Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

implant zęba czy koronka

Polecane posty

Gość gość

Robił ktoś, co lepsze i gdzie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant, masz na zawsze jak ząb a korona co? Trzeba wymieniać wygląda źle i trzeba ją mocować na sąsiednich zębach - jeśli są zdrowe piłować je. Droższy jest implant - dużo droższy ale lepiej zainwestować i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralam implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby inwestować to trzeba mieć kuźwa mieć z czego, w tym pieprzonym kraju to można się dorobić garba na plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu,chyba ci sie pomylila koronka z mostkiem.ja mam 3 koronki i nic nie trzeba bylo mocowac na sasiednich zebach ani szlifowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implanty stomatologiczne to najlepsze rozwiązanie w kwestii odbudowy zęba. W odróżnieniu od innych produktów są stabilne, wygodne i bardzo trwałe. Firma NOBEL BIOCARE to światowy lider w dziedzinie implantologii oraz przede wszystkim wynalazca implantów. Na stronie http://pacjenci.nobelbiocare.pl/ istnieje możliwość zapisu na bezpłatne konsultacje implantologiczne w wybranych miastach w Polsce. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z produktami lub usługami świadczonymi przez firmę NOBEL BIOCARE, chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam Ekspert NOBEL BIOCARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamotta
To prawda, mostek się mocuje na innych zębach. Implant razem z koroną wygląda jak nasz naturalny ząb. Ja robiłam w Soldencie na ul.Bagno, w samym centrum. Idź koniecznie na wizytę kontrolną i porozmawiaj z lekarzem o tym. Wszystko pięknie wytłumaczą. Wgl mnie nie bolało wszczepienie. Ku mojemu zdziwieniu trwało bardzo krótko i od razu mogłam wszystko jeść. Miałam już to robione 1,5 roku temu i do dziś nic a nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×