Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak miec dzieci to mlodo

Polecane posty

Gość gość

odwlekanie na po 30 z moich obserwcji nie wychodzi na dobre ani dzieciom ani rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszych dwoje do 30-tki, a Damian jak miałam 32. Fajnie nam razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej,jak się jest młodym,ale dojrzałym,,a to rzadko idzie w parze nie ma chyba jednak to znaczenia tak ogólnie,w jakim wieku najważniejsze to kochać swoje dzieci,i być zawsze dla nich a to nie zawsze jest takie oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodo, młodo i jeszcze raz młodo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"młodo, młodo i jeszcze raz młodo", a dzieci te niech wychowują i łożą na nie dziadkowie. Co za durnota tutaj wypowiada się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 dlaczego piszesz durnota? juz popadasz w skrajnosci. Idz na ambone wyglosic swoje zale. A apropo tematu,tak mlodo ale nie za mlodo. Trzeba do dzieci dojrzec emocjonalnie. Ja urodzilam w wieku 24l. I ciesze sie,ze wtedy sie zdecydowalam.Lata leca,a ja zwyczajnie nie zadazam za dzieckiem. Z moim obserwacji jak i rozmow wynika,ze im starsza kobieta tym trudniej nadazyc za dzieckiem choc z pewnoscia w kazdym przedziale wiekowym sa plusy i minusy. Najwazniejsze by kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadążam* mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu. Gdzie czas na jakiekolwiek doswiadczenie zyciowe? Dzieci miec mlodo to raczej gwarantowany rozwod po 40- odchowane juz troche i znow mozna zaczyc ZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna mieć młodo, ale to facet powinien mieć doświadczenie i finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ktoś ma rację,wpadają młodo,potem sie okazuje,ze nic już ich nie łączy,tylko dzieci,trzeba je odchować i ok 40stki same rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i 2 dzieci (planowane z mezem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 letnia dziewczyna pisze ze nie nadaza za dzieckiem? To moze powinnas je miec jeszcze wczesniej;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swoje plusy i minusy!Moja siostra lat 36 ma 18-letnia córkę i 16-letniego syna.Dała radę,pomogli jej rodzice,ale teraz jest panią bisneswomen i to ona jest dla nich oparciem. Ja tymczasem po 30,z małymi dziećmi, z przerwaną pracą, itd.Był czas,że kiedy ona się męczyła ją fruwałam po świecie,studiowałam,bawiłam się...Teraz ona pracuj***awi się,lata po świecie a ją nie mam na nic siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na życie nie ma recepty. Emocjonalnie, finansowo, zawsze będą jakieś ograniczenia. Ale biologia jest nieubłagana. Wszystkie młode rodzicielstwa z tzw. wpadki w moim otoczeniu są raczej udane i szczęśliwe. A te wykalkulowane i zdawałoby się zaradne - niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×