Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile tak naprawdę kosztuje chwilówka?

Polecane posty

Gość gość

Czemu ludzie biorą chwilówki które kosztują po podliczeniu wszystkiego prawie 50% więcej ? Przecież nie jest to opłacalne czy naprawdę ,aż tyle ludzi ma kłopoty ze znalezieniem kredytu. Czy mają oni aż takie problemy z dostaniem kredytu, że sięgają po tak drastyczne decyzje. I podejmują nieroztropne decyzje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ nie chce im się myśleć nad konsekwencjami swoich poczynań. Jak są glupi to biorą na maxa tylko bo pieniądze idą. A potem to będzie taki jeden z grugim pisał jak to jest źle. Zamiast wziąśćsię do roboty i pozarabiąć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w vivusie i filarum pierwsza pozyczka jest za free tzn w vivusie np pozyczasz 1600 zl i po miesiacu oddajesz 1600 zl. A odsetki za nieterminowa splate sa smiesznie male. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze oferty znajdziesz w sowie finansowej. Jest tam bardzo dużo oferta za 0%. Tylko musisz trochę więcej poczytać o samych ofertach. Regulamin bywa bardzo zagmatwany. https://sowafinansowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAH odradzam z całego serca,NIC ZA DARMO!!! ŻADEN VIVUS!!!CZY INNY K...! ludzie nie czytają umów ,albo nie rozumieją np pierwsza pozyczka darmo ale np musisz wziąć ileś tam i reszta oprocentowanie aż żal,lub ubezpieczenie itp NIC ZA DARMO A CZĘSTO TO PRALNIA BRUDNYCH MAFIJNYCH PIENIĘDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 300%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Czemu ludzie biorą chwilówki które kosztują po podliczeniu wszystkiego prawie 50% więcej ?<<< x Gdzie Ty widziałeś taką TANIĄ chwilówkę :) ? Nawet najkrótszy PROVIDENT, to ponad 100% kosztów (rzeczywistych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w bajki piszecie . . . Na 100% zakładam, że jedna rzecz na jakiej się znacie to jak spowodować wypadek. A i to pewnie wychodzi wam tylko dla tego, że nie wiecie jak to się stało Jakie 50% albo 100% więcej ? Wiadomo, że na tym się zarabia po co podchodzić do takich spraw tak emocjonalnie? Zacznijcie czytać mowy, są takie bez wiekszych opłat ale matoły biorą te gdzie jest je najłatwiej dostać. Bo po co się męczyć. Szukając też można się zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z tym, nie wiesz jak brać. To nie bierz, a bzdetnych komentarzy sobie oszczędź. Jak się nie spłaca to tak jest, że naliczają za opóźnienie i odsetki. Czego się spodziewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abjunia
Ja bezproblemowo zawsze szybko kase zalatwiam za posrednictwem LendOn. Mozna do 3000 zł wziac :) Mysle,ze deal jest okejjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzizi
o to można aż tyle wziąć u nich! to całkiem sporo - super sprawa:) myślę ze jest to dobra propozycja! a Lendon jest sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska2
Brałam w Lendon jedną pożyczkę. Pierwsza jest darmowa i napewno nie odrazu na najwyższą kwotę musisz sprawdzić na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja brałam w ekspres kasie. mają naprawdę dobre warunki, wszystko jasne od samego początku. jak spłaca się terminowo nie ma problemów. ich dużą zaletą jest szybkość - pieniądze na koncie w 15 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×