Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nie wiem

JAK DŁUGO IDZIE PACZKA...

Polecane posty

Gość kurcze nie wiem

Wysłałam 8 dni temu, dla mamy i jeszcze nie dotarła. Zwykła przesyłka, nie polecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie
moja priorytetowa szla 10 dni a co dopiero zwykla ekonomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopernik była....kobitą
moja priorytetowa wysłana w poniedziałek o 9.00 u adresata była we wtorek do południa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie
kopernik-->to chyba tylko pocztexem jest mozliwe bo zwykla poczta polska niestety niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopernik była....kobitą
tak, Pocztex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj
że na poczcie pracuje pełno złodzieji. Mi ukradziono paczkę z tel kom. , mojej znajomej aparat cyfrowy:(. Paczka nieraz idzie nawet do 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z paczkami w Polsce jest tak: im dalej wysyłasz tym szybciej dochodzi;) 8 dni to jeszcze nie tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy pitolicie
Paczka pryorytetowa wyslana danego dnia do 16-tej dociera nastepnego dnia najpozniej do 20-tej. Czesto wysylam i zawsze tak sie dzieje. To ja nie wiem czym wysylacie i skad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 dni
potem możesz zgłości rekalamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy pitolicie
A pocztex dostarcza przesylke tego samego dnia (w ciagu kilku godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie POCZTEX
i 12 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
Do nas faktury przyszły kiedys po ponad dwóch tygodniach. Poczta Polska jets the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile zaplacilas za przesylke
pocztexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój rekord oczekiwania na priorytetową paczkę wysłaną za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosił MIESIĄC😭 tak,tak, cały miesiąc...po wielu interwencjach ze strony nadawcy i moim przesyłka się \"odnalazła\", kiedy ją odbierałam zauważyłam notatkę,że była awizowana dwa dni wcześniej co było kompletną bzdurą, bo po pierwsze w skrzynce nie było żadnego awiza, a po drugie cały czas ktoś był w domu, a kiedy zróciłam uwagę na ten fakt listonoszowi, powiedział, że on nic nie wie, to nie jego pismo itd. Reklamacji nie złożyłam, bo nie mam czasu ani nerwów na użeranie się z naczelniczką, która jest koszmarmaaaaaaa tak jak ktoś już wcześniej zauwazył -trzeba zapytać na poczcie u adresata. przesyłki priorytetowe ostatnio priorytetowymi bywają tylko z nazwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka Dorost
dajcie spokój...3 dni maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat poczty i samych \"wizytówek\" (pań w okienkach) zwyczajnie szkoda slów.... kilka razy dostałam otwarte paczki nie wspominając o wymiętoszonych listach czy potłuczoncyh (mimo oznaczeń) zawatrości raz dostalam awizo poszłam nast dnia i okazało sie ze mojej paczi nie ma pani szukała jej 40 minut po czym oświadczyła ze gdybym powiedziała że pacza przyszła dziś to zaraz by ja odnalazła jak mogła przyjśc dzis skoro awizo dostałam wczoraj ??? jakoś nie dostałam odpowiedzi .... innym razem dostalam paczke z Whiskasa oczywiście otwartą ... fakt że była w niej caa zawartosć i gratis LIST SADOWY do jakiegos pana z Kalisza poszłam grzecznie wiec odniesc to na poczte gdzie patrzyli na mnie jak na kretynke bo po co ja im to przyniosłam ???? a jeszcze innym razem wysyłałam paczke do Niemiec pani z dziwną miną i głosem powiedziała czy pani chce to wysłac ? i wie ile to kosztuje ? no ludzie moja sprawa, moja pacza i moje pieniadze a po co niby tam przyszłam ???? ale za najlepsze uważam odtrzymanie zawiadomienia o niezwłoczym stawieniu sie na poczcie w celu wyjasnienia - wiec poszłam i zostałam szegółowow wypytana czy aby napewno dostałam paczke która tydzień wczesniej odebrał mój maż i na koniec dodam ze priorytety idą zdecydowanie dłużej niz żwykłe listy moj miał droge 22 km a szedł 2 tyg ??? prędzej donisłabym pieszo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna111
priotytet jest na drugi dzien, normalna paczka max 4 dni.. czesto kupuje na allegro(kilka razy w miesiacu) i zawsze mam mniej wiecej w tym terminie co napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysrakowski76
ja czekam na paczke juz 9 dzien i nie widu nie slychu poprostu poczta jest bardzo szybka bylem na poczcie to pani z okienka poinformowala mni ze jeszce sobie poczekam, zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop
ja zrobilem najwiekszy blad w zyciu. kupilem na allegro psp za 600 zl i kazalem wyslac poczta ;/ idzie juz 2 tygodnie a paczka nie byla ubezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaaaa
a jak dlugo moze isc paczka z pod wardzawy do dabrowy gorniczej i wlasnie pocztexem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaaaaaa
hej ja w niedziele dokonałam przelewu na konto bankowe i czekam na paczkę z allegro. Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej mogę czekać?? Raz zamówiłam nauszniki to pieniądze wpłaciłam w poniedziałek a paczkę otrzymałam w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous90
Siemka, moja paczka zostala wyslana z Krakowa okolo 12 rano priorytetem do okolic warszawy paczka \'na specjalnych warunkach\' telefon komorkowy, i jeszcze nie przyszla...zaczynam sie martwic czy aby nic sie z nia nie stalo...jesli jutro nie przyjdzie dzwonie do tego goscia czy aby na pewno ja wyslal w srode a jak tak to przejde sie na poczte...nigdy nic nie wiadomo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemektyka
Z Warszawy: ->wysłana 3 lipca tegoż roku ->do dziś nie dotarła w me ręce ->żeby było śmieszniej... ->...to poszła priorytetem. A na poczcie oczywiście nic nie wiedzą bo oni tam tylko chrzan trą chyba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaRaDoX
Heh ja czekam na paczke już 7 dni "priorytet" :D poczta polska to jest jedena wielka loteria raz dostaniesz a raz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PmZ
Ja kupiłem w Pitek telefon na Allegro teraz jest juz wtorek a w ten sam dzien kupiłem jeszcze jedna rzecz telefonu nie ma a licznik dotarł w poniedziałek mimo tego ze paczka miała dłuzsza droge przebycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalvmax
PRALINKI - ja wysłałem paczkę do Holandii mija miesiąc - paczka nie doszła - moimi pralinkami chyba ktoś częstuje kolegów na poczcie - nich im Dęba staną w gardle, a jak zejdą niżej to życzę aby się osrali na rzadko i nie zdążyli do kibla. Pralinki warte 20zł.kartka z życzeniami 5,00zł a sama wysyłka 60zł.= 85,- - czyli jestem tyle w plecy . Pozdrawiam pocztowców i życzę smacznego kiedyś wam gówno wyślę zamiast pralinek i napiszę wielkimi literami na paczce SŁODYCZE - smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×