Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JADE SAM NA PLAŻE Gdzie zostawiacie kluczyki od auta?

Polecane posty

Gość gość

Bo wiadomo że telefon czy portfel to sobie w samochodzie zostawie, nawet rozebrać sie moge obok samochodu i zostawić wszystkie rzeczy w aucie, potem tylko po kąpielu przyjde wezme ręcznik wytre sie, troche pochodze zeby obeschnąć ubiore sie i jade na chate, ale co z kluczykami jak zamknę samochód? Kuźwa mać chyba będę musiał dalej poginać rowerem mimo że mam auto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emm w majtki se wsadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szyi sobie powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak mogę zalać ten klucz, przecież tam jest elektronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schowaj koło auta pod kamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefedrona
samotny koles na plazy to zawsze jest pedofil jedziesz ogladac nagie dzieci s********u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schowaj w krzakach ;) znajdz dobre miejsce gdzie nikt nie bedzie zagladal ;) ryzyko minimalne, ja jak bylam nad morzem z koleżanką przejazdem (poza PL) to rozebralysmy sie a ubrania i rzeczy w zarośla, zakrylysmy i do wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadź sobie do gęby i oddychaj nosem, samotny podglądaczu małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sport po prostu - pływanie, a że mieszkam w p'i'p'i'd'ó'w'i'e to nie mam basenu więc przez okres letni jeżdze sobie nad jeziorko (5km w jedną strone) i praktycznie codziennie godzinę pływam, a ostatnio kupiłem auto i na początku jeździłem z kimś bo siostra z mężem i dziećmi była u mnie na wakacjach akurat więc z nimi jeździliśmy nad jezioro więc zawsze siostra ubrania telefony klucze pilnowała bo ona nie bardzo chciała do wody wchodzić tym bardziej ze jest z małym dzieckiem, a ja sobie mogłem ze szwagrem popływać. Wcześniej jak jeździłem rowerem to nie było problemu bo tylko ręcznik brałem na szyje i heja nad jeziorko, bez żadnych kluczy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest zdechły rower kuźwa ukraina warta 50zł :D więc mogliby mi go nawet zajumać, zresztą podjeżdzałem na plaże na 2-3 metry od wody kładłem go, na niego cicuhy rzucałem i przykrywałem ręcznikiem i do wody więc w zasadzie miałem go nawet na oku, a auto mam na parkingu prawie 200m od wody i co z kluczami? chyba kuźwa otwartego nie zostawie zeby klucze wrzucić do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie nieprzemakalne woreczki cw'elu rudy Pochwal sie czym jeździsz pewnie tico albo lanos a zachowujesz sie jakby to było nowe audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dzisiaj byłem na plaży szwagier miał dobry pomysł....kluczyki zostawił w aucie, do tego w bagażniku! Szyba musiała pójść i jeszcze trochę bagażnik zdemontować od środka, dzien pełen wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kitu, ale koleś w płaszczu i na ukrainie wśród małych niczgo niepodejrzewających dzieci, wygląda co najmniej dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej weź kogoś ze sobą kto nie lubi pływać tylko się poopala i Ci popilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pojedziesz rowerem to znowi będziesz musiał jechać chyba w samych gatkach bo kto Ci ciuchów wtedy popilnuje? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze panie to takie woreczki na szyję mają ...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh wy tam jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę często nad jeziorko z synem, mąż pracuje zagranicą, więc często go nie ma. Syn ma 7 lat, więc jak idzie pływać, to ja wchodzę z nim, żeby go pilnować. Zwykle zabieram torbę taką plażową, gdzie mam wodę, balsam, ręczniki itp. i kluczyk wkładam w tę torbę, pomiędzy ręczniki lub ciuchy. Torbę zostawiam na kocyku na plaży. Rozkładam się blisko wody i rzucam okiem na kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, widzisz?! i masz rozwiązanie :D zrób se syna albo sie ożeń to ci będzie miał kto pilnować kluczy :D kafeteria to jednak morze możliwości... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż w mały strunowy woreczek, zawieś na jakimś łańcuszku albo tasiemce na szyi. Nie powinien przemoknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki kafeterianie :) kupiłem sobie wodoszczelne etui ze smyczą na szyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granicą jak mi się zdarzało podjechać samej, to w barze albo na parkingu u chłopaka z obsługi zostawiałam albo u pani sprzedającej muszelki. A nad jeziorkiem u nas to zawsze jakieś towarzystwo siedzi, jak włażę do wody proszę, żeby popilnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sąsiadowi wybili w samochodzie szybe zabrali wszystko karty kredytowa praawo jazdy i Pieniądze co byly w samcohodzie a szybe mozna wybic bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zabrali z samcohodu karty bankowe kredytowe prawo jazdy papiery co bylo tam w samchodzie tableta laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sam nie jeździ miejscowi złodzieje tylko na to czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniceta aa
Są takie specjalne opaski na biodra z woreczkiem wkładanym pod kąpielówki. Bezpieczne a przy okazji wygląda że masz dużo większe jądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to musi być stary samochod bez elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U babki klozetowej ona zawsze jest na miejscu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź sknerą, zostaw w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekacie az ktoś napisze ze w odbycie wtedy bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×