Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile w obwodzie maja wasze uda ?

Polecane posty

Gość gość

Moje 54 cm i mysle ze za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet przepadam za tymi trochę grubszymi i łydka musi być też ... Kręci mnie taka budowa nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charakterna 25
Jak ostatnio mierzylam to 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj zdjęcie 54 cm. to zaraz Ci powiem czy możesz się podobać facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam 58 i facet i mam strasznie grube nogi, nigdy sie tam odchudzic nie moge, chociaż jak napne te giry to tam nie ma za duzo tluszczu ale ja jakos nie cwicze specjalnie wzrost 182 88kg ty wy kobietki takie drobniutkie i macie nie wiele mniejsze uda od mioch??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz jestem w szoku myślałem ze jak ja mam takie wielkie giry to kobietki mają max 40-45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz jestem w szoku myślałem ze jak ja mam takie wielkie giry to kobietki mają max 40-45cm xx Chyba anorektyczki. Ja 44 to mam w bicepsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne :D nawet pudzian tyle teraz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna mieć stabilne nogi, a nie jakieś szczudła. Jest za co potrzymać i popieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:47 ja taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to są stare dane o Pudzianie jak w strongmenach jeszcze był, teraz ostro zjechał w dół z bickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie jak mezczyzna jest duzy, pudzian to juz przegiecie ale lubie typ ochroniarza, miesnie ale tez troche ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś śliczne masz uda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 oj ile bym dala by miec takiego pana, jestes ideał , kocham takie nogi jak Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.52 to już mi się podobasz :) Ile masz lat ? Musisz szałowo wyglądać w butach na obcasie i w spódnicy do kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 nie odchudzaj nog , nigdy, nie wiesz co podoba sie prawdziwym kobietom, zawsze pragnelam miec faceta wysokiego jak ty, nawet ponad 90 kilo i te nogi duze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogólnie chce sie odchudzać tzn waga chciałbym zeby pozostała ta sama, ale zeby spalić tłuszcz a w to miesjce mięśnie zbutować czyli ostatecznie tyle samo będę ważyć ale już bez tłuszczu i bardziej mi sie wtedy mięsnie nóg uwydatnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 44 lata, figure klepsydry , biust 75 D , talia wezsza 30 cm od bioder, uda i lydki troche grubsze od ideału , obcasy zawsze i sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.04 jesteś w moim typie ! Taka kobieta to skarb, a jeszcze w takim wspaniałym roczniku. Styl w jakim się ubierasz to też trafiłaś u mnie w dychę. Oj już mi działa wyobraźnia. Mierzyłem swoje uda mają 53 cm. i raczej mam szczupłe nogi i jestem wysoki jak tak mogę powiedzieć ponad 180 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 wcale nie musisz nic uwydatniac :) juz widze na odleglosc jak wygladasz , nogi nabite miesniami nie sa wcale fajne, nie mysl ze ci wyeksponowani faceci na siłowni sa fajni, mezczyzna musi naturalnie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 pierwszy post :) dziekuje za mile slowa a ja juz myslalam ze taki wiek to juz rozsypka , ostatnio wlasnie o tym myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 169 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.10 Jak w rozsypce ? Ty kobieto zaczynasz dopiero żyć w Twoim wieku. Jeśli masz odpowiedniego faceta przy sobie co wie jak taką wartościową kobietę pobudzać do życia :) Na pewno Twoje libido nie spadło do zera, a sądzę, że się podniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat 169cm 54kg 51cm w udzie 90cm w biuście talia 60cm bioderka 90cm idealna jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie on mnie nie pobudza do zycia , jest ogolnie dobry ale jak kazda kobieta czasem czuje sie jakbym nie wiem po co istniała na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:18 to chyba idealne wymiary a ja kurcze mierzylam teraz uda i troche za duzo, nawet nie bede pisac ile ;) hehe no ale biust 100, talia 70, biodra 103 a uda nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.19 To nie za wesoło u Ciebie. Ja uważam, że w takim wieku człowiek przynajmniej powinien kilka razy w tygodniu się pokachać. Ja to jestem też nie wyżyty i chętnie bym popieścił twoje piękne uda i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charakternaa 25
9:54 dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die Nacht
28 lat, 183 cm, 76 kilogramów, obwód uda - 48 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×