Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zarabiacie z wykształceniem średnim ?

Polecane posty

Gość gość

za kilka dni idę do pracy i będę zarabiać 1100-1300 złoty netto. ile wy zarabiacie ? może ja źle szukam ? z drugiej strony nie chce siedzieć pół roku na bezrobociu i czekać na niewiadomo jaką pracę.. boję się, że jak tej nie przyjmę to już żadnej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek1
ja też mam średnie, a pracuję jako sprzątaczka i mam 1600 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam średnie i też pracuję jako sprzątaczka ale w UK - mam 10 funtów na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze się wypowie? jestem ciekawa jaką pracę inni dali radę znaleźć z średnim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zostańmy w naszym pięknym kraju :D za granicę na razie nie mam zamiaru wyjeżdżać :) a wiecie ile zarabia np technik weterynarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie ile zarabia np technik weterynarii? xxx tak jak wszyscy - najniższą krajową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarabiam 650 euro na czysto, ale mam dosc tej pracy i zmieniam na inna :) moja pierwsza praca taka na serio byla praca w sklepie z odzieza eksluzywna w 2009 zarabialam 1200 na reke ( zl ), pozniej za barem za 800 euro i w klinice weterynaryjnej choc tutaj odbywalam jedynie staz. Teraz chce sprobowac w kawiarni, mam szanse wykazac sie swoimi zdolnosciami, rozmawialam juz z jednym z pracownikow, mam przyniesc cv ze zdjeciami ciast jakie robie Nie mam pojecia ile placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w portugalii technik weterynarii zarabia 750 euro, szkoda ze nigdzie nie potrzebuja bo odrazu bym tam pobiegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na to, że w życiu trzeba wszystkiego spróbować :) niektórzy mówią mi, że za 1000 zł to nawet z domu nie opłaca im się wyjść. ja myślę, że to nie jest dobre myślenie, bo wolę mieć tego tysiąka niż zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love - może trafi Ci się kiedyś taka możliwość, że będą potrzebowali gdzieś tech weterynarii tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie mysle ze lepiej pracowac za minimum i cos z tego miec niz nie miec nic i przesiadywac calymi dniami w domu. Zawsze lepiej miec 1000 zl wiecej w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie myslenie...i wlasnie przez takich ludzi jak ty pracodawcy pla.cą te 1000zl bo wiedzą że i tak znajdzie sie taki debil co bedzie pracowal za takie grosze. Sami jestescie sobie winni ze w polsce placa tak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mam może siedzieć na głowie rodzicom i na wszystko od nich wołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam średnie i zarabiam 1700-1800zł na rękę, ale praca średnio ciężka fizyczna dużo trzeba się nabiegać i mieć łeb na karku. Szukam cały czas czegoś innego bo przy tej pracy nie mam praktycznie życia prywatnego, jak mam wolne od pracy to odsypiam a potem znowu bardzo wcześnie do pracy i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7k, kierowca w transporcie międzynarodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 netto. większą część czasu spędzam na necie.pracuję 5 godz. , ale niedługo będę musiał pracować 7,5 godz. no i mam już długi staż pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3550zł na rękę,ale może to nie jest dobry miernik,mam już kilka lat pracy,mam brata ma 4lat pracy na rękę 2700zł,kuzyn 1800e wszyscy ze średnim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe rozwala mnie jak ludzie piszą że zarabiają g******e pieniądze a tu proszę wystarczy wejść w taki temat i zarobki zaczynają się od 1600zł do nawet ponad 3000zł i to z wykształceniem średnim ? Musicie mieć znajomości i to cholerne plecy bo bez znajomości taką pracę znaleźć nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg ciebie 1600 zł to jest dużo? przecież to ledwo na życie starcza i to pod warunkiem ze ze starymi sie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znajomości,nietypowe zawody,do tego wcześniejsza inwestycja w certyfikat,zwyczajnie dobrze pokierowali nami rodzice.Zainwestowali w nas i to teraz owocuje.Ja wiem,że nasze pensje nie są modne przy obecnych płacach na rynku,dlatego w realu nie przyznajemy się ile zarabiamy,a o premiach nawet nie wspominamy,cieszymy się nimi w bardzo okrojonym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie w mieście TARNÓW szukał facet kobiety na 24 h do monopolu ,zero bezpieczeństwa , na czarni i uwaga hit ,na początek 4 zł /h ,pózniej się zobaczy . Warunki : prawko B , średnie ,komunikatywny englisz. I znalazł .... od 3 tygodni widze tam nową dziewczyne i to jest straszne że ludzie dają sobą tak pomiatac .4 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób,co ci szkodzi spróbować,nic nie tracisz,najwyżej zyskasz,mój kuzyn nie chciał nawet podejść do matury(bo mówił że i tak nie zda)zmusiliśmy go,dosłownie,choć trzeba go było odprowadzać pod salę żeby nie zwiał i zdał. Dziś się z tej dziecinady sam śmieje i pyta czy do ślubu też go odprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie na ludziach żerują powinno się określić nowy gatunek"pracodawcopasożyt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też zaproponowano 4 zł za opiekę nad dzieckiem , alergiczny 4 miesięczniak ,a mam doświadczenie i kocham dzieci. Rodzina bogata , ona nie pracowała ,potrzebowała 3-4 h dziennie by się odstresowac w galeri czy kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200 plus premia zazwyczaj 30 %. Jak na kierownicze stanowisko szału nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy sobie chyba jaja robicie , ja ze średnim plus studium , perfekcyjnym angielskim zarabiam 1100 na czarno /8 h dziennie. Do lipca-pózniej wyjeżdzam z tego grajdołu. może piszcie od razu że to warszawa czy kraków ,bo w toruniu ,radomiu ,kielcach czy olsztynie to ludzie biorą robote za tysiaka i skaczą pod sufit ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedną znajomą, która zarabia nieco ponad 3 tys. z wykształceniem średnim - kierowniczka w sklepie odzieżowym (sieciówka). Zaczynała oczywiście od najniższej krajowej na kasie X lat temu. Co nie zmienia faktu, że jednak większość kręci się w okolicach najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×