Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak daleko moze posunac sie kobieta,ktora zazdrosci innej kobiecie urody?

Polecane posty

Gość gość

Macie jakies niemile doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przemocy fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja chciałam oblac kwasem jedna dziewczynę bo jest o wiele ładniejsza,co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopanie dołów rozsiewanie kłamstw agresja chamstwo zależy czy prymitywna zazdrośnica czy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że jesteś ofiarą i spalasz się w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja, i jedna koleżanka w tym samym czasie odchudzałyśmy się. ale nie wspólnie ;) tamta młodsza ode mnie 4 lata, i nigdy nie rodziła a ja 2 lata po porodzie. obie podobnego wzrostu i budowy. jak ja schudłam dość wyraźnie, ona nie mogła tego zaakceptować i kiedys skrytykowała mi że mam obwisłe piersi (ale delikatniej to ujęła) i że mam takie "cieniutkie włoski delikatne" czytaj : rzadkie. bo mam. ale to była jej "zemsta" za moje schudnięcie bo schudłam 6 kg w 2 miesiace, przy moim wzroście i budowie było to bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwasem to chyba nie zbyt dobry pomysł może cię oblać nie będzie jej na tym zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogóle że ci takie coś przyszło do głowy dziewczyno jest z tobą wszystko w porządku ??? gorzej jak ona cię obleje jej nie bedzie już zależało skoro ty ją oblałaś pomyślałaś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona jest naprawdę ładna o bardzo jej tego zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego ale dopuszczać się takich czynów zła karma lubi wracać więc zazdrość niszczy człowieka nie rób takich głupot bo to wróci do ciebie i ona cię obleje i co wtedy zrobisz nic albo jeszcze kogoś z twoje rodziny że się zemścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja kiedys mialam do czynienia z taka osoba,ktora nie uzywala przemocy fizycznej,ale do tego stopnia byla perfidna manipulatorka,ze nawet potrafila najblizsze mi osoby nastawic przeciwko mnie.Dla mnie byla zwyczajnie chamska i arogancka,dla nich slodka jak miod,na koniec wszyscy mieli do mnie pretensje.Zniszczyla mi kiedys wartosciowa rzecz,no i patrzac na mnie z ironicznym usmieszkiem powiedziala:"No coz,przykro mi,stluklo sie ".Po czym przy pierwszej lepszej okazji pobiegla do mojej matki ze skr**** mowiac,ze taak jej jest przykro,ze nie chciala ,ze na pewno jestem na nia strasznie wsciekla (nie bylam,ale bylo mi przykro.)Mowila mojej mamie,ze "taka gwiazda jestem,gdybym tylko jeszcze byla taka dobra jak jestem ladna".Potem musialam wysluchiwac,dlaczego jestem wobec mnie taka opryskliwa.Nosz kurna 😠 Prawdopodobnie jakies paskudne rzeczy swoim kolezankom o mnie mowila,ale jakby przyszlo co do czego,to i tak by sie wyparla. Tu chyba chodzi o bardziej ekstremalne przypadki,no ale jak mysle o tej kobiecie,to wszystko sie we mnie gotuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze s*k*r*u*c*h*a mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnują jak mogą swoich mężów, zrywają kontakty z koleżankami żeby ta ładniejsza jej faceta / męża nie odbiła (przykład mojej siostry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre,bo jak przeciez facet szczerze kocha,to te ladniejsze nie beda mialy dla niego znaczenia:O Wspolczuje takich lichych zwiazkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wierzycie w to,ze sa kobiety,ktore nie maja kolezanek,bo sa "zbyt piekne "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam lekarza co nie którym żeby takie pomysł z zazdrości odemnie też są ładniejsze laski ide jeoblać kwase :d to śmieszne jak można wogóle tak pomyśleć tej kobiecie nie będzie zależało na niczym i obleje ciebie ze zemnsty i twoją rodzine podwójnie możesz ucierpieć więc to chore nic tym nie zyskasz tylko ucierpisz nie pożniej bała byś się wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zakomplesiona i to na maska idz do spychiatry :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle,ze to z tym kwasem byla tylko prowokacja,a wy sie nakrecacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do przemocy fizycznej x Mozesz napisac cos wiecej,gosciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogóle można zazdrościć komuś URODY? Ja chyba z innej planety jestem i wcale tego nie kumam. Urodę ma się własną i można ją poprawiać i kombinować do woli, upiększać itd, ale zazdrościć komuś jego urody jak ciucha jakiegoś? To co, skórę komuś z ryja ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że do kąśliwych uwag, po prostu. Można tak zagadać, że niby "niechcący" urazić. Kiedyś jako małolata miałam atrakcyjną kumpelę, której "piętą" byl trądzik na czole, który chowała pod grzywką. Pojawił się facet, który nam się podobał i kiedyś wystrzeliłam ni z gruchy, ni z pietruchy, że "fajna ta Anka, tylko te pryszcze na czole". Kumplujemy się z Anią do dziś i dziś się z tego śmiejemy, ale kiedyś tak płytko postąpiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,kazdy jest unikatowy na swoj sposob,ja nigdy nie zazdroscilam innym urody,tez nie moglam tego pojac.Ale dziewczyny byly dla mnie niemile,stronily ode mnie,a ja myslalam,ze to przez moj charakter,ze cos zle robie..ale jak ktos moze ciebie nie lubic,z kim nawet raz w zyciu nie rozmawialas ?Przez to mialam jeszcze wiecej kompleksow,brak pewnosci siebie.Dopiero po latach stwierdzilam,ze to byla zazdrosc..gdybym tylko wczesniej wiedziala..eeh zycie moze byc okrutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ignorowanie i unikanie jest czesto bardziej bolesne niz plotki czy intrygi.Taka osoba nie powie ani czesc,ani pocaluj mnie w d**e,tylko omija ciebie szerokim lukiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×