Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja 1979, ona 1994 milosc jest slepa, pokona wszelkie trudnosci

Polecane posty

Gość gość

moglbym sie smialo zwiazac z techno lala, studenciara 4 roku, zyjaca na codzien imprezami dalbym jej poczucie bezpieczenstwa, odpowiedzialnosc, szacunek, zamieszkalibysmy razem wynajeli sobie mieszkanie i bylibysmy szczesliwa para :) jej by za chwile przeszla chec do szalenstw i zalozylibysmy rodzine i chodzili na spacer z dzidziusiem mialbym ladna, mlodsza kochajaca zone mialbym wieksza motywaje by dbac o siebie, chodzic na silownie, rozwijac kariere, zrobilbym sobie przeszczep wlosow tylko problem w tym, ze jestem takim samotikiem, nie mam zadnych kolezanek, a juz tym bardziej takivch mlodszych musze wiec poszukac w internecie.. ale.. to da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golec bez mieszkania nie ma szansy na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo mlodych par rodzi dzieci nie majac jeszcze wlasnego mieszkania i mieszka w wynajetych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań wreszcie bredzić otyły, wyliniały, brzydki nudziarzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co..... nie wiem jak długo przynudzasz już na tym portalu, ale coś ci muszę uświadomić, bladego pojęcia nie masz o współczesnych kobietach, te twoje marzenia są rodem jak z porzedwojennych romansów, twoim ulubionym filmem jest Trędowata? Mam 70letniego wujka starego kawalera i on ma dokładnie takie samo pojęcie o kobietach jak ty. Tam gdzie pracujesz nie ma żadnych kobiet, czy może nie jesteś w stanie do nich zagadać nawet bo sie robisz czerwony jak tylko widzisz je na korytarzu? Prawda jest taka że poza wyglądem o niczym nie masz pojęcia. Chcesz się wkręcić na studenckie imprezy a co zrobisz jak cie podpita laska złapie porządnie za krocze? Druga obejmie nogą i wsadzi język w ucho, trzecia zacznie rozpinać rozporek, czwarta złapie za resztki włosów na głowie i wsadzi ci swój język w usta..... co wtedy? Jeszcze pogotowie czy już firma pogrzebowa? Miałeś kiedyś butelke piwa wylaną za pasek od spodni? parówkę w odbycie? pogryzione wymazane szminką i podrapane do krwi pośladki, jądra wykręcone w ósemke i obrzyganą klate? W akademiku chcesz znaleźć miłość? Chcesz założyć rodzinę i chodzić na spacerki z dzidziusiem? To się trzymaj od studentek z daleka bo one zapewnią ci zupełnie inne atrakcje. Nie wiem gdzie się znajduje taki towar jakiego potrzebujesz ale podejrzewam że wymarł razem z mamutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugerujesz, ze nie ma dzisiaj dobrych uczuciowych kobiet, pragnacych zalozyc szczesliwa rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl wez sie dziadek uspokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ty MOGLBYS się związać... x ale nie studentka. nie z tobą mialbym ladna, mlodsza kochajaca zone x nie miałbyś ładnej żony,bo.. x mialbym wieksza motywaje by dbac o siebie, chodzic na silownie, rozwijac kariere, zrobilbym sobie przeszczep wlosow bo zadna nie weźmie lamusa z zakolami, dziadka który mógłby być byc jej ojcem na upartego, bez ambicji, bez wyglądu i mieszkania x tylko problem w tym, ze jestem takim samotikiem, nie mam zadnych kolezanek i w dodatku nielubianego w towarzystwie chyba że jakaś szara zahukana mysz z 5 osobowej wioski,musisz się wybrac do takiej :D nie marz tyle , bo cię zjedzą motyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem rocznik 1994 i wierz mi że nie masz szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:05 sugerujesz, ze laski nie leca na starszych facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre lecą; ale nie na takie brzydkie, nudne, nijakie i biedne peesdy jak autor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś odsetek leci na starszych facetów, ale: - z kasą - inteligentnych - przystojnych - z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×