Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Petr89

Irytują mnie polscy geje na portalach randkowych...

Polecane posty

j.w. ale gdzie są Ci "normalni", chcący czegoś więcej poza seksem? Mam na takim portalu profil ale oni w większości chcą się tylko ****ać, albo udają że szukają kogoś na "związek" a tak naprawdę to robią celowo żeby ktoś naiwny się nabrał. Już poznałem takich osobiście i to prawda. Świat geja jest żałosny. Gdybym był hetero już dawno mógłbym mieć porządną dziewczynę, a nie jakieś znajomości bez przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety większość facetów jest taka że chodzi im o jedno pomódl się do Bozi a może litościwy Bóg zmieni ci orientacje i będziesz mógł mieć dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Bawisz się w adwokata diabła, co? Kiedy napisałem, że wielu gejów jest zainteresowanych krótkimi relacjami i stąd biorą się stereotypy, to na mnie wsiadłeś i zarzuciłeś mi, że się żalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukasz księcia na białym koniu, żeby Cię uratował? (Zainteresowany 25) Żeby nie pisać posta pod postem: samo się to nie zmieni, jeśli ty czegoś z tym nie zrobisz. Innymi słowy, jeśli Twoje dotychczasowe metody nie działały, zmień metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym piszesz. Ja chciałbym poznać kogoś normalnego, nie księcia. Przed czym miałby mnie ratować? Jestem jaki jestem, ale przynajmniej sobą. Nie każdemu może się to podobać, cóż. To chyba nie o to chodzi by robić coś czym przypodobam się komuś? Jakie metody, o czym Ty piszesz...tak wiele jest "opcji"? heh nie interesuje mnie poznawanie napaleńców niepoważnie traktujacych portale randkowe czy niestabilnych emocjonalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, napisałeś tego posta, że odczytałem go w ten sposób, że wolałbyś, aby kto inny wykazał inicjatywę. Gdybym miał gotowe rozwiązanie, to bym się podzielił, ale też szukam. Nie wiem, czy będę miał więcej szczęścia niż Ty, to czas pokaże, ale przynajmniej próbuję (wyrwać kogoś w realu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest. Wolę gdy ktoś inny wykazuje inicjatywę. Tak mam. Nie umiem zagadywać, nie wychodzi mi to. Mam pecha. Chcą mnie Ci których ja nie chcę, a Ci których ja chcę w ogóle nie zwracają na mnie uwagi. Zdarzyło mi się parę razy zagadać, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Skąd Ty wiesz kto jest homo gdy poznajesz w realu, a kto nie? Jeśli nie poznajesz w branżowym miejscu, rzecz jasna. Dyskutowaliśmy ten temat w innym wątku, ale dalej Ciebie nie rozumiem, tej metodologii. Wytłumacz mi to jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Oczywiście pomijając kilku tych, którzy naprawdę rzucają się w oczy, ponieważ są zmanierowani. Będę ryzykował... może to oznaczać, że poświęcę trochę czasu osobie, która nie będzie zainteresowana związkiem, ale może choć wyjdzie z tego znajomość, przyjaźń? Oczywiście mowa o osobach na pewnym poziomie, co trochę minimalizuje ryzyko niepożądanych reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż większość osób mi to odradza. Może mam szczęście, bo moi znajomi, moje otoczenie jest raczej tolerancyjne i tak naprawdę w realu jeszcze nigdy nie spotkałem się z negatywną reakcją na siebie. A Ty się spotkałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geje jesteście okopni bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlo
Masakra , obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się spotykałem z negatywną reakcja gdy się nie "ukrywałem", tzn. dawałem jakieś wg ich wrażenia sygnały o swojej odmienności, ale było to utożsamiane z moim domniemanym homoseksualizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, co dokładnie robisz, jak jesteś sobą, bo ja naprawdę albo miałem więcej szczęścia niż rozumu albo obracałem się w nieco innym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej petr89 ja jestem gejem i szukam tego samego w życiu fajnie że jest ktoś taki, niestety obawiam się, że na zagranicznych stronach też często nie jest lepiej, ale chyba są jakieś porządne portale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobiłem, sam nie wiem bo hmm może w sensie wykreowanego stereotypu jakoś zostałem odebrany jako "gej", to było jeszcze w trakcie studium...grupka kolesiów po prostu zaczęła się śmiać gdy przeszedłem koło nich na korytarzu szkoły. gość 2015.02.07 "porządne" portale - jakie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej nie może być normalny więc nic dziwnego, że nie możesz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta to się szuka w realu, a nie na portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie może sobie wkręciłeś, że to z powodu Twojego homoseksualizmu, bo może coś innego ich rozbawiło. Ja byłem takim wyśmiewanym i odizolowanym dzieciakiem, zmieniło się to w szkole średniej, kiedy zyskałem pewność siebie i okazało się, że nie muszę jednak nikogo udawać, by być akceptowanym. Na studiach miałem fazę podkreślania mojej orientacji, chyba tylko głupek by się nie domyślił, że jestem gejem, a jakoś ani razu nigdy tego nie usłyszałem ani się nie spotkałem z dyskryminacją. Gość może mieć rację, bo zacząłem szukać porad na zagranicznych stronach i są faktycznie o wiele lepsze i takie... normalne. Może to kwestia przypadku, że na takie trafiłem, ale faceci opisują swoje doświadczenia bardziej w kategoriach analizy uczuć, a nie przygód, są też różne porady (jak rozmawiać z rodziną, jak poderwać kogoś, kto ci się podoba - na co zwracać uwagę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ciekawe gdzie....nie każdy gej urodził się w mieście i ma dostęp do innych miejsc, w tym jakiś barów czy kawiarni, ale czy tam na pewno jest inaczej jak na tych portalach? ja tego nie stwierdze bo nie byłem, ale wielu tych co bylo/bywa twierdzi ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ciekawe gdzie....nie każdy gej urodził się w mieście i ma dostęp do innych miejsc, w tym jakiś barów czy kawiarni, ale czy tam na pewno jest inaczej jak na tych portalach? ja tego nie stwierdze bo nie byłem, ale wielu tych co bylo/bywa twierdzi ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaccessible i petr umówcie sie chłopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ciekawe gdzie....nie każdy gej urodził się w mieście i ma dostęp do innych miejsc, w tym jakiś barów czy kawiarni, ale czy tam na pewno jest inaczej jak na tych portalach? ja tego nie stwierdzę bo nie byłem, ale wielu tych co było/bywa twierdzi ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urazy ale to ze geje to zboki nie od dzisiaj wiadomo czego sie spodziewales po portalach dla gejow barach dla gejow i jakiegokolwiek miejsca dla nich one sluza tylko temu zeby nawiazac znajomosc na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty serio myślisz, że hetero nie szukają po knajpach i czatach znajomości na sex? W jakim świecie Ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zboki? ja mam kolegę geja i normalny chłopak z niego jak każdy inny...nawet powiem wam,że wbrew stereotypom bardzo męsko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś to było z powodu mojego ubioru (rurek) i nie wiem..zachowania? tyle ze ja nic nie robilem w zasadzie, bo szedlem tylko z kumpelą do sali i o czyms gadalismy, ale cicho nie na caly korytarz...a moze osoba/y ktore zwrocily na mnie uwage co byly w grupce tych 7-8 chlopakow byl wlasnie kryptogej co nie akceptuje "niemęskich" w jego oczach gejów i chcial sie wyzyc? nie wiem...ludzie są p******* ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×