Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wafelek W Czekoladzie *

Jak mogę skutecznie schudnąć z brzucha???

Polecane posty

Gość Wafelek W Czekoladzie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trueeeeeeeeee
Zacznij robić brzuszki, zmień dietę i często napinaj mięśnie brzucha na kilkadziesiąt sekund :) nigdy nie miałam problemu z brzuchem, za to bardziej z nogami i biodrami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafelek W Czekoladzie *
Odezwała się właśnie osoba, która pewnie jest gruba i chce się przez internet wyżyć ! Żałosneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafelek W Czekoladzie *
jak by co, to chodziło mi o tego ladaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trueeeeeeeeee
Takimi wypowiedziami nie warto się przejmować a jeśli chodzi o mnie to gruba nie jestem, ale jako kobieta lubię mieć mniej niż więcej, więc tylko pozostaje naprawdę jeść mniej tzn., w mniejszych ilościach i to skutkuje, ja np. wtedy na spokojnie tracę 20/30 gram dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób rano i wieczorem 100 brzuszków powinno wystarczyć. Jeżeli chcesz to nawet więcej. Jezeli masz problemy z jedzeniem tzn tyjesz po nim ogranicz smażone, przezuc sie na gotowane dania np ryz z warzywami zamiast schabowego i ziemniakow. Zawsze to mniej kalorii. Powodzenia w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloko
Nie mozna sie od razu załamywac, zwłaszcza ze jest naprawde bardzo dużo sposobu aby rozprawić sie z tłuszczykiem na brzuchu http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuszki ci nie pomogą! Na mięśnie tak , ale jeśli chcesz spalić tłuszcz to już nie. Na internecie znajdziesz bardzo wiele ćwiczeń na brzuch , ja jednak proponuje zacząć ćwiczenia na brzuch z Mel B lub Chodakowską , na początku może być trudno , ale nie poddawaj się. Ja też zawsze miałam problem z brzuchem , byłam szczupła , ale tłuszcz zbierał mi się na brzuchu i mi trochę odstawał. W końcu się wzięłam za siebie , codziennie ćwiczyłam po 30 minut na rowerku stacjonarnym ( podnosi też tyłek do góry , poprawia wydolność organizmu , itd. ) co 2 dni biegałam z koleżanką , w domu ćwiczyłam z Mel B ( na youtube ma ćwiczenia) , oczywiście jazda na takim normalnym rowerze też , ja jezdzilam tak 1-2 razy w tygodniu bo dzieliłam rower z siostrą. Niesttey pływać nie umiem , ale jeśli umiesz to oczywiście to też pomaga :) Podobno nie można ćwiczyć codziennie , więc z Mel B ćwiczenia co 2 dni , natomiast rowerek stacjonarny codziennie. Noi ogólnie dużo ruchu , spacery , bieganie itd. Noi ograniczyłam słodycze , a potem całkowicie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
jak jesteś otłuszczona i masz wyższe BMI to brzuszki ci nie pomogą. Trzeba robić cardio w jakiej formie chcesz, bilans kaloryczny ujemny najlepiej 300 500 kalorii pić tylko wode, ograniczyć węgle i tłuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam opnke i nie moge jej wogole zrzucic. mysle ze to jednak rozsciagnieta skora na brzuchu po porodzie. 5 lat temu rodzilam i brzuch taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła GET SLIM Noble Health. Do tego jeszcze dzięki temu suplementowi uda sie Wam zrzucić zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli brakuje Tobie pomysłów jak to zrobic, to na pewno zaciekawi Ciebie ten artykuł http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest moim zdaniem doskonale rozwiązanie. Nic nie dziala tak skutecznie jak ten suplement. Sama sie własnie o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś zw tym jest bo moja przyjaciółka tez brała ten suplement i była bardzo zadowolona jesli chodzi o efekty. Sama zacznę go przyjmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie i ja bym skorzystała, bo powiem szczerze ze ciężko jest mi schudnąc. Ile kosztuje taki turnus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie dobre rozwiązanie. Teraz bez diety, ruchu i odpowiedniej suplementacji nie mamy co w ogole walczyc z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trudno jest pozbyc tłuszczu z brzucha. Trzeba walczyć, bo to wpływa na cały nasz organizm!Powoduje wiele schorzeń. Przede wszystkim dieta i dużo ruchu!!!Pomaga też stosowanie błonnika np Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum z Aliness. Jest skuteczny, pomaga poprawić pracę jelit.Godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest wreszcie odpowiedni suplement dla mnie. Coś co bedzie skuteczne przy moim odchudzaniu. Musze spróbowac. A co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej złotej rady mysle ze zdecydowanie warto dołaczyć tez jeszcze taki środk ttp://aliness.pl/pl/p/PROMOCJA-42-Vital-2x510g-shaker-0%2C7l/45 Efekty będą rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy polecicie jakies fajne blogi zwiazane z tematyka odżywiania i diet, oraz aktywności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie przezucam na jabłka mało kaloria i sa sycące na razie tylko w srody i piatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ja chyba spróbuje tej diety z proszku. POniewaz chyba będzie najlepiej zbilansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga spada gdy ograniczam weglowodany ( w szczegolnosc****eczywo) dlatego ostatnio jem bardzo malo chleba, makaronu, ryzu praktycznie wogole (idzie sie przyzwyczaic) za to nie pogardze od czasu do czasu jakims mackiem czy czekolada. Wieczorem staram sie juz wogole nic nie jesc, sniadanie to musli owsiane z jogurtem naturalnym, oprocz tego w ciagu dnia, jakies warzywka, owoce,bialy , zielona herbata i ostanio zielona kawa. Efekty sa, nawet znajomi mowia ze widac ze schudlam no i waga tez pokazuje 3 kg mniej. 4 złote zasady: nie obzerac sie, ograniczyc slodycze, odpuscic kolacje i ograniczyc jedzenie pieczywa. efekty sa szybko widoczne i brzuch jest płaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
kur.****a ile reklam co za spam:O:O:O Też chętnie pozbyłabym się brzuszka. Figurę mam idealną oprócz tego brzucha właśnie. Dużo jem i jem na noc i mam 3 wałki na brzuchu ale wolałabym jakieś ćwiczenia dobre na płaski brzuch niż rzucanie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×