Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ludzie mogą mieszkać w wynajmowanych pokojach?

Polecane posty

Gość gość

Przecież to porażka mieszkać z kimś w dwuosobowym pokoju a takich ludzi mnóstwo. Albo jak można mieszkać w pokoju przechodnim? Płacą kupę kasy za wynajem i nawet prywatności nie ma. Osobiście mieszkałem rok czasu w jednoosobowym pokoju, ale to i tak była porażka, bo zawsze jakieś problemy z dostępem do łazienki, do kuchni, brak miejsca w lodówce, wszechobecny syf bo nikt po sobie nie sprzątał itp. Teraz dopłacam 400 zł więcej za kawalerkę ale mam przynajmniej chatę tylko dla siebie i jest z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł więcej to chyba u ciebie, u mnie pokój to koszt około 300-400 zł a wynajem kawalerki około 1200-1400 zł. Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pokoje chodzą 600-900, kawalerki od 1200 wzwyż. Byłem w pokoju za 800 zł teraz mam kawalerkę za 1200 z groszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem jak w ogóle można mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach za cenę raty własnego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo się mówi. Nie każdy jest w stanie dostać kredyt. Gdyby wszystko było takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem jak w ogóle można mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach za cenę raty własnego kredytu xxx tylko że do kredytu dolicz sobie jeszcze czynsz i rachunki mądralo, dawać dobre rady to każdy głupi potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ceny wynajmu też należy doliczyć rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat czynsz za własne mieszkanie to już "grosze". Kredyt na mieszkanie to nie jest 5 czy 10 tys. złotych tylko o wiele wiele większe pieniądze, a banki bardzo ostrożnie do tego podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w akademiku z 3 osobami w pokoju i to był świetny czas :) Teraz wynajmuje pokój 1-osobowy i w zasadzie nie mam żadnych problemów z dostępem do kuchni czy łazienki ani półki w lodówce. jedyny problem to porządek, bo przyznam, że czasem ktoś po sobie nie sprzątnie, a woda na podłodze w łazience albo resztki cudzego żarcia są mało przyciągające. Tak czy siak, mam jakieś 500-700zł taniej niż w kawalerce i mam z kim pogadać, bo w sumie lubię pogawędki ze współlokatorami przy herbatce lub piwku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kawalerke to tak za 100tys sie kupi, rata kredytu hipotecznego wyszłaby około 400zł + 300-350zł czynszu i innych opłat za takie mieszkanko więc łącznie 700-750 a za takie kawalerki wołają sobie u mnie od 650zł odstępnego w górę, więc wynajem takiej to około 1000zł (odstępne+czynsz opłaty) a własna na kredyt to 700-750zł/mc a i tak ciężko nawet znaleźć taką za 650 bo zazwyczaj chcą 700-800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy może dostać kredyt i nie każdy jest pewny czy za rok, dwa będzie mieszkał w tym samym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj mnie w dupę i mieszkaj sobie dalej gdzie chcesz i za ile cię stać, a nie obrażaj ludzi chwalipięto bo im do pięt nie dorastasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brochów – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim, w gminie Brochów. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie warszawskim. Wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wynajmujesz to w każdej chwili możesz zmienić miasto, a jak masz kredyt na mieszkanie, to jesteś uwiązany. czasami lepiej mieszkać na pokoju i oszczędzać, wziąć korzystniejszy kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa brać kredyt na 30 lat to porażka, w Europie się od tego odchodzi, np w Niemczech mało kto ma własnościowe mieszkanie, ludzie nie płacą kolosalnych kredytów i odsetek po to, żeby potem dzieci czy wnuki mogły sobie sprzedać za bezcen mieszkanie tylko żyją wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale u nas jest wiekowa i mocno pielęgnowana tradycja o nazwie "zastaw się a postaw się". Każdy bogaty, każdy ma, każdy wielki PAN:) i wszystko na kredycik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ogladaliscie wczoraj Ekspress Reporterów? 2 dorosłych facetów wynajęło 2 pokoje, w 3 mieszkał własciciel. pewnego dnia nie wpuscil ich do mieszkania. gadal przez drzwi, ze nie maja wstepu. faceci biegali przez miesiac pomiedzy policja, prokuratura, dzielnicowym - w zasadzie nic nie wskórali, teraz coś się prokuratura zainteresowała. ale przez miesiac 1 z nich musial mieszkac w samochodzie. i tak, wszystkie ich osobiste rzeczy tam zostały, świadectwa pracy, 3 tys. zł, 2 bronie itd. ponoc dziadzia 60letni ma problemy psychiczne, ktos im o tym powiedzial, niestety oni tego wczesniej nie zauwazyli. x x masakra. ja bym się nie p*******ila z policja tylko siekiera rozwalila drzwi i weszla po to co mi sie nalezy. w tym kraju nie da sie inaczej. xx strach sie bac, ale kazdego to moze spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×