Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gggggrrrr

Jak dbać o stopy?

Polecane posty

Gość gggggrrrr

Macie jakieś rady? Jestem ogolnie zadbana kobieta, ale wiecznie mam problemy ze stopami, zrogowacialy naskorek itd., brzydklo to wyglada, stosuje jakies pumeksy itd,.ale nie pomaga mi to. Prosze o rady, moze jakies kosmetyki polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdvsdvsv
pumeksy? no co ty... lepiej peelingi, sole do stop, zeby sobie pomoczyc a przede wszystkim na sucha skore konieczne jest jej natluszczanie, takze niz wysuszajacego nei stosuj, przynajmniej dopoki nie doprowadzisz stop do normalnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Jakies konkretne kremy mi polecisz? Ile razy w tyg. stosowac peelingi, sole itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdvsdvsv
raz w tygodniu co najmniej, a na poczatku to ze 2-3 jak masz spory problem. krem mam taki Suhada Nature do stop, z Lidla, jest super, ale juz go raczej nie znajdziesz :( ogolnie kremy z Biedronki maja swietna opinie ale ja nie probowalam, a tak z drogeryjnych to Nivelazione Farmony albo Eva Natura seria z lnem, te są niezłe. Nic jakos mi nie przychodzi do głowy. to sa dosc tanie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
I to pomoze? Co wy robicie,ze macie takie piekne stopy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdvsdvsv
powinno! niektorzy po prostu maja wieksza tendencje do pekania piet, w ogole do wysuszania. zwroc uwage tez na buty, zeby byly miekkie i wygodne, najlepiej skora, jak baleriny to zeby bylo wnetrze jakims naturalnym materialem wyscielane, skora czy jakies cos, nie wiem... no w akzdym razie zadne tam ekoskorki, zadne syntetyczne, bo to tez robi swoje. nie przejmuj sie tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Moze az tak bardzo sie nie przejmuje, po prostu lubie ladne,zadbane cialo, a stopy to podstawa,szczegolnie latem. Staram sie kupowac skorzane buty. Z tego co pamietam,zawsze mialam z tym problem, niestey;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Jeszcze ktos, jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765476
Też mam ten problem. Mnie pomaga codzienne ścieranie pięt takim wielkim pilnikiem(najpierw bardziej ścierającą stroną, później tą delikatniejszą) i stosowanie kremu Schol do pękających pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchudzaczek
Jesli scierasz co dzien to sie nie dziw ze tak sie dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765476
Się nie dziwię, ale inaczej nie potrafię:) Za każdym razem jak biorę prysznic muszę poszorować trochę pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Czyli scierac tym pumeksem czy nie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
UOPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchudzaczek
no na pewno nie co dzien! najgorsze sa pierwsze dni, kup sobie mocno tlusty krem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie smaruję dziennie stopy kremem mocno nawilżającym, tłustym, robię przynajmniej raz w tygodniu pięty i zrogowaciały naskórek tarką, kilka razy w tyg peeling do stóp i jakoś nie jestem zadowolona z wyglądu moich stóp :/ też mam taki problem jak Ty autorko.... widać taka nasza uroda, ważne, że staramy się o to dbać i coś z tym robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Little Miss Bossy- dobrze,ze ktos mnie rozumie:) Moze jest jakis dobry krem, ktory pomaga i jest bardzo skuteczny? nie wiem,popytam moze w aptece, idzie lato, trzeba cos z tym zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchudzaczek
Dziewczyny ale zrozumcie, ze nadmierne scieranie naskorka powoduje nadmierne jego rogowacenie! czesciej niz ze 2 razy w tygodniu nie powinno sie robic scierania, nawet peelingow, trzeba za to mocno natluszczac skore podatna na nadmierne rogowacenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja Ciebie rozumiem :) ja używam krem AA głębia oceanu do bardzo suchej skóry stóp :) jest fajny, stopy są faktycznie nawilżone, ale mi głownie chodzi o ten zrogowaciały naskórek, który przez lata się nakładał na siebie tworząc grubą warstwę :P jak tylko tarką to potraktuję, to za klka dni znów mam twarde poduszki na stopie :) a rzeczy któe używam to: tarka scholl, te krem co wyżej i peeling do stóp z lawendą z Avonu :) oprócz tego używałam kiedyś kremu scholl do zrogowaciałego naskórka - też bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno..
Kazde odciąc i sprzedac $$$ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Ja tez sprobuje zastosowac te rade,aczkolwiek nie wiem co dla mnie gorsze, czy scieranie czy totatlnie unikanie tarki, bo raczej stopy wygladaja tak samo. Kiedys smarowalam takim tlustym kremem z niemiec, tani i strasznie dobry,ale nie mam juz jak go kupic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgh
do zrogowaciałego naskórka stóp krem z kwasami AHA np avonu albo wszystkie ktore mają mocznik ze 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgh
na poczatek porzadne scieranie pumeksem, potem gruba warstwa kremu, skarpetki i won do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchudzaczek
Na pocztaku bedzie ciezko :O tez mialam podobnie, stad wiem, ze tak lepiej jest niz co dzien scierac, uwierzcie mi. teraz rzadko kiedy scieram, raz na jakis czas peeling i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
pumeks- widze,ze opinie co do niego sa podzielone, niektorzy namietnie stosuja inni nie, ja zawsze myslalam,ze nalezy scierac nim... Moze jeszcze jakies rady, ktos to zwalczyl i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buyfyrdt
wiesz ja mam to samo. kupilam ten krem sholl ale na mnie srednio dzialal. wczoraj kupilam ten co reklamuja neutrogena norweska na popekane piety i jest super smaruje 2 dzien i naprawde jest efekt dalam za niego niecale 15zl jak narazie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggrrrr
Czyli warto go nabyc:) A scierasz pumeksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj starłam i posmarowalam tym kremem po poludniu i na wieczor przed snem juz nie scieralam. dzisiaj widze poprawe po 1 dniu (na kremie tez pisze ze rezultat po 1 dniu) dzisiaj smarowalam tez i bez scierania zobaczymy po kilku dniach jak to bedzie dalej. na razie nie bede scierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×