Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK MOZEMY POMOC NASZEMU PRZYJACIELOWI PRZEMKOWI?

Polecane posty

Gość gość

kurcze no musimy tego chlopaka wreszcie ruszyc, naszym chrzescijanskim obowiazkiem jest pomoc blizniemu. Zrobmy burze mozgow i wymyslmy cos jakby mu tu skutecznie pomoc. Przemek a ty musisz z nami wspolpracowac bo my nie bedziemy przenosic gor dla kogos kto dla nas nawet malego kamyczka nie chce podniesc... Wspolpracuj z nami, zachowuj sie jak czlowiek, nie swiruj, nie wymyslaj, nie chowaj sie za mama, badz wreszcie mezczyzna a my ci pomorzemy i bedzie cie wspierac i motywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakas zbiorka dla niego? Jak by mial troche kasy to by byl pewniejszy siebie, nie balby sie wyprowadzic ze czasem mu kasy zbraknie, ze nie bedzie mial za co oplacic pokoju czy tam kawalerki, a tak to bedzie wiedzial ze bedzie mial na pare miesiecy zabezpieczenie finansowe, ja bym chetnie mu troche dal nawet kilka set zlotych, ale jak on sie bedzie dalej zachowywal tak jak sie zachowuje, czyli jak rozwydrzony dzieciak i psychol a nie jak normalny kulturalny czlowie dorosly mezczyzna, no to moze zapomniec o jakiejkolwiek pomocy z mojej strony, bo ja komus takiemu kto sra na srodek pokoju wstawia swoje nagie fotki wyzywa wszystkich i ciagle klamie... nie mam zamiaru pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrzućcie się, kupcie ze 3-4 metry solidnej liny i mu wyślijcie to najlepsze co możecie dla tego poyeba zrobić a skoro już będziecie przy linie to kupcie też kawałek dla 92 🖐️ takie śmieci należy eliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sie wyeliminuj lachudro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha niezły sposób sobię fiu/cie wymyśliłeś na wyłudzanie pieniędzy podaj konto to ci wyślę że dwie dyszki na flaszkę żebyś miał więcej odwagi zrzucić ten ciężar że świata i powiesić się u siebie w tym uroczym pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to ja bym pomógł psycholowi smakoszowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos obsesyjnie mowi o smakosz to jest to nie kto inny jak wlasnie Przemek, zaloguj sie czlowieku i nie hejtuj z partyzanta, my ci tu pomoc chcemy wiec badz powazny, no chyba ze dobrze ci tak jak jest na melinie u dziadka, pod spodnica mamy w odcieciu spolecznym. Moze sie jeszcze okaze ze my ci tak naprawde krzywde robimy ze chcemy ci pomoc wyciagnac cie z tego bagna, moze dla ciebie to wcale nie jest bagno tylko raj na ziemi? To by tlumaczylo dlaczego nie chcesz zmian, dlaczego ciagle odrzcuasz pomoc wymyslasz itp Tobie jest po prostu tak super i wygodnie tak jak jest, zatem chyba temat uwazam za zamkniety, nie ma sensu mu pomagac, on tego nie chce, jemu jest dobrze tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu sie nie da pomoc, nie przejmujcie sie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lina I Jablon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×