Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana andżelika

Jak mam się do niego nie odzywać kilku dni, jak ja kuwa nie mogę kilku godzin??

Polecane posty

Gość zakochana andżelika

Chodzi o chłopaka z którym gadam na forum, ale nie jestem do końca pewna, czy on naprawdę mnie lubi i czy traktuje na serio (niekoniecznie w sensie damsko-męskim tylko po prostu, choć tak na serio on mi się też podoba). Przyjaciółka poradziła nie odzywać się kilka dni i sprawdzić czy sam się odezwie. Ale ja choruję i siedzę ciągle w domu i ciągle na kompie i kuwa nie dam rady się do niego nie odzywać, już po 3 godzinach jak sobie tak siedzę a on nie piszę szlag mnie trafia. Jakoś tak niczym się zająć nie da, próbuję filmy oglądać, książki czytać ale słabo to idzie. Czy ja dam radę przynajmniej 1 dzień się nie odzywać żeby go sprawdzić? ? Czym tu zająć czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ch..uj sie do niego odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana andżelika
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ...mam tak samo... czasem przetrzymuje mojego i sie nie odzywam.... wtedy on zawsze pierwszy do mnie napisze... przekonuje mnie ze nigdy mu nie przeszkadzam i jak moze to odpisze bo bardzo lubi byc ciagle ze mna w kontakcie i to mi kuzwa nie ulatwia sprawy :-))) ale dobrze jest pozwolic mu zatesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu się tak będziesz narzucała, to zacznie od ciebie uciekać i tyle zyskasz. Jesteś chyba bardzo młodą osobą, że nie wiesz, że taka nachalność zaszkodzi wyłącznie tobie. Chłopak pomyśli że na niego lecisz i zacznie olewać, albo cię wykorzysta i potem oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana andżelika
wiem że nie można się narzucać, ale tak ciężko tego nie robić... rozmowy z nim są zajmujące i ciekawe... ale czasem myślę że trzeba dać mu odpocząć a wytrzymuję góra kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana andżelika
Kurczę, ale naprawdę mu nie daję spokoju, tak po za szkołą ciągle do niego wypisuję. Jestem w szkole, potem przychodzę i spędzam cały dzień na kompie, uczyć się mało w domu uczę ponieważ mam tak że samo mi wchodzi do głowy, jestem domatorką, nie mam za bardzo znajomych, przyjaciółka jest na studiach w innym mieście więc rzadko się spotykamy i kurcze ciągle do niego piszę.... On już pewnie się domyśla, że jestem nolifem :P Sam jest także domatorem i widuję go na forum aktywnym kupę czasu, ale czasem spotka się z kolegami, pójdzie na imprezę, film oglądać, zagrać, spotyka się nie tak często ale jednak. Kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyno, poprostu nie siedz w domu. Jak domszkoly chodzidz to chyba nie jestes taka chora. Idz gdzie s z kolezankami z klasy. Poza tym, ty wogole go widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana andżelika
No teraz choruję to nie chodzę akurat. Z koleżankami z klasy jestem w średnich stosunkach taki jakiś outsider ze mnie jest. Na razie nie widziałam ale zdjęcie widziałam, sprawdzone i potwierdzone że to on, ponieważ zrobił z dedykacją taką jak go poprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana andżelika
napisała do niego o 23. 30 bo nie wytrzymałam. ostatnio pisaliśmy o 14. zagadałam i zapytałam jak tam wieczór a on że pije piwko i umiera z nudów. UMIERA. Tylko skoro umiera to czemu nie napisał do mojej osoby? :/ Kurde nie zależy mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś. Przestań mu się narzucać co? Mądrzej zrobisz. Gdybyś mu się podobała to sam by zabiegał o spędzanie czasu z tobą. Nie rozumiesz, że gada z tobą z grzeczności, tylko to jest do czasu aż zaczniesz go wkurzać i zacznie cię unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, autorka już się widzi w welonie, grupką dzieci itp pierdoły. Nie ma nic innego do roboty to planuje 100 lat do przodu bo "gada z facetem". Zenada to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×