Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak facet utrzymuje kobietę to nikt się nie dziwi. Dlaczego nie ma być odwrotnie

Polecane posty

Gość gość

? Chcę żeby zmienił się ten model społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta rodzi dzieci to sie nikt nie dziwi. Dlaczego nie ma byc odwrotnie? Chcę żeby zmienił się ten model społeczeństwa. stopka: jestem w ciazy. czesciowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu by nie faceci też ludzie nauczą się chyba gotować sprzątać i przewijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest psychologia ewolucyjna. nawet samo małżeństwo zostało wymyślone po to, by zapewnić kobiecie i jej potomstwu bezpieczeństwo, bo ciężko samemu utrzymać dzieci które rozwijają się tyle lat. i ogólnie to kobieta rodzi dzieci i je wychowuje w tradycyjnym modelu a mężczyzna poluje na zwierzynę :) to jest wkodowane w społeczeństwo, ale nowoczesne społeczeństwa się i tak zmieniły, tylko w PL zaścianek zresztą po co ktoś ma kogoś utrzymywać, to jest głupie z obu stron (chyba, że kobieta urodziła dopiero co to na początku jest normalne) i nie uczy samodzielności i niezależności, powinno być partnerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyc sie moga doskonale wszystkiego problem nie polega na tym czego sie MOGA nauczyc ale czego CHCA stopka: szacunek do szefa stracilam w 3 sekundy. obserwujac jak potraktowal zone z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewolucja to doktryna religijna ateistów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma nic wspólnego z ateizmem. Nie dziwi cię, że ludzie na każdej półkuli mają wiele cech wspólnych, mimo, że są wychowywani w innych kulturach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darwin uczyl na groszkach stopka: wyjasni mi ktos powod dla ktorego moje dziecko nie jest do mnie ani troche podobne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żona mądrzejsza, bardziej ogarnięta, inteligentiejsza od faceta, bardziej zaradna to zarobi i za dwóch, a facet w domu. Mój przypadek. Co w tym dziwnego. Zależy od predyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet za dwudziestu :P stopka: spie na kasie...fiskalnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże takich ci/po/wa/tych jest coraz więcej, i to ma być przyszłość narodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widzę jak taki przewija dzieciątka ,prasuje, lata po chałupie z odkurzaczem ,i nosi siaty z zakupami...przecież w rzeczywistości to by wyglądało jak u kiepskich. Ona z********a a on z browarkiem na fotelu. Jak facet nie ma ambicji by utrzymywać rodzinę. tylko chce zwalic to no kobietę to nie wierze ze to by miało wyglądać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×