Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gameover

izrael dostaje w d**e od wali 3:0

Polecane posty

ciekawe czy będą sie domagac odszkodowań ewentualnie twierdzić, że piłka nie była koszerna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno padna oskarżenia o antysemityzm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z pewnością. A nie daj boże jak który obrzezaniec okaże sie gejem. Wtedy najprawdopodobniej nastąpi inwazja USA na walie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach lepiej sie nie wychylać. lepiej zapobiegawczo przegrywać i dać sie ładować w doooopala. wtedy jest szansa na przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze ze to wszystko nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religijność tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rosji lepiej w doope dostali :) Oczywiście nie o sport mi chodzi a nacjonalizację banku centralnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, że na pewnym poziomie nacjonalizacja nie rożni sie niczym od prywatyzacji. na tym polega sedno komunizmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stanach też mogą znacjonalizować rezerwe federalna ale tego nie zrobią bo wtedy w rosji musieliby ją sprywatyzować nazad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to czy będzie to państwowe czy prywatne nie zmienia w tym przypadku faktycznego właściciela. Skoro państwo też jest ich to nacjonalizacja jest jedynie kolejnym propagandowym chwytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale w połączeniu z wydanym podobno przez Putina międzynarodowym nakazie aresztowania dla Nathana Rotszylda i George’a Sorosa za przestępstwa ekonomiczne wobec Rosji ,to ewidentne pokazanie środkowego palca tym swiniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko pic na wode fotomontaż. Te kooorfy mają już wszystkich w kieszeniach teczkach i innych szufladach. pociesza mnie jedynie to, że mnie nie są w stanie kupić. mam na nich wyjepane i na ich manie wielkości. Piertole pedałów z rady 300 i tych, którzy oni piertolą. Jedyna osoba z którą moge negocjować to ta peeesda szatan, ich szew we własnej osobie. reszta może mnie cmokac w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna osoba z którą moge negocjować to ta peeesda szatan, ich szew we własnej osobie. reszta może mnie cmokac w doope x jestem jeszcze ja i kwestia obgadania libido :classic_cool: zapewniam ze moj seksabil nie jest do podwazenia i cokolwiek by rzec jeszcze w tym temacie to...mam obawy czy 4 razy to nie za malo jak na blizniakow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cztery razy to trzeba zasłużyć:P xxx Massacra pogódź sie z tym, że putin to też ich człowiek. oni działają według jednego podstawowego schematu w dodatku uważają, że jest on genialny. robią z siebie nie wiadomo jak sprytnych podczas gdy ich plan trzyma sie kupy tylko dzieki eliminowaniu sprzytniejszych od nich. krótko mówiąc to nie żadna intelektualna elita tylko banda cwelonych w doope troglodytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbudowali już całą filozofie wokół swoich rzekomych przymiotów intelektualnych. to wszystko runie jak osiągną swój cel. istnieją tylko dzięki spiskowi i oddaniu lucyferowi chociaż podejrzewam, że to też ściema. Czeka ich degeneracja o ile postanowią pozostać ludźmi bądź też degeneracja poprzez wdrożenie wśród siebie postulatów transhumanizmu. tak czy srak to koniec nas i ich. nie wiem na co oni liczą ale mam wrażenie, że ktoś mądrzejszy od nich nielekko ich sfrajerzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×