Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sanitas prawdziwa

Jak mogę się dowiedzieć kto jest autorem wątku

Polecane posty

Gość gość
Ten psychol większość hejtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś p**********a sanitas i wypiedalaj szmato/!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:37 no co ty :o mam dosyć własnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz tu j****a w doopę ile wlezie sanitas ty jabana szmato i to sobie zapamiętaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszkodowanie ? Nie sądzę by sąd wlepil komuś wysoką karę odszkodowania za wyzywanie de facto Nicka. Nikt tu nie podaje Twojego imienia i nazwiska. Oczywiście możesz zgłosić sprawę ale wydaje mi się, ze na drodze cywilnej mogą wlepic komuś odszkodowanie (a to kosztuje). Jak pójdziesz na policję to niestety mogą po prostu umorzyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
prawnik pisze do o2 i mu udostępniają dane już nawet nie trzeba pozwu wcześniej składać wystarczy wykazać swój "interes prawny" wcześniej trzeba było złożyć pozew sąd nakzywał ujawnienie danych ale przepisy się zmieniły. aby coś ugrać ktoś musiałby obrażać ciebie i podawać nazwisko albo twój wizerunek najprościej jeśliby ktoś wklejał twój wizerunek wtydy nawet prawnik idiota uzyska odszkodowanie nawet jeśli np. zdjęcie sama gdzieś udostępniłaś nie ma to znaczenia. jeśli ktoś zakłada podobny nick to nic nie ugrasz. jak ktoś cię stalkuje to nie trzeba prawnika składasz doniesienie to reguluje kodeks karny i jest ścigane na wniosek poszkodowanego czyli wystarczy zgłosić nie wiąże się to z żadnymi opłatami. nie musi używać zdjęc czy nazwisk wystarczy że nęka i czujesz się zagrożona, ważne jest twoje odczucie wiec musisz się upierać że czujesz się zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego ją hejtuje co ona mu zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze żeby ktoś jeszcze zgłosił te hejty wtedy raczej pewne że poniesie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisałaś przypadkiem rok czy dwa lat temu z kimś z kafe na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
imię to za mało na proces cywilny chyba że np. imię i nick umożliwiają identyfikację twojej osoby w sensie że inni znają cię pod tym nickiem i imieniem. lepiej iśc w stalking że się boisz i bezkosztowe a odszkodowanie też można uzyskać wystarczy wniosek dołożyć jak stalkera sąd będzie skazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Po pierwsze: sama musisz ystalic dane osobowe tej osoby. Nastepnie wniesc pozew do sadu oplacic wszystkoni czekac na date rozprawy. Po drugie: osoby piszace pod nickami nie maja osobowosci prawnej. Tzn, ze mozna cie obrazac do woli pod warunkiem, ze nie obraza sie ciebie w sposob jasnie okreslajacy, ze chodzi o konkretna osobe (obraza musi byc z imienia i nazwiska, zdjecia, adresu zamieszkania etc.) Po trzecie: jak chcesz komus udowodnic, ze to ta osoba cie obrazila? IP i MAC nie jest zadnym dowodem, bo wlasciciel komputera nie musial cie obrazic, a mogl to zrobic jegonkolega. Po czwarte: jak chcesz udowodnic w sadzie, ze saritas jakas tam, to ty? Zwykle powiedzenie "to ja" nie wystarczy i taki argiment moze byc latwo obalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli ktoś groził mi anonimowo nie wymieniając tego nicka, natomiast ja domyślam się, że chodziło o mnie? Miałam taką sytuację nieraz. Były to poważne groźby, uszkodzenia fizycznego, zamordowania ze szczególnym okrucieństwem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
twój podszyw ma dwie spacje w nicku tylko jedną zakodowaną w inny sposób nie chce mi sie tłumaczyć napisz na kafemoderacja@firma.o2.pl to go zablokują na stałe jak ma stałe ip. jak ma zmienne i ci np. grozi smiercia to tez go zablokuja na stale bo dostawca internetu mu zablokuje mozliwosc laczenia z serweram. prawy przycisk>zródło strony i widzisz czym się różni twój nick od jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
obraza musi byc z imienia i nazwiska, zdjecia, adresu zamieszkania etc.> bzdura to nie chodzi o podawanie danych osobowych tylko że ktoś ją obraża. co do komputera masz racje ale zazwyczaj inni domownicy nawet przez niewiedzę wskazują sprawcę :D wystarczy ze zna haslo do swojego nicka poza tym raczej nikt negowal nie bedzie ze ona to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
A jeśli ktoś groził mi anonimowo nie wymieniając tego nicka, natomiast ja domyślam się, że chodziło o mnie?> skoro nie były kierowane do ciebie to mogły być np. do mnie więc to co teraz piszesz jest śmieszne. musi ktoś grozic tobie wszystko jedno czy wymienia nick, naziwsko czy mowi ci to wprost a nie w internecie. jak ktos pisze zaraz kogos zabije to sobie moze pisac do woli grozi mu co najwyzej spotkanie z psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne słowa wskazywały na mnie. Nie poszłam z tym na policję właśnie dlatego, że nie miałam niezbitych dowodów. Jesli chodzi o tamte wątki, kojarzę osobnika na 90% i gdyby cokolwiek sie działo, dzwonię na 112.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
weź się opanuj bo stwierdzę że jesteś niepoczytalna na 112 to się dzwoni gdy ktoś umiera a nie jak na forum ktoś się do ciebie brzydko zwrocił. jak będzies ztakie brednei wygadywać to zamiast wszcząć postępowanie o stalking skierują cie na badanai psychiatryczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo policja prosze przyjechać na kafeterie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, weź już w*********j ty tępa szmato, bo nudzisz, że ja piertole. jesteś j*****m gównem i zdania nie zmienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo przeżywa hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten czub Kotarba aka KAtowice cię wyzywa :D daj spokój, olej debila, ten poyeb każdego hejtuje prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×