Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sorrybb

imprezy męża co tydzień, nie za często?

Polecane posty

Gość sorrybb

Mąż co tydzień w sobotę spotyka się z kolegami,gadają i piją piwo. Zaczyna mnie to powoli irytować, bo też bym chciała z nim spędzić wieczór w sobotę, nawet razem iść na imprezę. Mąż dodatkowo po takich spotkaniach w niedziele jest nie do życia i ja spędzam czas sama,jadę gdzieś, organizuję sobie czas, bo on nie ma siły, albo chce jeszcze po południu obejrzeć mecz z bratem. Nie chce go ograniczać, ale sama już nie wiem czy to mieści się w granicach normy. Zwracam mu uwagę, ale wszystko i tak się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa, Ty zacznij rowniez wychodzic z kolezankami na winko na imprezke wieczorami w sobote, regularnie w kazda sobote. W niedziele badz strasznie zmeczona i nie opowiadaj mu za wiele jak bylo, niech sie domysla. A jak brak Ci kolezanek, to wybierz sie gdzies sama pare razy, a mezowi powiedz, ze masz nowa znajoma, bo sie nudzilas w soboty, a teraz bedziesz wychodzic z nia. Mezulkowi od razu odechce sie wychodzenia z kolezkami, jak raz i drugi zacznie sie tylko zastanawiac, co teraz robisz Ty bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa.. zatem przed slubem był inny No coż ,może sie juz nudzi z Tobą. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×