Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest...

jacy sa naprawdę mężczyźni z turcji?? ktoś był z turkiem??

Polecane posty

Gość jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż sobie konto
na penpals a sie przxekonasz...sami będa lgnąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem w turcji znajdziesz taki sam wachlarz charakterow jak w PL.beda i prawiczki,i podrywacze, i szarmanccy eleganci, i wiesniaki, i glupole, i tacy normalni,szukajacy milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZY TO PRADA CO WY PISZECIE? POZNALAM FANTASTYCZNEGO TURKA , JESTEM OBECNIE ZA GARNICA- ON CALYCZAS MI SLODZI JAKA TO JESTEM SLICZNA ITD.. A ZNAM GO ZALEDWIE 3 TYGODNIE MAX. CALY CZAS SNUJE PODTEKSTY LOZKOWE- ALE TAK STRASZNIE MI SIE PODOBA. NIE WIEM CO ROBIC? CZY TO TYLKO DLATEGO ZE ONI MAJA ZDANIE O POLKACH JAKO O LATWYCH KOBIETACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw musisz je rozjasnic
dokladnie tak jolka, nie daj sie wyruchac :-D bo bedziesz plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziewczyny ale onmi sie tak strasznie podoba, jest tak przystojny ze ... same wiecie jak to jest. ale nie chce przygody na jedna noc, szukam czegos wiecej i dlatego sie zastanawiam czy warto. bo jesli mu tylko chodzi o lozko to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjfhd
Każdy jeden to taki Turek, jak z koziej d... sznurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehs mam 23 lata a on 25 niby taki facet cos juz w glowie powinien miec ale to chyba ja jestem dojrzalsza- dzieki chyba juz wiem co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo autorko, ale czy Ty uważasz, że wszystkie dziewczyny w Polsce są jednakowe? Jeśli tak to chyba mnie szlag jasny trafi :o nie chcę być postrzegana tak jak sobie myslę o jakichś 70% dziewuch które znam 😭 i to tylko dlatego że pechowo mieszkaja w tym samym kraju co ja :o a tu tylko patrzyć jak przyjdzie obcokrajowiec i założy temat o tym jakie są Polki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Ten Twój Turek na pewno należy do tego 1% porządnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLLA
JA właśnie tez poznałam takiego turka przez fb, słodzi mi od samego początku, mówi jaka to nie jestem piękna itp. On niby jest z alanya i chce żebym do niego przyjechała w wakacje. on zaoferował że do polski może przyjechac niby w listopadzie. Piszę z nim ze 3tyg, jest sympatyczny, przystojny. co mam o tym myśleć? No że ściemia, a jak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Solla'' przez facebooka ?? A jak ma na imię jeśli mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie,jak ma na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włacha? Jeszcze się okaże, że piszemy z jednym i tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, jak ma na imię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLLA
ma na imię Murat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na szczęście nie mój, ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze dlaczego polskie kobiety sa wciaz takie ulomne,mieszkam w de i tylko polki albo turczynki biora sobie tych idiotow za mezow.jestem kobieta ale sory nie potrafie tego pojac.a przepraszam jeszcze niemieckie kobiety takie ktore zyja tylko z zasilkow panstwa to one tez szukaja sobie mezow w turcji.nawet ostanio w telewizji byl taki program jak niemki jechaly po swoich mezow do turcji :D :D :D :D :D :D :D a turkom zalezy na tym zeby sie z tamtad wyrwac i tak wlasnie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieprawda, ja z moim chłopakiem postanowiliśmy mieszkać w Turcji i wcale nie jest tym stereotypowym zazdrośnikiem z piekła rodem :D Wszędzie znajdzie się i takich i takich, nie można uogólniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie chodzi o to ze chce wam ublizac tylko spotykam tych kretynow na codzien i oni prawie kazdej pierdziela jak piekna itd.dziewczyny ale ci faceci sa z innej bajki,polki wciaz nie moga tego pojac.ja wiem ze oni wam sie podobaja,jest w nich cos egzotycznego ale na litosc boska tylko nie zadnego turka.nie szanuja kobiet chociaz na poczatku pewnie wam sie bedzie zdawalo inaczej.dziewczyny zastanowcie sie 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, moja koleżanka Niemka (Właściei poł Niemka , pół Rosjanka) jest studentką, kasiastą nie na zasiłku a ma chłopaka Turka, także nie generalizujcie ,że "tylko Polki" ... zresztą ja Polki rozumiem, bo niektorzy TUrcy są nawet przystojni, chociaż gdybym była w Niemczech to pewnie bym sie za Niemcami uganiała, może one nie mają szans na przystojnego Niemca/Polaka to biorą co popadnie? Wolą przystojnego Turka niż brzydkiego Polaka? Przystojni Polacy są strasznie wybredni! ja mam akurat takiego, a przy tym jaka zazdrosna o niego jestem czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym po stokroć wolała Murzyna z Afryki albo skądkolwiek (byle chrześcijanin) albo Japończyka niż takiego mohamada z turcji co sie na dywaniku kłania, w dodatku Turcy jak dla mnie są mało inteligentni, mało rezolutni... są cwaniaczkami, takimi samymi jak kolesie spod remizy :D ale co kto lubi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spotykam na co dzień i fakt - za bardzo słodzą, ale to jest w ich naturze, wychowaniu :) Trzeba po prostu umieć się opędzić. A i z drugiej strony problemów kulturowych ja mieć nie będę bo jestem muzułmanką pół-krwi, ale inne dziewczyny również przestrzegam, żeby najpierw poczytały o zwyczajach i tradycjach, bo później może być szok. A drani i głupków też w Polsce nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze cie murzyni nastepni lenie i nieroby ten ich sam sposob chodzenia doprowadza mnie do szalu.ja akurat pracuje w agencji pracy w De i codziennie spotykam te fajne nacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie J.
to tak samo jakby powiedzieć, że wszyscy Polacy to złodzieje i pijaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny, która mieszka w DE - nie pamietam czy pisalas, jakiej nacji masz faceta? Polaka ? Niemca? jak sie zapatrujesz na zwiazek Niemiec-Polka ? ? przecietna albo ladna Polka ma szanse na przystojnego Niemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie turcy niewiele sie roznia od cyganow, i jednych i drugich pelno w moim miescie, nic nie robia tylko caly dzien łaża całymi watahami, drą się, mają wyżelowane włosy... a dziewczyny cygana nie chcecie ?: D czemu od razu turka? basnie z1001 nocy wam sie marzą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×