Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trzęsinóżka 25

Jak możecie być z ciapatymi?

Polecane posty

Obecnie przebywam w U.K.. Mam okazję pracować z różnymi nacjami od asfaltu aż po skosnookich i pwoiem wam kochane rodaczki, że dziwie się wam, tzn. waszym gustom względem tzw. potocznie "ciapatych". Zanim tu przyjechałam nie lubiłam: 1) MURZYNÓW 2) ŻYDÓW 3) WSZYSTKIEGO, CO MA INNY KOLOR SKÓRY NIŻ MÓJ a teraz nienawidzę zwłaszcza : 1) mudżynów, pierdolonych bambuczy, leniwców jednych 2) Indyjczyków, brak szacunku do kobiet, despotyczny styl bycia 3) Pakoli, cwaniaczków z PKS-u 4) żYDÓW 5) aRABÓW 6) JAK WYŻEJ Dziwie się tylko Polkom, naprawdę najpiękniejszym kobietom na świecie i ich wyborom. Dzisiaj pewien Indyjczyk tak zdenerwował mnie swoim zachowaniem , że musiałam mu rzucic parę "fucków" . Oni w ogóle nie szanują kobiet. Ale wystarczyło tylko pokazać, że nie dasz soba pomiatać, to dają Ci spokój. KOBIETY NASI FACECI, W SENSIE POLACY, SĄ NAJLEPSI. Wierzcie mi. Przepraszam za chaos, ale jestem po 14 h pracy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrelqa
ciapaci maja ciapatego fallusa, niestety z hivem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewgrgr
tez mieszkam w uk i tez mi wstyd za polki mimo iaz tez nia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że są egzotyczni.... Z tego samego powodu mężczyźni oglądają się za "Ciapatymi" dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wstyd za takie jak ty, co wyzej sraja niz dupe maja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I vice versa. Takie poleczki i polaczki jak wy przynosza nam wstyd. Bo nic nie potrafia tylko "fuckami" rzucac jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdor***ka
A ja dopóki nie wyjechałam do UK i nie poznałam ciapatych i murzynów, to jak najbardziej byłam ZA, jak to typowa kobieta, podobał się inny kolor skóry, ale jak ich poznałam, to tałatajstwo, lenistwo i narzucanie się, to jak najdalej od nich. A fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj. TYLKO BIALI, a NAJLEPIEJ POLACY. Każdy kto pozna ciapaterię będzie mojego zdania, ci którzy nie znają, niech się nie wypowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt was w uk nie trzyma na sile. Mozecie wypierdalac w polpodskokach:D Polacy najlepsi?? Buhahahaha chyba w piciu na czas i przeklinaniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom kultury względem kobiet, jeśli chodzi o Polaków to niebo a ziemia. Poza tym, zawsze byłam w stosunku do wszytskich miła, ale nie pozwolę by byle "ciapte" goowno mnie obrazało i się mną wsyługiwało. Jak wytłumaczysz fakt, że dziś pomogałam starszej kobiecie nosic naprawdę ciężkie rzeczy, gdzie ciapty z jej rodziny nawet reką nie ruszył i jeszcze próbował się mną wysługiwać, żeby przynieśc mu rekawiczki? No bez ponosów. Oni nie mają za grosz kultury a na chamstwo odpowiada się chamstwem. Wszyscy Polacy na linii sa bardzo pomocni, naprawdę tylko to leniwe ciapate goowno się panoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ROR, że się nie szanujesz, pewnie dajesz doopy wszystkim "ciapatym", którzy zwrócą na Ciebie uwagę. Nie lecz kompleksów potencjalnym HIV'EM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jasne zlotko, brak argumentow i juz mi wmawiasz, ze sie puszczam. Coz kazdy sadzi po sobie, prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie to samo pomyślałam...klnie jak najgorszy chav, siedzi na dupie w obcym kraju i jeszcze narzeka. Nie podoba się - wypad. Nikt na siłę polaczków tutaj nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzeam na kraj, tylko na ludzi, z którymi przyszło mi pracować, a co gorsze , tylko ciapaci w mojej opinii są nieznośni. A ty pusta idiotko czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciapaci??: "Zanim tu przyjechałam nie lubiłam: 1) MURZYNÓW 2) ŻYDÓW 3) WSZYSTKIEGO, CO MA INNY KOLOR SKÓRY NIŻ MÓJ a teraz nienawidzę zwłaszcza : 1) mudżynów, pie**olonych bambuczy, leniwców jednych 2) Indyjczyków, brak szacunku do kobiet, despotyczny styl bycia 3) Pakoli, cwaniaczków z PKS-u 4) żYDÓW 5) aRABÓW 6) JAK WYŻEJ"... idiotke kochanie widzisz w lustrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
wstydze sie za takich rodakow jak autorka RASISTOW :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, praca z rozwrzeszczaną, chamską polką to dla nich przyjemność. ;) Aż mi ich szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×