Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gitaraaaaaaaaaaa

jak i czym tanio wysłać paczkę za granicę?

Polecane posty

Gość gitaraaaaaaaaaaa

Chcę wysłać do UK gitarę elektryczną, jak to najlepiej zrobić, żeby nie poszło dużo kasy i żeby bezpiecznie dotarła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi263
Ja ostatnio wysyłałem do UK sprzęt RTV i skorzystałem z usług Clicktransu - www.clicktrans.pl - czasami można naprawdę sporo taniej coś wysłać, tam różne firmy transportowe składają ci oferty cenowe, a ty możesz wybrać najniższą z nich. W sumie zapłaciłem 30% taniej niż jak się orientowałem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockmennka
Gitara to delikatny sprzęcik, nei wiem kto isę podejmie takiej wysyłki, a ktos prywatnie nie może wziąć osobówką jakąś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek89
Stary temat, ale odkopuje bo może komuś się przyda. Instrument to cenna rzecz, więc rzeczywiście żaden kurier. Ja wysyłałem przez prywatną osobę, można poszukać na jadezabiore.pl sporo osób deklaruje chęć zabrania przesyłki za drobną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisze Antek89 wejdź na jadezabiore.pl, proste zasady działania, weryfikacja 4 stopniowa i można wysłać bezpiecznie w zasadzie każdą rzecz. Masz pewność, że bezpiecznie dotrze na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiadomo, że dotrze bezpiecznie? Rozumiem, że weryfikacja, ale serwis w ogóle działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej poczytać jadezabiore. pl/pl/project_info lub wejdź na YT. Tam wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione.aaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata888
Kilka razy korzystałam z Jadezabiore.pl i jest to bezpieczna forma dostarczania paczek i przesyłek. Jest 4 stopniowa weryfikacja tożsamości. Serwis też jest prosty i intuicyjny. Fajnie opisali zasadę działania tu - https://www.jadezabiore.pl/pl/couriers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na globport.com - tam po wpisaniu wymiarów masz podaną cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wysyłałam do UK prezenty i mogę ci polecić stronkę http://globport.com - jestem zadowolona i pewnie jeszcze skorzystam z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na stronie FastPost.pl ja z nimi wysyłałam, przesyłka nie wyszła drogo, a doszła szybko i nic nie zostało uszkodzone, poza tym oni tam zawsze podpowiadają gdy ktoś jest w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam o FastPost,a le nie wysyłalam z nimi paczki, jak długo szła ? bomi zalezy na tym, żeby wysłać coś bardzo syzbko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie stronę euro-paka.pl mają kilku kurierów do wyboru, w zależnosci od państwa i rozmiarów przesyłki ceny są różne. Ja już kilkukrotnie wysyłałam za ich pośrednictwem paczke do Anglii i nigdy nie było problemu, 4-5 dni i była na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam kiedyś ze strony wysylaj.com.pl i było w porządku, przesyłałam kilka instrumentów do uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące temu jechałem z okolic Wrocławia do Orange we Francji. Dzwoniłem do firmy www.transporthiszpania.com , żeby mnie odebrali w okolicy, bo nie mogłem bezpośrednio dojechać do Wrocławia. Udało się bez problemu. Firma jest licencjonowana, a kierowcy robią bardzo dobre wrażenie. Jeżdżą bezpiecznie, to mogę powiedzieć również z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej
W przesyłaniu pacezk UK-Polska specjalizuje się firma Euro-Paka.pl Ceny bez zarzutu, profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam skorzystać z euro-paka.pl Dostarczają przesyłki do rożnych europejskich państw, do Wielkiej Brytanii także. Wszystko jest na ich stronie, wystarczy wypełnić formularz i gotowe. Skorzystałam trzy razy z tej firmy, wszystkie przesyłki dodarły. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź u nich www.tuwysylam.pl od razu będziesz mieć też wycenę z tego co pamiętam, musisz się wczyta czy też robią za granice, ja nie wysyłałam więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toppik
Z euro-paką jest bezpiecznie i na czas. Pare razy wysyłałam z nimi i nigdy nie było problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika011
Ja korzystam z GlobKurier bardzo sobie cenie ich usługi i polecam. Można śledzić paczkę przez internet. A na każdą kolejną przesyłkę dostaję kod rabatowy 12%. To się opłaca. Mają do wyboru dużo przewozników, najlepszy i najtańszy FedEx. Jeśli ktoś chce sprawdzić wycenę paczki za granicę to tu jest link https://www.globkurier.pl/szybka-wycena.html/pp/4785424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumis
ja jestem zadowolona z Euro paki także. Szczerze mówiąc dnie wiedziałam jak i czy dojdzie paczka ale udało się - szybko i w całości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa992
Ja zaproponuję platformę wysyłkową https://www.sendit.pl/ Dlaczego? Przede wszystkim za dobrą jakość usług, dobre i korzystne ceny oraz za wybór przesyłek, bo oferta jest naprawdę spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionawe23
Polecam Ci serwis do wysyłania paczek https://www.sendit.pl/ mają bardzo przystępne ceny dzięki czemu można sporo zaoszczędzić, a wiadomo że teraz każdy grosz się liczy. Często sprzedaję rzeczy po dzieciakach także wiem jak drogie są wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci i wnuki mieszkają w Holandii. Nie na każdą okazję mogę do nich przyjechać. Cieszę się, że firma www.olibus.pl przewozi paczki, które często wysyłam moim najbliższym. Solidny i rzetelny kontrahent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena
Ja kilka razy w roku wysyłam do córki paczkę do Anglii i też wtedy zamawiam kuriera przez Sendit. Dla mnie to chyba najsprawniej działająca firma i do tego z dobrymi cenami. Wcześniej więcej mnie wysyłka kosztowała jak bezpośrednio przez kuriera wysyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek341

Ja zamawiam kuriera z Green Speed Express - dobre ceny, nie było nigdy problemu z paczką, odpowiednio zabezpieczają bo wiadomo przy tak długiej podróży może się coś stać.. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×