Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja niewiem na co starczy ten ochlap w postaci becikowego

Polecane posty

Gość gość

Jak sam wozek kosztuje okolo 1400zl i to taki zwykly bez szalenstwa. A gdzie ubranka, kosmetyki pampersy lozeczko posciel koce nie mowiac o remoncie pokoiku... Na co moze starczyc te tysiac zl na ktory trzeba czekac ponad 2miesiace po porodzie bo potrzebny akt ur na ktory sie czeka i zaswiadczenie od lekarza ktpre dostaje sie po pologu Zalosny jest ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wiekszosc cebulaków kupuje wózek w hipermarkecie lub na allegro do tego wszystko z biedronki dla dziecka typowa matka to katolski ciemny plebs ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty chcialas zeby ten tysiac ci starczyl do 18 czy jak?A moze tak trzeba bylo wczesniej sie przygotowac na dziecko?Pewnie wpadka i liczysz teraz tylko na zasilki,becikowe,500+"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym śmiesznego że ktoś kupuje pampersy z biedronki? I tak do wyrzucenia i tak a czy jak dziecko będzie zawijane w droższe pampersy to co złota d**e będzie miało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ten tysiac nawet na wozek uzywany nie starczy. I nie obrazaj mnie bo mam macierzynskie z zusu bo przed porodem pracowalam. Ojciec dziecka tez pracuje. 500nie bierzemy. Zeby nie bylo. Tak sobie mysle ze powinno byc wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialaś dziecko to sobie zarób na nie, a nie wyciaganie łapy jak zwykle po nieswoje pieniądze. Kpina, zebym ja placiła na cudze bachory, bo mamuśka wcześniej nie pomyslala z czym wiąże się wychowywanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupuje pampersy z biedronki bo noe widze po co przeplacac za lepsze skoro i tak zostana obs.rane. Smieszni sa ludzie co wydaja na oryginalne pampersy i mysla ze sa lepsi bo ich dziecko sra w drozsze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci ja pracuje. Dostaje macierzynskie z zusu 500 nie bierzemy i ojciec dziecka tez pracuje. Mowie o becikowym ktore mi sie nalezy jak psu buda. Niedosc ze to grosze to jeszcze trzeba czekac i prawie sie prosic o swoje pienoadze przynoszac nieskonczona ilosc zaswiadczen oswiadczen i wnioskow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to państwo namawia na dzieci a wrazie jakiejś wpadki i żeby nie zdążyć to tabletkę po zrobili na receptę to niech dają chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psu buda - owszem nalezy się. Ale juz nie należą się MOJE pieniądze na twoje dzieciaki. To tylko dobra wola państwa, że na was -nieudaczników - szasta moimi pieniędzmi. A państwo niby skąd ma jak nie ode mnie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed porodem pracowalam a moj facet dalej pracuje i to bardzo ciezko. J Jestem uczciwym obywatelem tego kraju i tex place podatki. Mamy dochodu 5tys netto a wiec i placimy wiecej podatku niz ci co maja 2tys powiedzmy. Wiec ten tysiak mi sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam mamy 5tys jedno dziecko wlasne mieszkanie co prawda od mamy dostalismy ale mamy wiec zastanow sie kto tu jest nieudacznikiem:) bo chyba ty I w dodatku frajerzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 5 tysi to po cholerę wyciągasz łapy po innych i moje pieniadze. Jeszcze innych obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracowałam tylko tyle że na umowe zlecenie bo innej pracy nie było. I co też jestem nieudacznikiem? Pracodawca jak tylko zobaczył że jestem w ciąży to podziękował. Pracowałam do 6 msc nie siedziałam w domu z założonymi nogami na stole nie czekałam aż państwo mi da czy facet. A teraz niestety ale muszę się dzieckiem zająć i wyciągnąć lapy po wasze pieniądze ale tylko do roku bo później wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagam.lapy bo mi sie to nalezy. Co miesiac zapieprzaja tyle kasy na podatki skladki sratki. Przynajmiej cos sie odzyska. Szczepionka na pnumokoki kosztuje 300zl jedna dawka! Od 2017 jest za darmo ale moje dzoecko urodzilo sie w swieta. Na bioderka sie na usg nie zalapalam. Musze zaplacic bo jak inaczej... Chce to zaplacic z becikowego skoro panstwo nie potrafi zapewnic maluchom odpowiedniej opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii to chyba same hrabianki co to zaaopatruja sie w najdrozszych butikach czy perfumeriach,a ludzi,ktorzy robia zakupy,np. w Biedronce czy Lidlu wyzywaja od plebsu.Tylko,co te paniusie robia na takim forum jak kafeteria?Myslalam,ze taka "elyta" udziela sie na forach tylko we wlasnym gronie i na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciuszki pampersy i lozeczko starczy. Taki maluch wiele nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taki ochłap to po co bierzesz, z****** harbino. Czekasz aż przyjedzie prezydent i wręczy ci 10 tys, bo dziecka ci się zachcialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej taki ochłap i niech się udławią. Ja nie poszłam po becikowe ani po nic innego to mi opieke społeczną do domu na przeszpiegi przysłali z czego żyje. Ja prd, żeby się człowiek musiał tłumaczyć z zarobków nie dość że przed skarbówką to jeszcze jakimiś urzędniczkami najniższego szczebla. Pogoniłam towarzystwo i niech spadają razem ze swoimi jałmużnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mi chodzilo o to ze niedosc ze to grosze to trzeba sie prosic. Juz trzeci raz jade zawiezc jakis j****y swistek.moje dziwcko ma 3 miesiace a pokoik niedokonczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli autorko i taki ochłap się przydaje, co? Nie pogardzaj nigdy pieniędzmi, szczegolnie tymi które dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa, tobie chodziło, żeby dom c***aństwo wyremontowało. Trzeba było od razu tak gadac, a nie pluć się, że ochłap otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na waciki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiscie dom chcialam wyremontowac. Za tysiaka. Nie rozsmieszaj mnie. Mialam dziecku pokoj wyremontowac a tak bede musiala wziac z oszczednosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy to Ci się trzask w ten głupi łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nikt ci bachora nie kazał robić, łaski że weźmiesz becikowe też nikomu nie robisz, skoro się nie podoba to nie bierz proste, zawsze chyba lepiej mieć ten tysiąc i dołożyć 400 niż nie mieć w ogóle, autorka strasznie roszczeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro macie 5 tysięcy to nie stać Was było na remont pokoiku? Nie bądź śmieszna. Nie dość, że dostanie za nic to jeszcze źle. I nie mówcie mi, że skoro odprowadzacie podatek to Wam się należy. Ja odprowadzam bajońskie podatki i jakoś nie dostaję kasy od tak. Śmieszna jesteś i tyle. P.s odprowadzanie podatku to Twój obywatelski obowiązek, ponieważ zapewne korzystasz z komunikacji, chodnika itp. I nie pieprz głupot bo będziesz dostawała kasę od państwa za siedzenie na d***e (skoro tak żarliwie pracowałaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooooo własne mieszkanie (od mamy, ale własne) wyczyn droga autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za likwidacją zasiłków twoim zasranym obowiązkiem jest zapewnić byt własnemu dziecku skoro je spłodziłaś, państwo i podatnicy ci tego dzieciaka nie spłodzili to raz a dwa kryterium dochodowe jest po to by właśnie po to by nie było nadużyć, po trzecie myślisz że urzędnicy to nie mają kontroli postępowań muszą robić tak by wszystko było zgodnie z prawem a zapewniam cię że dla nich to tysiące znoszonych dokumentów to też kłopot i woleliby sprawę załatwić jednym oświadczeniem, pretensje kieruj do mpips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×