisu to nie czekasz długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz czekam 3 miesiąc i zero odzewu i wszystko przez firmę robione jest angole mają czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×