Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iwona Wieczorek

Polecane posty

Gość gość

to już chyba będzie w lipcu 4 rok jak jej nie ma. Ciekawe co się z nią stało, to takie dziwne. Nie ma dziewczyny żywej, nie mam ciała. Przecież w wielu przypadkach jak szukali jakąś, młodą zaginioną osobę to albo się odnajdywała cała i zdrowa albo w krótkim czasie znaleźli ciało. A w tym przypadku nic. Jak to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne , szła i zniknęła z powierzchni ziemi , zero śladu może kosmici ja porwali , nikt nic nie widział, zero świadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest gdzieś za granicą w burdelu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w lipcu będą już 4 lata od zaginięcia matka Iwony mówiła że jeśli do 4 rocznicy się nie znajdzie to postawi jej symboliczny pomnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież codziennie w Polsce ginie kilka osób, szkoda że tylko o jednej na sto się tyle gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem mało prawdopodobne że jest w burdelu w przypadku joanny też wszyscy myśleli że jest w burdelu a okazało się że zabił ją jakiś świr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ludzie jak giną to znajdują się martwi albo żywi a w tym przypadku, rozpłynęła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak nagłośnione że nawet jak by była w burdelu to już by się odnalazła, no ale gdyby ją ktoś zabił to znaleźliby ciało, nie możliwe że gdzieś ciało leży i nikt do tej pory na nie, nie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 to se wejdź na stronę fundacji itaka, i zobacz o ilu innych osobach można mówić, dla odmiany, zamiast o Iwonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo możliwe że ciało jest gdzieś zakopane w przypadku joanny też tak było niby szukali wszędzie a ciało było zakopane w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mnie ciarki przeszły :/ mieszkam tam, obok tego parku masakra, jak sobie pomyśle że chodzę tam na spacery a gdzieś w pobliżu może być ona zakopana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jackowski mówił,że jest zakopana gdzieś na ogródkach , czy coś ? ma ktoś info na ten temat ? Jestem zdania ,że można mu wierzyc lub nie ,ale chyba warto to sprawdzic dla sw spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bierz łopatę i kop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki to przypadek
W Anglii jest podobny przypadek dziewczyny Claudia Lawrence, szła rano do pracy i nagle ślad po niej zaginał. Chyba tez minęły 4 lata i wpadają pomału na trop. Okazało się że po wyemitowanym programie w telewizji zgłaszają się coraz to nowi ludzie z informacjami. Sprawdzili monitoring i maja trop. U nas pewnie też tak będzie, bo na pewno nie ma tak aby nie było żadnego śladu. Ktoś na pewno coś gdzies widział, coś gdzies wie. Na moje oko spotkała złych ludzi na swej drodze, gdzieś ja wywieźli. I zawsze jest jakiś slad zawsze. Powinna być specjalna ekipa która przegląda monitoring, minuta po minucie, wszystko co podejrzane do sprawdzenia. Przeciez ona miała ze sobą torebke i buty, cos się z tym musiało stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się temu dziwię, ze do tej pory sprawa się nie wyjaśniła, skoro dowody są takie jasne. Kamera przecież uchwyciła ją gdzie szła, uchwyciła też mężczyznę z ręcznikiem, który szedł za nią i żeby to nie pomogło? Tyle przypadków jest mniej jasnych a zostaje wyjaśnionych. Poza tym tyle poszukiwań... Zaczynam wierzyć, że istnieje zbrodnia doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten gościu z ręcznikiem to też jakby zapadł się pod ziemię. Po prostu przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek zredukowany
Zbrodnie doskonałe nie pozostają ujawnione. Co roku ginie określona ilość osób, spośród których jakaś część nie odnajduje się nigdy. I wśród tych nigdy nie odnalezionych są ofiary morderców. Pamiętacie? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zabil-20-letnia-studentke-wpadl-przez-jeden-przedmiot,wid,12868963,wiadomosc.html?ticaid=112c43&_ticrsn=3 Gdyby nie głupota mordercy, to prawdopodobnie nigdy by nie ustalono co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy się kiedyś wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr trupek zredukowany, o jaki przedmiot chodzilo? Nie jest to wyszczegolnione w artykule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam sprawa jest naglosniona ale........ile wiecie na temat ludzi zagnionych w niemczech czy tez na slowacji czy w czechach???? otoz nic a to sa nasi sasiedzi . Mysle ze spokojnie jak by ktos chcial rozplynac sie w powietrzu np z takich Niemiec to wystarczy ze przyjedzie do Polski i zamieszka w jakims malym miasteczku. Bedzie zyl z udzielania lekcji niemieckiego i bedzi emu sie dobrze wiodlo. I nikt sie nie zorientuje ze np ta osoba jest zaginiona w niemczech. A co do Iwony Wieczorek - owszem bardzo naglosniona sprawa w sumie za sprawa matki. Moim zdaniem opcje sa cztery. Pierwsza - miala dosyc matki, wyjechala za granice i sobie spokojnie zyje i mieszka np w hiszpani Druga - matka razem z mezem ja zabila !!! tak tak to tez nalezy brac pod uwage skoro szla do domu byla blisko i do niego nie dotarla, a moze jednak dotarla....? Trzecia - kluczem do sprawy moim zdaniem sa Ci znajomi z ktorymi byla, moze jak wyszla z klubu pojechali pod jej dom - wiedzac ze bedzie wracala na nogach poczekali na nia i ja zabili - ale w sumie to malo prawdopodobne poniewaz musieli by szybko wymyslec gdzie zakopia zwloki itd a dzialanie w takim haosie predzej czy pozniej wyszlo by na jaw i by znalezli cialo Czwarta - moim zdaniem najmniej prawdopodobna - ze zostala porwana przez przypadkowa osobe i zabita - sorki ale bardzo zadko sie to zdarza, tym bardziej nad morzem gdzie duzo ludzi przyjerzdza na urlop odpoczac, jest duzo osob i miasto tetni zyciem. Tym bardziej z ejak wracala bylo jasno wiec ludzie chodzili a pod jej blokiem napewno jacys ludzie tez wstawali i wychodzili do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze zniknal samolot z 230 osobami to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas już było tyle programów o Iwonie i nikt się nie zgłasza nie ma żadnych świadków nawet facet z ręcznikiem który jest widoczny na nagraniu z monitoringu pozostaje nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadła w tunel czasoprzestrzenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lipca będzie 4 rocznica zaginięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ja porwali do burdelu bo to ladna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ją zobaczyła to i tak bym nie wiedziała, że to ona, więc co z tego, że sprawa nagłośniona. By musiała mi się przedstawić i jeszcze przypomnieć, że to ona zaginęła. Ale myślę, że nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukać jej barany!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×