Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie, czy warto dać mu drugą szansę?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam wydawało mi się bardzo fajnego chłopaka. Jednak na pierwszym spotkaniu opowiadał głównie o swoich studiach, pracy i hobby. Widać, że lubi swoją pracę, codziennie biega, jeździ na rowerze nieamatorsko. Uczy się języków obcych, ale nie np. hiszpańskiego tylko nieciekawych skandynawskich. Wkurzało mnie też, że opowiadał z dumą, że kupił mieszkanie, gdy spytałam go, w której dzielnicy mieszka. Dalibyście mu drugą szansę? Ogólne fajnie się z nim rozmawia, ale wiadomo, ma wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi były trochę powierzchowne. Wolałabym, żebyście najpierw dokładniej poznali sytuację, dopiero wtedy wyrazili opinię. Więc pytajcie, nie wstydźcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi były powierzchowne ? czyje odpowiedzi , wypowiadających się czy Twoje ? Wypowiadający się w temacie dobitnie napisali byś dała chłopakowi spokój bo nie zasługujesz na niego. Czyli na Twoje pytanie "czy warto dać mu drugą szansę " - odpowiedź brzmi ...wątpię by on dał Tobie drugą szansę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróciliście całą moją wypowiedź. To on chce się ze mną spotkać. Powiedział to bez ogródek, więc poczułam się trochę przytłoczona. Pewnie inaczej zareagowałabym, gdyby poczekał kilka dni i dopiero wtedy chciał się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo niedojrzałą osobą , skoro musisz pytać na forum czy się umówić drugi raz z chłopakiem . Czy w życiu wszystkie decyzje podejmujesz po konsultacjach z ogółem ? Rety , dziewczyno , jesteś strasznie nieogarnięta w przeciwieństwie do faceta o którym piszesz że Cię przytłoczył .. Facet zdecydowany , nie musi przez tydzień zbierać opinii postronnych ludzi czy umówić się z Tobą na drugą randkę czy odpuścić a Ty uznajesz to za wadę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że zdecydowany, ale mam obawy, że po prostu jest zdesperowany i chce być z kimś na siłę - ma już 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obawiaj się , nie poślubi Cię jeśli nie zechcesz , na pewno nie zrobi tego na drugiej randce . Nikt też nie każe Ci się z nim spotykać, jeśli ci nie pasuje więc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to, że nie jestem pewna i nie wiem, co nim kieruje w jego, jak to nazwaliście, zdecydowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki baby są głupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×