Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agggggggggata

Internet w firmie Netia - proszę o opinie.

Polecane posty

Gość Agggggggggata

Chcę "zainsatalować" sobie internet. Mam stacjonarny nr w telekomunikacji, wczesniej miałam neostradę. Jak wygląda załatwienie tej sprawy, macie jakieś doświadczenia. Zastanawiam się nad opcją internet 512 i bodajże 60darmowych minut (odpowiednik telekomunikacji 50zł abonament) - MIAŁOBY MNIE TO KOSZTOWAĆ 85ZŁ W NETII (INTERNET + DARMOWE MINUTY). Czy rzeczywiście netia załatwia to z telekomukacją, że już nie płaci się abonamentu, oplaty za utrzymanie łącza czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
to wyżej to oczywiście podszywacz PROSZĘ O ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam internet w Netii i nie narzekam. Szybkie łącze, za 1 mega płaciłam 64 zł. abonamentu. U mnie baaaaaaaaardzo długo trwało załatwianie, bo zgłosiłam sie w chwili kiedy można było zrezygnować z neostrady i przejśc do innej firmy bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. I wtedy było mnóstwo zgłoszeń do Netii i bardzo długo to trwało. Ale ogólnie firma jest oki. Nie ma przerw w przesyłaniu, łaczy za pierwszym razem jak hasło wpisujesz,nie wyrzuca. Kiedy masz jakis program otwarty do ściągania plików - bez problemu otwierają się strony www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A załątwiałam tej internet dwzoniąc na infolinie i tam złożyłam zamóienie. Po kilku dniach przyjechał kurier do domu z gotowymi dokumentami, wystarczyło je podpisać i potem czekać na telefon z Netii i było podłaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
Durne pytanie, ale nie wiem: są jakieś punkty, gdzie można netię załatwić czy telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
najpierw odpowiedź, a potem pytanie, dziekuję Ci serdecznie. Problem w tym, że ja coś słyszałam, że nadl są długie terminy, zakładał ktoś ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
infolinia mi wystarczy, WIE KTOŚ JAKIE TERAZ TERMINY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
a i jeszcze, czy nie ma jakieś opłaty w telekomunikacji za utrzymanie łącza czy coś, jeśli przejdzie się do netii z telefonem i internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
ponawiam pytanie z 15-10 15-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
A jeszcze coś, w telekomunikacji oni załatwią, czy ja muszę coś "wyrejestrować", "rozwiązać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to pytanie wcześniejsze o popłacie - nie umiem odpowiedzieć. Natomiast do TP WTEDY to NEtia wysłała moją rezygnacje. Ja do TP nie musiałam ani iść ani dzwonić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
A Ty masz sam internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
Pracuje w Netii nie bierz abonamentu+net.Proponuje sam internet,1 mg kosztuje 59zł.Modem juz masz wiec nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
mam modem z neostrady, ale to chyba nie nadaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
a czmu nie tel+internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
nadaje sie.Abonament po prostu nie.Internet z neti mozna miec przy kazdym abonamencie nawet socjalnym za 29 zł,lub z innej firmy(tele2 dialog)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
Pani z netii "na pysk" tj telefonicznie powiedziała mi, że internet 512 i abonament odpowiednik telekomunikacyjnego 50zł wyszloby mi 80zł z jakimś hakiem - podpucha? W czym problem? Opłata za utrzymanie łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy rozsądek_____
nie podpucha, tylko ta pani powiedziała Ci, że abonament Netii o funkcjonalnośc abonamentu TP jest ileś tam złotych tańszy. W zależności od tego jak korzystasz z telefonu stacjonarnego wybór jest prosty: - możesz wziąc TP socjalny za 29zł + internet w netii - możesz wziąć pakiet w netii telefon+internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
tel+internet musisz podpisac umowe na 24 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
No i racja, ale tak to jest jak się człowiek przywiąże do abonemantu za 50zł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
Pomorduję Cię jeszcze, ale będziesz miał/a dobry uczynek na swoim koncie A 512 w netii na ile najkrócej można i ile kasy za sam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy rozsądek_____
wg. powyższej strony to wychodzi, że możesz wziąć nawet na czas nieokreślony (bez umowy) wtedy to 79 złotych/m-ąc, na 12 miesiecy to 64 złote/m-ąc, na 2 lata to 49zł/m-ąc (ceny za sam internet) a na 3 to 44 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
gdyby na dwa lata i wtedy ma się opcję, że raz można zmienić taryfę internetu na tańszy, ale ciekawe czy wtedy po zmianie od nowa liczy się dwa lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy rozsądek_____
nie pracuję w netii, także najlepiej te wątpliwości rozwiać dzwoniąc do nich na party line i porozmawiać z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggata
sedeczne dzięki za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola54
Odgrzewam trochę temat, ale mam podobny problem. Kilka dni temu zadzwoniła pani z Netii z ofertą internetu. Wszystko było dobrze dopóki nie zapytałam o opłatę za użytkowanie łącza dla TP. Gwoli wyjaśnienia mam neta 512kb w TP ale telefon w Tele2. Pani znikęła na chwilę z linii a po konsultacji powiedziała, że już ma takie osoby od kilku miesięcy i oni nie płacą nic TP. Nie rozwiązuje to sprawy. Dziwnym trafem następnego dnia zadzwoniła do mnie pani z TP i spytała czy przedłużę umowę, czy może chcę podwyższyć transfer do 1Mb. Skorzystałam z okazji i zapytałam jak to jest z opłatą za utrzymnie łącza, gdy chcę się przenieść do netii. No i tu jest właśnie problem. TA pani odpowiedziała, że jest taka opłata. Nie mam już teraz pojęcia komu wierzyć. Jak to jest naprawdę może ktoś jest kumaty, bo ja nie. Potrzebuję takiej wiedzy, bo za kilka dni kończy mi się dwuletnia umowa z Tepsą na internet i mogę, a nawet muszę podjąć jakąś sensowną decyzję. Uffffff ale się rozpisałam 8) ale łaknę informacji jak kania dżdżuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola54 ---> z tego co wiem, jeśli TP udostępnia linię innej firmie (Netia, Tele2, etc.) i jednocześnie nie świadczy na niej żadnej usługi (telefon, internet), to życzy sobie opłaty w kwocie 36,60 zł z VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×