Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ken Watanabe

Jak można zainwestować pieniądze

Polecane posty

Gość Ken Watanabe

Dobrze,wiem że to forum dla kobiet to raz,wybaczcie.Nie wiem czy ktoś zakładał taki temat i nie chce sprawdzać bo jeśli napisze to w taki temacie to nikt mi nie odpowie albo najwyżej się ktoś podszyje i będzie "kupa zabawy" więc uprzedzając to co napiszecie->Tak,z premedytacją nie użyłem opcji szukaj. Mam konkretne pytanie i jeśli ktoś wie,ma jakiekolwiek pojęcie w tej materii proszę o odpowiedź rzeczową. (Oto i ono)->Jak zainwestować pieniądze? mhm konkretniej 140 tysięcy złotych.Jestem człowiekiem bardzo młodym a w posiadanie tych pieniędzy wszedłem nie do końca "ze swojej woli" no ale cóż... Chodzi mi konkretniej o propozycje w co można zainwestować takie fundusze(nie mówię o zakładaniu jakiejś działalności czy wchodzeniu z kimś w jakiś układ,przynajmniej póki co)i jakie mogą być z tego profity,jakie jest ryzyko etc.Nie wiem giełda?Nie znam się na tym i ogólnikowo na finansach,zarabianiu ale bardzo chętnie się uczę więc jeśli ktoś miałby jakieś propozycje,znał się na czymś co daje możliwość zarobkowania dzięki "obrotowi" pieniędzmi to byłbym bardzo wdzięczny za informację.(Jeśli ktoś byłby życzliwy to może mi również napisać na maila amor2@op.pl,) Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ken Watanabe
Eh no szkoda że nie trafiłem z forum a słyszałem że tu mi ludzie treściwi odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuip
no cóż...inwestowanie pieniędzy to trudny i złożony temat...tym bardziej, ze nie jest to duża suma...gdyby była większa to radziłabym inwestowanie w nieruchomości i ziemię...w twoim przypadku to giełda...albo jakas lokata na koncie...naprawę trudno mi coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ken Watanabe
Giełda mówisz mhm,czy jest tu jakaś osoba tutaj która zna się na tym/miała z tym styczność i jest w stanie wyjaśnić mi kila rzeczy od strony technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie na inwestowaniu
ale jak narazie nie masz pomyslu umiesc sobie te pieniadze na jakiejs lokacie jednodniowej :) do czasu az wymyslisz co z nimi zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specu23
jak sie nie znasz gamoniu to zakładaj lokate a nie tu piszesz pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak sie pomyslu nie
najlepiej zalozyc lokatu, zeby pieniadze sie "nie marnowaly". No i przez ten czas oczywiscie wymyslic co z nimi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harderrr
Ja mam zainwestowane 120 tys w giełde-male społki,ale wycofuje sie powoli i radzej zainwestuje w cos innego -w jakas działalnosc.Na twoim miejscu zainwestowabym w duze spolki na GPW,ale jezeli spadna ceny tak o 10 proc.Trzeba poczekac nawet kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ken Watanabe
Nie jestem gamoniem a lokatę już dawno założyłem to było akurat oczywiste. Wiem że zadając takie pytanie stąpam po cienkiej granicy nazwania mnie przynajmniej przez niektórych na tym forum ludzi mnie idiotą jednak zapytam.Jaka jest realna możliwość zarobku w stosunku do ryzyka jakie podejmuję bawiąc się w giełdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketta
a co z social lending? Nie myślałaś o tej formie inwestowania? Sama dopiero zaczynam, więc nie mogę się zbytno wymądrzać, ale mi wydaje się być to ciekawym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgnbdfgwda
ja kupilem 40 tys $ jak były po 2.65, czekam jak beda po 2.95 i sprzedaje. inwestycja dlugoterminowa ale raczej pewna, dzis dolar jest po 2.79.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może już sprzedaj, bo co zrobisz jak zcznie nagle spadac? :P a nie lepiej te 40tys w coś zainwestować? Jest mnóstwo możliwości, choćby wspomniane przeze mnie inwestowanie w sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią, nie ma ryzyka, nie ma zabawy, ale tez bym sprzedała na Twoim miejscu. Co do Social Lending, to również polecam tą formę inwestycji. Sama siedzę na portalu pozycz pl i mogę się nazwać już drobną inwestorką ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milon
Drobną ? już nie długo :) ja też tak mówiłem zaczynając na pożycz.pl a teraz jestem dobrym inwestorem (nieskromnie mówiąc) bo dużo zarabiam na tym i jestem zadowolony :) polecam każdemu kto chce tego spróbować bo wiem że opinia innych jest ważna przy zastanawianiu się nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RixoN
najlepiej inwestowac w nieruchomości :) -------- Biura Nieruchomości Rzeszów Mieszkania www.iangroup.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirex
A może dobrym rozwiązaniem było by inwestowanie na kasomat.pl ? nie mogę polecić bo sam jeszcze zbieram opinie na jego temat i chciałbym aby ktoś kto przyblizył jeśli maił z tym doczynienia bo wydaje się to być interesujące rozwiązanie na inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRzecznik Kasomat.pl
Kasomat.pl to innowacyjny portal łączący inwestorów i osoby poszukujących pożyczek przez internet. Target Kasomatu obejmuje stronę popytową i podażową, przy czym nie jest typowym portalem social leanding, gdyż za jego pośrednictwem nie są kojarzeni ze sobą pożyczkobiorcy z pożyczkodawcami. Jeśli posiadamy chwilowo wolne środki można zainwestować je w Kasomat, na 8 do 12 % ze 100 % gwarancja zwrotu zaangażowanego kapitału, niezależnie od wypłacalności pożyczkobiorcy. Poszukując pożyczki na sfinansowanie bieżących potrzeb, również możemy skorzystać ze strony www.Kasomat.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uloszkin
O kurcze to faktycznie wydaję się być interesujące, a czy jest jakiś maksymalny próg inwestycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Witam, do 50 tyś. zł inwestować można na stronie, za pomocą specjalnego formularzu. W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo na inwestycję większą niż 50 tyś. zł należy skontaktować się z firmą. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie. ______________________________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krogan
Padło pytanie o maxymalny próg..a jaki jest minimalny? Przyznam szczerze że nie mam za dużo oszczędności, dlatego mam nadzieję że jest dość niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertGajcy
Minimalnym progiem jest 1000zł (tysiąc). Tak więc możliwości są duże nawet dla drobnych inwestorów. ________________________________________________________ eRzecznik serwisu www.Kasomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerus
ten Kasomat.pl wyglada na konkrenty system inwestycji, ciekawe jak jest rzeczywiscie z zyskami w nim i z bezpieczenstwem inwestycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburr
Zainwestuj w małe spolki na giełdzie .Niektore straciy 50 proc swej wrtosci .Wiem ,bo jestem tyle do tyłu.Ale wiem,ze wroca do swj poprzedniej wartosci w krotkim czasie .Tylko spiesz sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerus
a myslisz ze nie pogłebia swojego kryzysu? Tylko czekac az znowu przez usa peknie jakas tama i bedziemy mieli kolejny kryzys, co wtedy? A na taki wypadek pozyczki poza bankowe sa dobra forma inwestycji czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krogan
1000zł to nie wiele, coś w sam raz na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaibeachiceland
zainwestuj w rozwoj tego popapranego serwisu jakim jest kafeteria tu nawet wyszukiwarka dobrzen ie dziala tzn w ogole nie dziala, a oni zarabiaja kase takze mysle ze po roku mialbys z 280 tyz zl no chyba ze mega inflacja wkroczy, albow wieki kryzys to stracisz ryzyk fizyk, ale co to jest 140 tyz zl to nic a mozesz miec duuuuzo wiecej jak dobrze pokombinujesz. p.s. tyle to ci baba w ciagi roku wyprowadzi lekka reka, a to samochod, a to renowacja miekszkania takze babie nie daj tklnac kasy bo zostaniesz z pustymi kieszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×