Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dajecie rade w taki upal jak dzisiaj

Polecane posty

Gość gość

najgorsze jest to pocenie ,czlowiek ciagle sie lepi. dzisiaj ok.1,5 km musialam przejsc w 15 minut w pelnym sloncu, jak dodarlam do celu to pot mi lecial po plecach.nie cierpie brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabo ale co zrobić,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam lato. Nareszcie moge się ubrać kolorowo, a nie czarno i buro, jak przez pozostałe pory roku, kiedy w każdej chwili można sie ochlapać przy paskudnej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieram okna i da sie wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wkurza to ze przy nieiwielkim wysilku czlowiek sie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze spalasz tluszczyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słabo jestem w dziewiątym tygodniu ciąży . . Na dworze myślałam z nie przejdę a w domu caly czas zamykał mi się oczy i spałam po 20 minut jak tylko wstalam czułam się jak na giga kacu głową do tej pory mnue napierdziela i tak cały dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholernie ciężkie te upały... ja się bardzo szybko przestawiam i nie jest to dla mnie bardzo ciężkie :) ale najlepiej siedzieć w domu, co chwilę chodzić pod zimny prysznic i jakoś da się przeżyć :) polecam też piwnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj jest gorzej niz wczoraj. byłam na zakupach to spocilam sie jak mysz.brrrrr nie znoszę tego. znacie jakies sposoby na zmniejszenie pocenia sie w upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proste- zamiast butów ubrać sandały bez skarpetek , do tego bikini plus pić wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna zamknięte , wentylator włączony na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam niedaleko Szczecina i jutro wybieram się nad morze, może będzie chłodniej, jak zapowiadają na naszym terenie? Buziaczki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na upały wietrzy się mieszkanie z samego rana, gdy jest chłodniej po nocy. Około 7.00 zamyka i zasłania się okna od południa i wschodu, a pół godziny później zamyka od północy i zachodu (w zależności od której strony macie okna). Mieszkania się później nie wietrzy, aż do wieczora, bo tak się wpuszcza gorące powietrze do domu i mamy żar taki jak na dworze. x Nie pijcie samej wody, bo jest ona automatycznie wypacana. Wybierajcie soki, herbatę, kawę czy napoje, które są najpierw trawione. x Jeśli nie musicie, to nie wychodźcie z domu między 11.00 a 16.00 ze względu na największy wzrost temperatury. x Wentylator najlepiej postawić na szafie, dla lepszej rotacji powietrza, gdzie powietrze jest cały czas ochładzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zrobic zakupy,odkurzyc mieszkanie a to spory wysilek w taki upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna siła by mnie nie zmusiła do sprzątania w taki upał, okna pozamykane, wentylator pracuje i w każdym pomieszczeniu stoi micha z zimną wodą na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś sprzątałam. Takie ogólne sprzatanie, wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg. Taki standard, który zawsze zajmuje mi godzinkę. Spociłam się przy tym, jak po treningu w siłowni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez po odkurzaniu pot lecial po plecach. chyba sie starzeje,bo kiedys w upały tak sie nie pociłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Electro Antiperspirant na pocenie. Nic nie zatrzymuję pracy gruczołów potowych jak to urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×