Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IMIGRANCI w POLSCE zgłaszajcie gdzie ich widzieliście

Polecane posty

Gość gość

„Ludzie co się dzieje w Warszawie?! Czemu w oficjalnych mediach nic nie ma? Najpierw latem pojawili się islamiści poubierani dostatnio, ew jakieś forpoczty? Chodzili sobie po paru, rozbijali się taksówkami, pomieszkiwali w hotelach. Teraz znów na ulicach pojawiły się całe stada ISLAMÓW w dresach i kapturach, poubieranych ewidentnie za zimno jak na porę roku. Chodzi to po dwóch trzech i patrzy na warszawiaków spode łba. Jakim cudem można grupki islamskich byczków zobaczyć idących poboczem na trasie lubelskiej z z Lublina do Warszawy? A już zupełnie nie rozumiem, bo to oczy prawie mi wypadły z orbit, co tacy goście w ilosci kilku, napakowane typu po metr osiemdziesiąt w brodach i czapeczkach robiły na tzw. linii otwockiej stojąc przy stacji PKP Falenica w niedzielę ok południa? Czy ja o czymś nie wiem, ominęło mnie że pękła granica i się wdarli? Ludzie w Warszawie boją się jeżdzić tramwajami, jak widzą takich to wysiadają, policja i straż miejska udaje oczywiście że nic nie widzi. To my mamy niby kogoś przyjąc a tu sobie chodzą jak chcą? Czy wyście, piszę to do włądz miasta, zwariowali? Pozwalacie na to po takich wydarzeniach w Niemczech i Szwecji jak gwałty na 7 i 3 latce i dziesiątki innych pobić i gwałtów? Radzę się władzom szybko ogarnąć bo możemy wkrótce mieć tu takie szambo jak mają niemcy czy szwedzi u siebie, o ile można powiedzieć że są jest jeszcze ich kraje.” X Czy to prawda że imigranci już pojawili się w Warszawie, tylko my o niczym nie wiemy? Natknęłam na taki komentarz pod jakimś artykułem w necie,ktoś z Warszawy może to potwierdzić? X Potwierdzam, w Warszawie ich pełno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety służby porządkowe nie tylko nic nie robią ale jeszcze tuszują sprawy molestowań Polek przez ciapatych żeby nie być posądzonym o islamofobię. W TV i michnikowszczyźnie oczywiście cisza na te tematy... Podobno były już 2 gwałty a serwisy internetowe, które o tym doniosły zostały natychmiast zamknięte. Tak samo jak zamknięto niegdyś antykomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były plany już zatwierdzone za naszymi plecami, że Polska przyjmie najwięcej „imigrantów” do Warszawy i okolic. Już są w Pruszkowie. W mediach nic się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem wcześniej o tym na ndie.pl, że z tydzień temu mój dobry znajomy powiedział mi, że osoba z jego rodziny widziała w okolicy Łodzi autokary z uchodźcami konwojowane przez Policję. Prawdą jest taka, ze jeśli będa ich sprowadzać to po cichaczu. Jak widać chyba już to robią, bo Państwo często woli ukrywać prawdę przed swoimi obywatelami. Tak to jest jak my jesteśmy dla niego, a nie ono dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki już pudrują swoje kapska na przyjęcie muzułmańkich członków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji, gdzie mnożą się przypadki podpaleń obozów dla uchodźców, zabroniono podawać do publicznej wiadomości danych na temat tych ośrodków aby ograniczyć ataki. Coraz więcej białych obywateli widzi co się dzieje i zaczyna protestować, To samo dzieje się w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kooorfa nie glosowalam na POPiS!!!!! Więc nie przeginaj. Kukiz mówił że oni mają elektorat wśród urzedasow. Prawda? Prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz też lamus chce ich tu sprowadzać tylko Korwin był przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnastka
Ja natknęłam się na informacje, że podobno od południa pojawiają się nieliczne grupki. Z Pragi lub Budapesztu dojeżdżają pociągiem do Krakowa. Jest to całkiem możliwe, a ludzie są dobrymi obserwatorami i pewne osoby po prostu rzucają się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy, że w Warszawie jest spora grupa muzułmanów z różnych państw (jedni studiują, inni może pracują, niektórzy może nielegalnie pomieszkują), więc jeśli w tej fali imigrantów są znajomi (lub rodzina), to kontaktują się. Dam sobie rękę uciąć , że też próbują ściągać te osoby do Polski. Właśnie te środowiska w Warszawie powinny być intensywnie kontrolowane przez służby. A prawdą pewnie jest to, że imigranci już przybywają ale wszystko w medialnej ciszy, aby nie drażnić społeczeństwa. X Myślę, że tak właśnie jest. Przemyca się ich po cichu, oszukując ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego utajniono gwałty na Polkach. Były co najmniej dwa i kolejne dwa molestowania ale strony które to podawały do publicznej informacji natychmiast znikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanujcie swoje polskie kobiety i dbajcie o nie,żeby żaden ciapak ich nie zbałamucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nowym Saczu ale tylko malzenstwo z 2 małych dzieci. :/ Szli przez centrum handlowe a ludzie gapili się jak na kosmitów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9.02 Dzięki za ten link. Ciężko o artykuły na ten temat z innych krajów z polskim tłumaczeniem, a nie każdy zna angielski. A ta strona bardzo przydatna rzeczywiście. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można próbować interweniować w MSW czy w służbach granicznych, informować i dopytywać. Pytanie czy można liczyć na wiarygodna odpowiedź? Raczej nie. Nielegalni imigranci powinni być wyłapywani na ulicach i kierowani do ośrodków. Ktoś powinien mieć nad tym kontrolę, bo widać co się dzieje w Niemczech. Pytanie czy nasi politycy oraz media czekają na pierwsze przestępstwa i konflikty, aby zacząć debatować nad problemem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku też jest ich coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brenna :o Po 2 śniadych / szarych na gębie typów bliskowschodnich patrolowało główny deptak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze 2 tyg. temu musiałem ulokować brata na nocleg w katowickim hotelu i też widziałem coś w rodzaju arabów, wysokich silnych i wypasionych. Obserwowali ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Gdańsku(Danzig) widziałam dwóch ale zielonych na twarzy:-)kosmici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są już w Krakowie? A trójkami chodzą, bo się boją, też byście w ich kraju , wiedząć, że nie jesteście mile widziani, chodzili trójkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka - ta z Gd od kosmitów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co,jak ukrow nasprowadzali po cichu i okazuje sie ze jest tu juz ich setki tysiecy ,to nie zdziwie sie ,ze i ciapatych tak cichcem sciagaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×