Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wydajecie na bielizne? I jak często kupujecie?

Polecane posty

Gość gość

Mam na mysli majtki, skarpetki. Bo ja nie kupowałam od jakichś 2 lat niczego nowego.. I teraz kupiłam 7 sztuk majtek i 13 par skarpet i wydałam na to jakieś 70 zł. Wszystko kupowałam przez internet więc doszła jeszcze przesyłka. I tak sie zastanawiam czy za bardzo nie zaszalałam. Ile wy wydajecie? Kupujecie stacjonarnie czy przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na rzeczach używanych po 5 zł za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarpetki to w zasadzie najtańsze. Majtki i staniki to już ze sklepów z bielizną typu ESOTIQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką zasadę, że zawsze kupuję jak się zmieniają pory roku i kupuję wtedy po dwa komplety a skarpetki 4-5 par na porę.Kupuję na bazarach więc wydaję tak 20 -30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosze dwa trzy na rok za 100-150zl na wyprzedażach, majtki po 10-20 zl gdzie popadnie w miare ladne i dobre gatunkowo okolo 30 par na rok. Skarpety ladne do 10 zl za pare z 20 rocznie. Stale mam w uzyciu 12 stanikow w bardzo dobrym stanie i 5 takich w dobrym stanie do sprzatania czy też jakichs prac przy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaP
Staniki zamawiam przez internet zazwyczaj 2 na rok. Wole dac wiecej kasy raz i zainwestowac np w takiego Allesa niz kupowac co miesiac na bazarku. To samo z bielizna. Cenie sobie takie Allani - na raz kupię 10 par i spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dosyc często kupuje nowa bielizne bo po prostu uwielbiam czuc się sexy. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest http://www.anais-apparel.pl/, maja szeroki wybor i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaAnnna90
Ja na bieliznę wydaje około 300 zl rocznie i to głównie w Allesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydaję 250-300 zł na jeden stanik. Czasami przez internet, ale najczęściej i tak muszę mierzyć. Majtki kupuję różnie, ale raczej nie przekraczam magicznego 20 zł za parę. Skarpetki najważniejsze żeby były czarne i bawełniane albo jedwabne. I też nie kupuję za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaj***ardzo dużo i bardzo często ( w moim przypadku pieniądze nie sa żadna granica) mój maz uwielbia abym zawsze wygladała sexownie i elegancko a to kosztuje. (W mojej kolekcji sa takie marki jak: La Perla, Bordelle, Carine Gilson, Agent Provocateur, Jean Yu, Guia Ła Bruna, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo rzadko kupuję i to tą najtańszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zapas 'żelaznej' bielizny uzupełniam co jakiś czas, kiedy widzę że obecna jest znoszona, to są paki po 4 pakowane czysta bawełna, cena zależenie od marketu ;) ale takie łądne komplety bielizny, koronkowe, jedwabne, kupuję zależenie od humoru przeważnie trafiam na jakieś wyprzedaże w triumph czy intimissimi albo i esotiq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bazarku kupuje. Majtki po ok 8 zł są super. Kilkanaście par rocznie bo zawsze w praniu białe zrobią się turkusowe :) a różowe-granatowe :). Skarpetki kocham kupować. Też za 3zl do 8-9zl. Zależy co mi wpadnie w oko. Krępowacza ciała nie noszę, więc nie kupuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie co 2 tygodnie kupuje majtki :/ no może średnio co 3 ale 20 par w roku wyjdzie na pewno :( od dziecka uwielbiałam majteczki :D przeważnie koszt jednej pary 10/20zł skarpetki średnio 1 w miesiącu stanik jeden na 3 miesiące lub rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumpel to nosi skarpety z dziurami poki da sie jako tako nosic hahah a w majtach tez ma i on sam sie z tego smieje i mowi ze to od pierdzenia te wywietrzniki i w ogole sie tym nie przejmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizna to produkty blisko ciała, więc trzeba je w miarę regularnie kupować, ja staram się wybierać produkty lepszej jakości, które są bardzo wygodne, rajstopy, majtki często zamawiam u http://www.levante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo rzadko. W ciuchach używanych. Czekam aż zacznę zarobić bo wstyd mi się rozebrać i czuję sie jak menel z tym ze nosze stanik po spoconych cycach i gacie po nie wiadomo jakich c****h. Straszne upokorzenie dla kobiety jak nie stac ją na ładna i seksowna bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tu www.anstel.pl i moge przyznac, ze jestem zadowolona - znajde tam najczesciej bielizne marek jak gatta itd :) super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Ja kupuję najczęściej w takim sklepiku z bielizną, gdzie za staniki żądają ok. 30 zł., bo na te z renomowanych firm nie mogę sobie pozwolić niestety. Ja wiem ,że one może są trwalsze itd., ale żaden stanik nie jest wieczny i dla mnie wydatek 150 zł. na stanik jest po prostu nieporozumieniem, a wiadomo, kobiecie nie wystarczy 1 stanik, więc wolę co miesiąc kupić 2-3 szt. tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×