Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja ja hojooo

Ile zarabia dentysta????

Polecane posty

Gość ajajaja ja hojooo

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy gdzie
jeden 2 tys drugi 20 :D Kwestia gdzie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelipapą
jak ma swój gabinet to nawet i 50 000 jak nie to 2000. Własny gabinet to spory koszt z 200 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka z Polski :))
Mam koleżanke która ma prywatny gabinet od 10 miesięcy i jak narazie to ona musi dokładać do tego biznesu, mówi że konkurencja jest ogromna, a opłaty i rachunki wcale nie małe, czasami ledwo wyciągnie te 1,5 tys zł, a swoim pracownikom płaci po 3 tys zł... ale takie uroki własnego biznesu, myślę że jak się wybije i zyska jakąś renome to będzie zarabiać gdzieś 5-7 tys zł. Ona prowadzi ten gabinet w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one, two
!10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awduada
To zalezy czy jest dobry czy zwyczajnie słaby, konkurencja jest dość duża i aby dobrze zarobic trzeba być mistrzem w tym fachu, wiem że są stomatolodzy którzy zarabiają około 30-40tys z własnym gabinetem, znam takiego jednego aby się do niego dostać prywatnie trzeba czekać około półtora miesiąca na wizyte, to mówi samo za siebie. Aczkolwiek faktycznie jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparaat od dziecka nosilam
moj ojciec ok 35 tys matka ortodonta wiecej, brat dentysta strtuje teraz zawodowo-ok 4-6tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie w pszychodni publicznej dostaniesz 23 tysiące a prywatnie znacznie więcej bo sama ustalasz cene mój tata jest dętystą i bierze 100 zł za wizyte i najczęściej za dzień ma od 1300 do 1700 zł ! :o łatwo policzyć ile na miesiąc :) lepiej być prywatnym dętystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dętystą ? :D rozumu po tatusiu to ty nie odziedziczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnocik
Kwestia podejścia, zobaczcie tutaj - http://dentlux.pl/ To klinika do której chodzę. Wybrana ze względu na podjęcie się pewnych zabiegów i rzeczywiście zrealizowanie całości tak jak trzeba, a wcale nie za każdym razem rzeczywiście tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w prywatnych przychodniach dentyści wyciągają na miesiąc duzo, są na kontraktach i pracują w kilku prywatnych klinikach, moi kuzyni tak pracują a ich pensje sięgają 10 tysięcy miesięcznie, ale oni koło Poznania mieszkają, a tam lepiej płaca, no i zdarza sie, ze do Wrocławia, czy Konina dojeżdżają, mimo wszystko opłaca sie kończyć stomę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj opłaca, te 20,30 km dojeżdżać nawet co drugi dzień, gdzieś gdzie deficyt dentystów, dobra stawkę wynegocjować i nie trzeba wcale własnego gabinetu zakładać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper3100
czysta złotyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper3100
czysta złotyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold19

Najlepiej ortodonci w małych miasteczkach tak jak moja kuzynka,wyciąga dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dokładnie wszystko zależy od tego gdzie kto pracuje i czy jest to prywatny gabinet czy państwowy ale tak czy inaczej byłam w szoku gdy dowiedziałam się jak drogi jest sprzęt dentystyczny. Mój brat zamawia narzędzia na profitssmpl  i mówi, że to jeden z tańszych sklepów na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa 91

Ortodonci dużo, chyba najwiecej zecwszystkich, mój znajomy wyciąga ok 20 tysiaków a jest młody, wiec całkiem sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

tylko on ma tak ty mozesz tak nie miec bo to jedno stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

ma farciarz szczescie ze tyle zarabia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauu

o tym się głośno nie mówi ale dentyści dużo zarabiają lepiej niż wielu prawników czy lekarzy, dlatego coraz więcej osób na stome idzie, moi znajomi co pokończyli nie narzekają i swoje gabinety pootwierali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arolka

Nie mówiąc o zmowach cenowych, usługi które świadczą, implanty, aparaty na zeby, nie są warte tych pieniędzy które trzeba za nie płacić, ztad tez ich wysokie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×