Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1231

jak im zaszkodzić

Polecane posty

Gość gość1231

Witam Opiszę pokrótce swoją sytuację. Kilka miesięcy temu zostawiła mnie dziewczyna. Odeszła do innego. Kręciła z nim już jakiś czas będąc jeszcze ze mną. Teraz dowiedziałem się że się zaręczyli. Co mam zrobić? Dlaczego jej ma się ułożyć a mi nie? Co zrobić żeby zaszkodzić ich związkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz cel żeby zniszczyć ich związek ? Chcesz by wróciła do Ciebie ? Czy zwykła zemsta ? Jeśli to ostatnie to dla mnie chore jest takie postępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Nie chcę żeby wróciła, ale zniszczyla mi sporo czasu z życia. WIęc czemu teraz miałoby jej sie układać. Poza tym postąpiła wobec mnie nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem że czujesz się skrzywdzony i oszukany. Ale obsesyjne pielęgnowanie w sobie zemsty i ciągłe myślenie co by tutaj zrobić jest niezdrowe przede wszystkim dla Ciebie. Nie będziesz potrafił odciąć się od tych myśli a co za tym idzie układać sobie życia na nowo bez niej. Chłopie odpuść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pielęgnuję obsesyjnie. oni są razem już kilka mies i myślę- ok, niech sobie będa. Ale ślub?? Szybko sobie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie frajer, pewnie planowała z nim ślub będąc jeszcze z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest nic niespotykanego. Znam dużo przypadków że po roztaniu raz dwa byly zaręczyny z innym. Szaleją za sobą, miłość po prostu. Ułóż sobie życie a nie pałaj zemstą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
nie wiem, teraz już mnie to nie interesuje. tylko nie chce żeby jej sie ułożyło, skoro ja jestem nieszczęśliwy. Co powinienem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze niech sobie wychodzi za mąż, może jest w ciąży że tak szybko podjęli decyzję. W każdym razie pokaż klasę życz im szczęścia i zacznij myśleć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
właśnie teraz ciężko ułożyć mi sobie życie. straciłem z nią czas i nadwyrężyłem zaufanie do kobiet. a ona sobie układa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś zapomnieć. Nie bądź swinia i zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo ułożyć sobie życie i być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może napisać do tamtego jaka ona jest? niech przemyśli przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
a może napisać do tamtego jaka ona jest? niech sobie przemyśli przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś psychopatą...daj dziewczynie spokój,może znalazła miłość swojego życia.Ludzie się roztają to jest normalne ,dlaczego chcesz jej po złości robić..lepiej zajmij się swoim życiem zamiast mieszać. Jak źle życzysz tej kobiecie to znaczy ze nigdy jej nie kochałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzy ci. A poza tym skoro była taka zła to czemu z nią byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z pisaniem do tego chłopaka bo tylko się ośmieszysz. Nie rozumiesz że nawet jeśli napiszesz szczerą prawdę to i tak on w to nie uwierzy a odbierze to jako zwykłą chorobliwą zazdrość z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zresztą jest zgodne z prawdą bo jesteś zazdrosny o jej szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Nie poznałem się na niej wcześniej jak widać. Nie chce dla niej źle. Tylko chce żeby ten typ wiedział w co się pakuje. Cieżko mi teraz znaleźć inną dziewczynę. Kochałem ją. A ona kiedy mowiła że chce byc ze mną to już zaczynała kręcić z tamtym i niedługo potem odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest z nią nie tak? Byliście parą nie wyszło . kręciła z innym pod koniec związku. Myślisz że on o tym nie wie? Na pewno wie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
i uwierzy mi, bo mam na to dowód w postaci rozmów na fb, gdzie jeszcze próbowałem walczyć o związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaręczyny to jeszcze nie ślub który może być za np.2 lata poza tym żyjesz jej zżyciem zamiast mieć swoje, wygląda na to ze dobrze ze ciebie zostawiła bo zycie z tobą byłoby zwykłym syfem- popatrz na siebie czym się teraz zajmujesz:-) siedzisz na kafe i szukasz pomocy , inspiracji jak się zemścić. Za co? ona z tobą tez straciła kawał życia wiec macie po równo z tym ze ciebie nikt nie chce a ją i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz dla niej zle? No nie mogę. Jesteś zazdrosny o to że jej się układa. Zajmij się swoim życiem a nie jątrz w innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naasraj do pudełka po butach wyłożonego watą i wyślij kurierem na ich adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
ale ja jej w niczym nie oszukałem, wiec ona niczego nie zmarnowała i ten typ na pewno nie wie o tym, że ona jeszcze ze mną była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_kotka
"chcesz, żeby typ wiedział jaka ona jest" a nie pomyślałeś, że ona może wcale taka nie być? że w nim znalazła miłość życia, ale po prostu nie miała samozaparcia zeby sie rozstać? nie jest łatwo zakończyć związek. I być może są w sobie zakochani do szaleństwa i ona wcale nie ma ochoty go oszukiwać? Może ma ochote być jego żoną, założyć z nim rodzinę. Może on pragnie być ojcem jej dzieci? zniszczysz nie tylko jej życie ale i jemu. A on prawdopodobnie nie jest niczemu winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku zrozum że skoro szukała innego to znaczy że ciebie nie chciała. Idz i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij się swoim życiem! bo to co piszesz jest żałosne,przestań się poniżać i zawracać sobie i jej głowę.Rozdział skończony i idź dalej dzieci nie mieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież staniesz się pośmiewiskiem i desperatem , on ja kocha wiec odpuści jej cokolwiek a poza tym po chuj chcesz dla niego dobrze jak ona taka zla to sam si przekona bez twojej "pomocy" jesteś buraczany bez godności i ambicji, zatrzymaj się poki jeszcze tylko my o tym wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×