Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowany 25

Jak facet ma poderwać faceta

Polecane posty

Gość Zainteresowany 25

Czy są tu jacyś geje? Ale pytanie może być do wszystkich. A właściwie pytania są dwa. Jak można poderwać normalnego faceta? Na czacie odpada, w knajpie odpada - tam wszyscy nastawieni są na sex, jak próbujesz porozmawiać mają cię za idiotę. Podejrzewam zatem, że normalni ludzie tam nie zaglądają, bo już dawno się zniechęcili. A więc na ulicy, w szkole, w pracy, w kręgu znajomych. Tylko jak? Jak to zrobić delikatnie, jak zbadać sprawę, jakich słów użyć, aby w przypadku braku zainteresowania nie zostać wyśmianym, pobitym, nie sprowokować żadnej nieprzyjemnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o Biedronia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Drugie pytanie właściwie wiąże się z tym pierwszym, ponieważ podjąłem decyzję, że jednak będę próbował. Jak wybadać, czy ktoś jest zainteresowany? Poznałem faceta na imprezie w gronie wspólnych znajomych, zakumplowaliśmy się, dużo nas łączy, ale nie wiem, czy on jest zainteresowany. Jak tego nie zepsuć, dać mu do zrozumienia czego chcę, ale w razie czego nie zniechęcić go do tej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Z Biedroniem mam tyle tylko wspólnego, że podobają mi się faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vavruszke poznaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Już poznałem kogoś tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie i nie chcę związków na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedź do kolegi i trzepcie sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz lizał siusiaka koledze z połykiem czy wyplujesz śmietane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Opanujcie się trochę, bo poziom jaki reprezentujecie, jest poziomem rodem z knajp i czatów - nieistotne, że być może jesteście heteroseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy uprawiałeś już seks analny w sensie, że ci wsadzali ? Powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w tym problem że normalny facet nie jest zainteresowany innymi facetami tylko dupeczkami .Doradzal bym ci celibat .Bylo by ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary jak żyje 22 lata to ani razu pedała na oczy nie widziałem a ty gadasz jakby ich było jak grzybów po deszczu. Chyba dawno nie ******* cię w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Nie mam problemów ze swoją orientacją, a to czy / z kim / jak spałem to moja prywatna sprawa i musiał/a/byś użyć lepszych argumentów bym uznał za stosowne tym się z Tobą podzielić. gość dziś - skąd niby możesz to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze to po twoim sposobie pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomego geja, i wiem że ma konto na jakimś gejowskim portalu nie wiem czy są tam NORMALNI, ale on trafił:) może dziwnie to zabrzmi, ale jest juz z kolesiem 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gałeczki to robi najlepsze na całym mazowszu :) co za partia, OO------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Miałem na myśli: skąd niby możesz to wiedzieć, że żadna z osób, które przez całe życie widywałeś w różnych miejscach, nie była orientacji homoseksualnej? A Ty o czym myślałeś...? :P wiktoria_naw - na fellow nie. Pewnie wszędzie można trafić na normalne osoby, jeśli ma się trochę szczęścia,ale to jak szukać igły w stogu siana. A jak mam znosić zaczepki od bandy napaleńców to już wolę szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Poznałem faceta na imprezie w gronie wspólnych znajomych, zakumplowaliśmy się, dużo nas łączy, ale nie wiem, czy on jest zainteresowany. Jak tego nie zepsuć, dać mu do zrozumienia czego chcę, ale w razie czego nie zniechęcić go do tej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest gejem? Jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Nie wiem, jakiej jest orientacji, a zachowuje się po prostu po koleżeńsku. Było wprawdzie w rozmowie kilka takich momentów, których nie umiem przytoczyć, kiedy się zastanawiałem, czy on czegoś się nie domyśla albo czy nie ma ochoty mnie wybadać, ale nie jestem pewny, czy czegoś nie nadinterpretuję, może on jest po prostu życzliwy i otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny gej? To się wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem, że pytasz o to skąd wiem, że dawno nikt ci nie przeorał bambusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kiedy się zastanawiałem, czy on czegoś się nie domyśla albo czy nie ma ochoty mnie wybadać, ale nie jestem pewny, czy czegoś nie nadinterpretuję, może on jest po prostu życzliwy i otwarty. " PROWO coś takiego pisała dzisiaj jedna lesbijka słowo w słowo !! PROWO -10/10 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw ostrowski
nie mylić z rutkowski, CASE CLOSED ! *pach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Jakbyś nie zauważył/a ja napisałem w tym temacie, że mam podobny problem i nawet pod tym samym nickiem co teraz. Jeśli chodzi Ci o temat na forum chyba uczuciowym, gdzie pewna 30-latka pisze o koleżance z pracy. Przeraża mnie to, że nawet krótkiego posta nie umiecie przeczytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Miałem na myśli to, że niezmanierowany, potrafiący budować relacje, a nie nastawiony na krótkotrwałe przygody seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam chciałbym znać odpowiedz na to pytanie będąc gejem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
No to jest nas dwóch i może nas w końcu ktoś oświeci. Masz jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
W górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to tylko w realu.. Przez neta sami zboczency szukających ideałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×