Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mwasilowska

IMIKIMI.COM POMOCY!!!!!!!!!

Polecane posty

WITAJCIE!!! CHCIAŁAM POPRZERABIAĆ ZDJĘCIA MOICH DZIECIACZKÓW W PROGRAMIE IMIKIMI LECZ KOMPLETNIE NIE WIEM JAK. NIE ZNAM ANGIELSKIEGO CZY JEST MOŻE POLSKA WERSJA ? PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatek wyłącz capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci711
w jaki sposob ustawic IMIKIMI w wersji polskiej. kompletnie nie wiem jak do tego sie zabrac.bardzo prosze o pomoc z gory DZIEKUJE i serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareklysykuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmatusiaczek
jak można ustawić imikimi w wersji polskiej proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek6006
chwilowo nie ma jakby co to pokieruje wejdz na moj nick skype "operator45" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz
Naklepiej wejść tam przez Microsoft internet explorer bo mozilla chce wtyczki które po zaintalowaniu i tak nie zdiałają. Zarejestrować się i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakus216
Cześć! Ja się zarejestrowałam i spoko program działał.Lecz dziś pojawiła mi się oto taka wiadomość: Prawa autorskie: Nie wolno używać materiałów chronionych prawem autorskim w odniesieniu do których nie masz prawa lub mieć pozwolenie od właściciela. Nic z tego nie rozumię.Może ktoś się spotkał z takim samym przypdkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrAgOn330Pl
w gogelkach ustaw opcje tlumaczenie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egosolis
angielskiego sie uczyć !! a po drugie taki komunikat jak naruszanie praw jest widocznie przy każdym edytowaniu ramki przywłaszczanie jest niemozliwe ale kozystanie jak najbardziej ..chyba że że ramka jest objęta z jakis powodów blokadą anty kopiowania czyli jest widoczna ale nie do użytku innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada A4
mam pytanie czy jesli przerobie zdjecia tzn.dodam ramki ,napisy itp.to powywolaniu fotka bedzie miala normalno wielkosc czy cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao328
mam problem,ponieważ znalazłam program imikimi com,znalazłam ramki dodałam zdjęcie ale nieumie po ang. napisać gdzie ma to się zapisać. Chciałam to dać na naszą klase ale niebardzo mi wychodzi. Napiszcie jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik5512
Jeśli już dodałaś odpowiednie zdjęcie,kliknij po lewej stronie w napis-SAVE.Potem prawym przyciskiem myszy kliknij w fotkę i wybierz opcje"zapisz jako",dalej juz chyba proste.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pima2
jest już polska wersja imikiki to jest link http://www.blair.pl/szukaj,imikimi-pl.html z tej strony pobierzesz ten program a jeśli się nie uda to wpisz w google imikimi i pokarzą ci się strony między innymi z polską wersja tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek290
pomocy......!!!!bardzo proszę.....pomożcie.....zarejestrowałam się ....i co dalej.....proszę o informację...krok po kroku nie znam angielskiego......moje marzenie się spełni.....pozdrawiam serdecznie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata1964
ja korzystam z przeglądarki gogle chrome automatycznie tłumaczy strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiaty
Chce uzyskac ladne zdieci w ramkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej było fajnie , po ludzku , a teraz ktoś tak popieprzył ten imikimi że sam diabeł nie dojdzie ładu i składu. Wszystko idzie dobrze do momentu zapisania zdjęcia. Wstawię swoje zdjęcie i żeby go pobrać (zapisać), to nie ma szansy. Teraz jest wszystko do kitu i do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×